Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Prerušenie kalendárov súťaží, koniec sezóny v Tipsport Lige, zrušenie MS

CoronavirusPandémia koronavírusu COVID-19 zasiahla všetky oblasti života a nevyhli sa jej samozrejme ani športové súťaže na celom svete. Už dávnejšie bol jasný osud našej najvyššej Tisport ligy, kde sa nakoniec kontroverzne udelil titul prvému tímu po prerušení nadstavbovej časti - HC 05 Banskej Bystrici. Zámorská NHL má svoj ďalší program prerušený na neurčito a ruská KHL má momentálne naplánované pokračovanie svojich playoff sérií na 10. apríla. Až ďalší vývoj tejto nákazy nám dá vedieť, či je tento dátum naozaj hrateľným. 

Najväčším sklamaním bolo pre fanúšikov iste zrušenie turnaja Majstrovstiev sveta 2020 vo Švajčiarsku. Výkonný výbor IIHF ešte stále rozmýšľa nad tým, či sa MS odohrajú neskôr v tomto roku, alebo budú preložené na budúci rok, čo je ale veľmi diskutabilné, keďže poradovník na organizáciu tohto podujatia je daný už niekoľko rokov dopredu. Platby za lístky sa majú fanúšikom vracať ihneď ako bude doriešený osud tohtoročného turnaja.

My len dúfame, že situácia sa vráti čo najskôr do starých koľají a prejeme všetkým našim návštevníkom pevné zdravie, aby sme sa tu mohli stretnúť aj pri ďalších ročníkoch našich obľúbených hokejových súťaží.

Zdieľať
Tlačiť