Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Švajčiarsko0
3.Slovensko0
4.Nórsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Zoznam zranených hráčov v KHL
Hráči
# Tím Meno Pozícia Zranenie
1. AKB AKB FISENKO Michail F bližšie nešpecifikované
2. AKB AKB JARULLIN Albert D bližšie nešpecifikované
3. AKB AKB LUKOJANOV Arťom F bližšie nešpecifikované
4. AKB AKB PEDAN Andrej D bližšie nešpecifikované
5. AKB AKB PETROV Kirill F bližšie nešpecifikované
6. AMU AMU KONDRATIEV Maxim D bližšie nešpecifikované
7. AMU AMU KUZNECOV Alexander F bližšie nešpecifikované
8. AMU AMU ŠULENIN Dmitrij D bližšie nešpecifikované
9. AVA AVA ČUDINOV Maxim D bližšie nešpecifikované
10. AVT AVT DACIUK Pavel bližšie nešpecifikované
11. AVT AVT DAWES Nigel F bližšie nešpecifikované
12. AVT AVT GAREJEV Arťom F bližšie nešpecifikované
13. AVT AVT KUČERJAVENKO Alexander F bližšie nešpecifikované
14. BAR BAR PAKARINEN Iiro F bližšie nešpecifikované
15. BAR BAR SVEDBERG Viktor D bližšie nešpecifikované
16. DIR DIR PROTAPOVIČ Alexander F bližšie nešpecifikované
17. DIR DIR ZILE Kristaps D bližšie nešpecifikované
18. DMN DMN DERYABIN Dmitrij D bližšie nešpecifikované
19. DMN DMN DOSTANKO Roman D bližšie nešpecifikované
20. DMN DMN ELLIOTT Stefan D bližšie nešpecifikované
21. DYN DYN BOIKOV Sergej D bližšie nešpecifikované
22. DYN DYN BRJUKVIN Vladimir F bližšie nešpecifikované
23. DYN DYN INDRASIS Miks F bližšie nešpecifikované
24. DYN DYN KULEMIN Vjačeslav F bližšie nešpecifikované
25. JOK JOK JENSEN Niklas F bližšie nešpecifikované
26. KUN KUN BONDRA Dávid F bližšie nešpecifikované
27. KUN KUN CRACKNELL Adam F bližšie nešpecifikované
28. KUN KUN JAW Brayden F bližšie nešpecifikované
29. LOK LOK ILYENKO Arťom F bližšie nešpecifikované
30. LOK LOK MARKOV Andrej D bližšie nešpecifikované
31. LOK LOK NAKLÁDAL Jakub D bližšie nešpecifikované
32. LOK LOK SANNIKOV Stepan F bližšie nešpecifikované
33. MMG MMG KOZUN Brandon F bližšie nešpecifikované
34. MMG MMG ROŽKOV Nikita A. F bližšie nešpecifikované
35. MNK MNK VICHAREV Denis F bližšie nešpecifikované
36. NKH NKH BIKMULLIN Rafael F bližšie nešpecifikované
37. NKH NKH PORYADIN Pavel F bližšie nešpecifikované
38. NKH NKH RJASENSKY Jevgenij D bližšie nešpecifikované
39. NKH NKH ŠAFIGULLIN Bulat F bližšie nešpecifikované
40. PET PET BENGTSSON Lukas D bližšie nešpecifikované
41. PET PET ŠVEC-ROGOVOI Arťom F bližšie nešpecifikované
42. SAL SAL CHOCHRJAKOV Petr F bližšie nešpecifikované
43. SAL SAL HARTIKAINEN Teemu F bližšie nešpecifikované
44. SAL SAL KUGRYŠEV Dmitrij F bližšie nešpecifikované
45. SEV SEV KINRADE Geoffrey D bližšie nešpecifikované
46. SIB SIB MICHAILOV Nikita F bližšie nešpecifikované
47. SIB SIB NAUMOV Vladislav D bližšie nešpecifikované
48. SOC SOC KALETNIK Vladislav F bližšie nešpecifikované
49. SPA SPA VIKLUND Tobias D bližšie nešpecifikované
50. TNN TNN BELEVIČ Andrej F bližšie nešpecifikované
51. TNN TNN VARNAKOV Michail F bližšie nešpecifikované
52. TRA TRA GLINKIN Anton F bližšie nešpecifikované
53. TRA TRA POPOV Andrej F bližšie nešpecifikované
54. TRA TRA THOMAS Christian F bližšie nešpecifikované

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Švajčiarsko0
3.Slovensko0
4.Nórsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1