Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Nové Zámky12
2.Košice9
3.Nitra6
4.Trenčín6
5.Detva6
6.Lipt. Mikuláš5
7.B.Bystrica4
8.Zvolen3
9.Poprad3
10.Miškovec3
11.Budapešť3
12.Žilina3
13.SR 20x0
x - nedostane sa do playoff

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Švajčiarsko0
2.Nemecko0
3.Rusko0
4.Slovensko0
Tabuľka KHL 18/19
Zobraziť:
Náš systém sa snaží simulovať zostávajúcu časť sezóny podľa aktuálnych výkonov
Západná konferencia
# Tím Zápasy Výhry Prehry Skóre Body
1.Jokerit Helsinki *Jokerit HelsinkiJokerit 87137:1415
2.Lokomotiv Jaroslavľ *Lokomotiv JaroslavľLokomotiv 75221:1110
3.Dinamo Riga Dinamo RigaDinamo Riga 85321:1611
4.SKA Petrohrad SKA PetrohradSKA 75224:1410
5.CSKA Moskva CSKA MoskvaCSKA 85318:1310
6.Spartak Moskva Spartak MoskvaSpartak 84423:188
7.Víťaz Podolsk Víťaz PodolskVíťaz 84421:238
8.HC Soči HC SočiSoči 83517:217
9.Severstal Čerepovec Severstal ČerepovecSeverstal 83515:257
10.HC Slovan Bratislava HC Slovan BratislavaSlovan 92718:316
11.Dynamo Moskva Dynamo MoskvaDyn. Moskva 72518:235
12.Dinamo Minsk Dinamo MinskDinamo Minsk 72510:164
Východná konferencia
# Tím Zápasy Výhry Prehry Skóre Body
1.Avtomobilist Jekaterinburg *Avtomobilist JekaterinburgJekaterinburg 88029:1116
2.Avangard Omsk *Avangard OmskAvangard 76123:912
3.Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev UfaUfa 85326:2311
4.Metallurg Magnitogorsk Metallurg MagnitogorskMagnitogorsk 95423:1910
5.Torpedo Nižnij Novgorod Torpedo Nižnij NovgorodTorpedo 85326:2510
6.Ak Bars Kazaň Ak Bars KazaňAk Bars 84423:2610
7.Barys Astana Barys AstanaBarys 73429:249
8.Neftechimik Nižnekamsk Neftechimik NižnekamskNižnekamsk 74317:208
9.Amur Chabarovsk Amur ChabarovskAmur 73413:196
10.Admiral Vladivostok Admiral VladivostokVladivostok 82616:236
11.Červená hviezda Kunlun Červená hviezda KunlunKunlun 72513:225
12.Traktor Čeľjabinsk Traktor ČeľjabinskČeľjabinsk 72512:285
13.Sibir Novosibirsk Sibir NovosibirskSibir 80812:310
* - vedúci divízií

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Nové Zámky12
2.Košice9
3.Nitra6
4.Trenčín6
5.Detva6
6.Lipt. Mikuláš5
7.B.Bystrica4
8.Zvolen3
9.Poprad3
10.Miškovec3
11.Budapešť3
12.Žilina3
13.SR 20x0
x - nedostane sa do playoff

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Švajčiarsko0
2.Nemecko0
3.Rusko0
4.Slovensko0