KHL 20/21

Playoff

2.3.2021
15:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
Barys
Barys
7
4
2.3.2021
17:30
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
Severstal
Severstal
1
0
2.3.2021
17:30
SKA
SKA
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
4
2
2.3.2021
17:30
Avangard
Avangard
Jekaterinburg
Jekaterinburg
3
0
3.3.2021
15:00
Ufa
Ufa
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
1
3
3.3.2021
17:30
Lokomotiv
Lokomotiv
Jokerit
Jokerit
1
0
3.3.2021
17:30
CSKA
CSKA
Spartak
Spartak
1
0
3.3.2021
17:30
Ak Bars
Ak Bars
Torpedo
Torpedo
2
1
4.3.2021
15:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
Barys
Barys
1
2
4.3.2021
17:30
SKA
SKA
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
6
4
4.3.2021
17:30
Avangard
Avangard
Jekaterinburg
Jekaterinburg
4
3
4.3.2021
17:30
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
Severstal
Severstal
2
5
5.3.2021
15:00
Ufa
Ufa
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
3
2
5.3.2021
17:30
Lokomotiv
Lokomotiv
Jokerit
Jokerit
5
0
5.3.2021
17:30
CSKA
CSKA
Spartak
Spartak
5
1
5.3.2021
17:30
Ak Bars
Ak Bars
Torpedo
Torpedo
4
1
6.3.2021
12:00
Barys
Barys
Magnitogorsk
Magnitogorsk
1
2
6.3.2021
12:30
Jekaterinburg
Jekaterinburg
Avangard
Avangard
2
1
6.3.2021
15:00
Severstal
Severstal
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
1
2
6.3.2021
15:10
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
SKA
SKA
3
4
7.3.2021
12:30
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
Ufa
Ufa
0
4
7.3.2021
15:00
Spartak
Spartak
CSKA
CSKA
0
3
7.3.2021
15:00
Torpedo
Torpedo
Ak Bars
Ak Bars
0
4
7.3.2021
15:00
Jokerit
Jokerit
Lokomotiv
Lokomotiv
2
3
8.3.2021
12:00
Barys
Barys
Magnitogorsk
Magnitogorsk
4
2
8.3.2021
12:30
Jekaterinburg
Jekaterinburg
Avangard
Avangard
3
4
8.3.2021
15:00
Severstal
Severstal
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
2
5
8.3.2021
15:10
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
SKA
SKA
2
1
Nadchádzajúce zápasy
9.3.2021
12:30
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
Ufa
Ufa
9.3.2021
17:30
Jokerit
Jokerit
Lokomotiv
Lokomotiv
9.3.2021
17:30
Spartak
Spartak
CSKA
CSKA
BAKOŠ Martin
HUDÁČEK Július
9.3.2021
17:30
Torpedo
Torpedo
Ak Bars
Ak Bars
10.3.2021
15:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
Barys
Barys
10.3.2021
17:30
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
Severstal
Severstal
ČAJKOVSKÝ Michal
LIŠKA Adam
10.3.2021
17:30
SKA
SKA
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
10.3.2021
17:30
Avangard
Avangard
Jekaterinburg
Jekaterinburg
11.3.2021
15:00
Ufa
Ufa
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
11.3.2021
17:30
Lokomotiv
Lokomotiv
Jokerit
Jokerit
11.3.2021
17:30
CSKA
CSKA
Spartak
Spartak
BAKOŠ Martin
HUDÁČEK Július
11.3.2021
17:30
Ak Bars
Ak Bars
Torpedo
Torpedo
12.3.2021
12:00
Barys
Barys
Magnitogorsk
Magnitogorsk
12.3.2021
12:30
Jekaterinburg
Jekaterinburg
Avangard
Avangard
12.3.2021
15:00
Severstal
Severstal
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
LIŠKA Adam
ČAJKOVSKÝ Michal
12.3.2021
15:10
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
SKA
SKA
13.3.2021
12:30
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
Ufa
Ufa
13.3.2021
17:30
Jokerit
Jokerit
Lokomotiv
Lokomotiv
13.3.2021
17:30
Spartak
Spartak
CSKA
CSKA
BAKOŠ Martin
HUDÁČEK Július
13.3.2021
17:30
Torpedo
Torpedo
Ak Bars
Ak Bars
14.3.2021
15:00
Magnitogorsk
Magnitogorsk
Barys
Barys
14.3.2021
17:30
Avangard
Avangard
Jekaterinburg
Jekaterinburg
14.3.2021
17:30
SKA
SKA
Dinamo Minsk
Dinamo Minsk
14.3.2021
17:30
Dyn. Moskva
Dyn. Moskva
Severstal
Severstal
ČAJKOVSKÝ Michal
LIŠKA Adam
15.3.2021
15:00
Ufa
Ufa
Čeľjabinsk
Čeľjabinsk
15.3.2021
17:30
CSKA
CSKA
Spartak
Spartak
BAKOŠ Martin
HUDÁČEK Július
15.3.2021
17:30
Ak Bars
Ak Bars
Torpedo
Torpedo
15.3.2021
17:30
Lokomotiv
Lokomotiv
Jokerit
Jokerit