Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Tabuľka KHL 19/20
Zobraziť:
Náš systém sa snaží simulovať zostávajúcu časť sezóny podľa aktuálnych výkonov
Západná konferencia
# Tím Zápasy Výhry Prehry Skóre Body
1.CSKA Moskva *CSKA MoskvaCSKA x493514153:8174
2.SKA Petrohrad *SKA PetrohradSKA 493217129:9669
3.Dynamo Moskva Dynamo MoskvaDyn. Moskva 502921145:11665
4.Jokerit Helsinki Jokerit HelsinkiJokerit 482919145:12265
5.Spartak Moskva Spartak MoskvaSpartak 492722133:11262
6.Lokomotiv Jaroslavľ Lokomotiv JaroslavľLokomotiv 482622127:12056
7.Víťaz Podolsk Víťaz PodolskVíťaz 482424105:11855
8.Torpedo Nižnij Novgorod Torpedo Nižnij NovgorodTorpedo 492524139:13054
9.HC Soči HC SočiSoči 49193098:13046
10.Severstal Čerepovec Severstal ČerepovecSeverstal 501832104:13846
11.Dinamo Riga Dinamo RigaDinamo Riga 48143480:15032
12.Dinamo Minsk Dinamo MinskDinamo Minsk 491138103:17632
Východná konferencia
# Tím Zápasy Výhry Prehry Skóre Body
1.Ak Bars Kazaň *Ak Bars KazaňAk Bars 473215132:8968
2.Avangard Omsk *Avangard OmskAvangard 493118130:9268
3.Barys Nur-Sultan Barys Nur-SultanBarys 492920119:10365
4.Avtomobilist Jekaterinburg Avtomobilist JekaterinburgJekaterinburg 482721125:11561
5.Sibir Novosibirsk Sibir NovosibirskSibir 482622108:10957
6.Metallurg Magnitogorsk Metallurg MagnitogorskMagnitogorsk 492326113:10953
7.Červená hviezda Kunlun Červená hviezda KunlunKunlun 512328115:12853
8.Salavat Yulaev Ufa Salavat Yulaev UfaUfa 482325117:11152
9.Admiral Vladivostok Admiral VladivostokVladivostok 472324103:12049
10.Neftechimik Nižnekamsk Neftechimik NižnekamskNižnekamsk 482028112:12747
11.Traktor Čeľjabinsk Traktor ČeľjabinskČeľjabinsk 502030104:13045
12.Amur Chabarovsk Amur ChabarovskAmur 48183091:10844
* - vedúci divízií
x - tím už má zaistenú účasť v playoff

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1