Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

Playoff - Semifinále
HC 05 Banská Bystrica BBS 0:0 POP HK Poprad
HKM Zvolen ZVO 0:0 NIT HK Nitra

NHL 18/19

# Tím Body
1.Tampa Bay*112
2.Boston97
3.Toronto93
4.Washington91
5.NY Islanders91
6.Pittsburgh89
7.Carolina85
8.Columbus84
9.Montreal83
10.Philadelphia77
11.Florida73
12.Buffalo71
13.NY Rangers65
14.New Jerseyx63
15.Detroitx62
16.Ottawax56
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Zoznam zranených hráčov v KHL
Hráči
# Tím Meno Pozícia Zranenie
1. AMU AMU TURBIN Pavel D bližšie nešpecifikované
2. AMU AMU VOROBJEV Dmitrij S. D bližšie nešpecifikované
3. AVA AVA MICHEJEV Iľja F bližšie nešpecifikované
4. AVT AVT JEGORŠEV Stanislav D bližšie nešpecifikované
5. AVT AVT KOLCOV Kirill D bližšie nešpecifikované
6. AVT AVT KUČERJAVENKO Alexander F bližšie nešpecifikované
7. BAR BAR POLOCHOV Kirill D bližšie nešpecifikované
8. BAR BAR STARČENKO Roman F bližšie nešpecifikované
9. DIR DIR RAZGALS Frenks F bližšie nešpecifikované
10. DIR DIR SKVORCOV Gunars F bližšie nešpecifikované
11. DMN DMN BUINICKY Dmitrij F bližšie nešpecifikované
12. DMN DMN DROZDOV Ivan F bližšie nešpecifikované
13. DMN DMN KOSTICYN Andrej F bližšie nešpecifikované
14. DMN DMN PAVLOVIČ Alexandr F bližšie nešpecifikované
15. DMN DMN STEPANOV Andrej F bližšie nešpecifikované
16. DYN DYN AFINOGENOV Maxim F bližšie nešpecifikované
17. DYN DYN ALEXEJEV Andrej S. F bližšie nešpecifikované
18. DYN DYN KULEMIN Vjačeslav F bližšie nešpecifikované
19. JOK JOK LUNDIN Mike D bližšie nešpecifikované
20. JOK JOK WARN Max F bližšie nešpecifikované
21. KUN KUN BARTULIS Oskars D bližšie nešpecifikované
22. KUN KUN KANE Cory F bližšie nešpecifikované
23. KUN KUN MERTL Tomáš F bližšie nešpecifikované
24. KUN KUN NICHOLLS Josh F bližšie nešpecifikované
25. KUN KUN SUNDSTRÖM Johan F bližšie nešpecifikované
26. MNK MNK VICHAREV Denis F bližšie nešpecifikované
27. SAL SAL BURDASOV Anton F bližšie nešpecifikované
28. SBA SBA MESZÁROŠ Andrej D bližšie nešpecifikované
29. SEV SEV VOVČENKO Daniil F bližšie nešpecifikované
30. SIB SIB ALEXEJEV Konstantin D bližšie nešpecifikované
31. SIB SIB IGNATOVIČ Maxim D bližšie nešpecifikované
32. SIB SIB PEŠECHONOV Vladimir F bližšie nešpecifikované
33. SOC SOC ARCHIPOV Dmitrij F bližšie nešpecifikované
34. SOC SOC MOSAĽOV Denis F bližšie nešpecifikované
35. SPA SPA DAUGAVINS Kaspars F bližšie nešpecifikované
36. SPA SPA GRIŠIN Alexej D bližšie nešpecifikované
37. SPA SPA KUTEIKIN Andrej D bližšie nešpecifikované
38. SPA SPA MAXWELL Ben F bližšie nešpecifikované
39. SPA SPA NIKONCEV Anatolij F bližšie nešpecifikované
40. TRA TRA STOA Ryan F bližšie nešpecifikované
41. TRA TRA SZCZECHURA Paul F bližšie nešpecifikované
42. TRA TRA ŠININ Alexander D bližšie nešpecifikované

Tipsport Liga 18/19

Playoff - Semifinále
HC 05 Banská Bystrica BBS 0:0 POP HK Poprad
HKM Zvolen ZVO 0:0 NIT HK Nitra

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2