Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 17/18

# Tím Body
1.Trenčín67
2.Zvolen60
3.Košice58
4.B.Bystrica55
5.Nitra55
6.Poprad45
7.Žilina39
8.Lipt. Mikuláš31
9.Nové Zámky29
10.Detva12
11.SR 20x14
x - nedostane sa do playoff

ZOH Pjongčang 2018

Skupina A
# Tím Body
1.Kanada0
2.Česko0
3.Švajčiarsko0
4.Južná Kórea0
Skupina B
# Tím Body
1.Rusko0
2.USA0
3.Slovensko0
4.Slovinsko0
Skupina C
# Tím Body
1.Švédsko0
2.Fínsko0
3.Nórsko0
4.Nemecko0

Nemecký pohár 2017

# Tím Body
1.Rusko9
2.Slovensko6
3.Nemecko3
4.USA0
Tabuľka KHL 17/18
Zobraziť:
Náš systém sa snaží simulovať zostávajúcu časť sezóny podľa aktuálnych výkonov
Západná konferencia
# Tím Zápasy Výhry Prehry Skóre Body
1.SKA Petrohrad *SKA PetrohradSKA 41374172:68107
2.CSKA Moskva *CSKA MoskvaCSKA 39336127:5793
3.Jokerit Helsinki Jokerit HelsinkiJokerit 392613110:6881
4.Lokomotiv Jaroslavľ Lokomotiv JaroslavľLokomotiv 412615112:9575
5.Torpedo Nižnij Novgorod Torpedo Nižnij NovgorodTorpedo 43232084:8971
6.Dynamo Moskva Dynamo MoskvaDyn. Moskva 43232098:9965
7.HC Soči HC SočiSoči 40202097:10563
8.Spartak Moskva Spartak MoskvaSpartak 422220114:11061
9.Severstal Čerepovec Severstal ČerepovecSeverstal 42202289:10560
10.Dinamo Minsk Dinamo MinskDinamo Minsk 41182380:9353
11.Víťaz Podolsk Víťaz PodolskVíťaz 431528106:12649
12.HC Slovan Bratislava HC Slovan BratislavaSlovan 41122984:14040
13.Dinamo Riga Dinamo RigaDinamo Riga 41122972:10935
Východná konferencia
# Tím Zápasy Výhry Prehry Skóre Body
1.Ak Bars Kazaň *Ak Bars KazaňAk Bars 412417114:8376
2.Avangard Omsk *Avangard OmskAvangard 412417105:7469
3.Avtomobilist Jekaterinburg Avtomobilist JekaterinburgJekaterinburg 412318122:9373
4.Neftechimik Nižnekamsk Neftechimik NižnekamskNižnekamsk 40221897:9870
5.Metallurg Magnitogorsk Metallurg MagnitogorskMagnitogorsk 422319109:10769
6.Traktor Čeľjabinsk Traktor ČeľjabinskČeľjabinsk 41221991:9662
7.Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev UfaUfa 402020101:10361
8.Barys Astana Barys AstanaBarys 412021115:12060
9.Amur Chabarovsk Amur ChabarovskAmur 39192093:10357
10.Sibir Novosibirsk Sibir NovosibirskSibir 41192286:10354
11.Červená hviezda Kunlun Červená hviezda KunlunKunlun 39132674:10045
12.Admiral Vladivostok Admiral VladivostokVladivostok 40142686:9842
13.Lada Togliatti Lada TogliattiLada 41113076:11135
14.Jugra Chanty-Mansijsk Jugra Chanty-MansijskJugra 41113068:12930
* - vedúci divízií

Tipsport Liga 17/18

# Tím Body
1.Trenčín67
2.Zvolen60
3.Košice58
4.B.Bystrica55
5.Nitra55
6.Poprad45
7.Žilina39
8.Lipt. Mikuláš31
9.Nové Zámky29
10.Detva12
11.SR 20x14
x - nedostane sa do playoff

ZOH Pjongčang 2018

Skupina A
# Tím Body
1.Kanada0
2.Česko0
3.Švajčiarsko0
4.Južná Kórea0
Skupina B
# Tím Body
1.Rusko0
2.USA0
3.Slovensko0
4.Slovinsko0
Skupina C
# Tím Body
1.Švédsko0
2.Fínsko0
3.Nórsko0
4.Nemecko0

Nemecký pohár 2017

# Tím Body
1.Rusko9
2.Slovensko6
3.Nemecko3
4.USA0