Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen*93
2.B.Bystrica*93
3.Košice*92
4.Poprad*87
5.Nitra*86
6.Nové Zámky78
7.Trenčín76
8.Miškovec71
9.Budapešť54
10.Detva54
11.Lipt. Mikuláš52
12.Žilina44
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*86
2.SKA*81
3.Lokomotiv69
4.Jokerit68
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak57
7.Víťaz54
8.Soči53
9.Dinamo Riga48
10.Severstal38
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Zoznam zranených hráčov v KHL
Hráči
# Tím Meno Pozícia Zranenie
1. AMU AMU RASSKAZOV Kirill F bližšie nešpecifikované
2. AMU AMU RUDENKOV Igor F bližšie nešpecifikované
3. AMU AMU TURBIN Pavel D bližšie nešpecifikované
4. AMU AMU ŽURAVĽOV Jegor D bližšie nešpecifikované
5. AVA AVA JEMELIN Alexej D bližšie nešpecifikované
6. AVA AVA MARTYNOV Jegor S. D bližšie nešpecifikované
7. AVT AVT CHESALIN Jevgenij F bližšie nešpecifikované
8. AVT AVT GAREJEV Arťom F bližšie nešpecifikované
9. AVT AVT JEGORŠEV Stanislav D bližšie nešpecifikované
10. AVT AVT LITOVČENKO Vjačeslav F bližšie nešpecifikované
11. CSK CSK NESTEROV Nikita D bližšie nešpecifikované
12. DIR DIR VIDELL Linus F bližšie nešpecifikované
13. DMN DMN BUINICKY Dmitrij F bližšie nešpecifikované
14. DMN DMN OSIPOV Denis D bližšie nešpecifikované
15. DMN DMN PAVLOVIČ Alexandr F bližšie nešpecifikované
16. DYN DYN AFINOGENOV Maxim F bližšie nešpecifikované
17. DYN DYN ALEXEJEV Andrej S. F bližšie nešpecifikované
18. DYN DYN KOIVISTO Miika D bližšie nešpecifikované
19. DYN DYN TARASOV Daniil F bližšie nešpecifikované
20. JOK JOK ANTTILA Marko F bližšie nešpecifikované
21. JOK JOK LUNDIN Mike D bližšie nešpecifikované
22. JOK JOK WARN Max F bližšie nešpecifikované
23. KUN KUN BARTULIS Oskars D bližšie nešpecifikované
24. KUN KUN GRAGNANI Marc-Andre D bližšie nešpecifikované
25. KUN KUN KANE Cory F bližšie nešpecifikované
26. KUN KUN NICHOLLS Josh F bližšie nešpecifikované
27. KUN KUN REDLIHS Krišjanis D bližšie nešpecifikované
28. KUN KUN SAVINAINEN Veli-Matti F bližšie nešpecifikované
29. KUN KUN SUNDSTRÖM Johan F bližšie nešpecifikované
30. LOK LOK BELYAYEV Michail F bližšie nešpecifikované
31. LOK LOK KONTIOLA Petri F bližšie nešpecifikované
32. LOK LOK KRASKOVSKY Pavel F bližšie nešpecifikované
33. MNK MNK VICHAREV Denis F bližšie nešpecifikované
34. PET PET HERSLEY Patrik D bližšie nešpecifikované
35. PET PET RUKAVIŠNIKOV Roman D bližšie nešpecifikované
36. PET PET TOKRANOV Vasilij D bližšie nešpecifikované
37. SBA SBA MESZÁROŠ Andrej D bližšie nešpecifikované
38. SEV SEV KORNEJEV Konstantin D bližšie nešpecifikované
39. SEV SEV KUPCOV Sergej F bližšie nešpecifikované
40. SOC SOC LUGIN Dmitrij F bližšie nešpecifikované
41. SOC SOC POGORIŠNY Oleg D bližšie nešpecifikované
42. SOC SOC STARKOV Stepan F bližšie nešpecifikované
43. SOC SOC ŠČITOV Nikita D bližšie nešpecifikované
44. SPA SPA CHOCHLAČEV Alexander F bližšie nešpecifikované
45. TNN TNN BARANCEV Denis D bližšie nešpecifikované
46. TNN TNN ILYIN Daniil F bližšie nešpecifikované
47. TNN TNN VOLČENKOV Anton D bližšie nešpecifikované
48. TRA TRA NIKITIN Nikita D bližšie nešpecifikované
49. TRA TRA ŠININ Alexander D bližšie nešpecifikované

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen*93
2.B.Bystrica*93
3.Košice*92
4.Poprad*87
5.Nitra*86
6.Nové Zámky78
7.Trenčín76
8.Miškovec71
9.Budapešť54
10.Detva54
11.Lipt. Mikuláš52
12.Žilina44
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*86
2.SKA*81
3.Lokomotiv69
4.Jokerit68
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak57
7.Víťaz54
8.Soči53
9.Dinamo Riga48
10.Severstal38
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2