O necelé dva týždne štartuje prestížny šampionát hráčov do 20 rokov, na ktorom nemôže chýbať ani výber Slovenska. Náš tréner Róbert Petrovický so svojimi zverencami začína zápasom na Prvý sviatok vianočný o 20.hodine proti tímu Švajčiarska. Prvý krát teda budeme držať palce a sledovať progres našich mladíkov aj na týchto stránkach. V článku si môžete pozrieť momentálne dostupné zostavy tímov, ktoré budeme postupne dopĺňať o ďalšie oficiálne súpisky.
(Zmeny oproti úvodným zostavám budú uvedené zelenou farbou.)
F |
SOJKA Dominik |
F |
FAITH Roman |
F |
JENDEK Dominik |
F |
ELIAŠ Juraj |
F |
MEŠÁR Filip |
F |
CHROMIAK Martin |
F |
JEDLIČKA Maroš |
F |
KOLENIČ Jakub |
F |
SLAFKOVSKÝ Juraj |
F |
JELLÚŠ Simon |
F |
MRÁZIK Michal |
F |
MYKLUCHA Oleksij |
F |
KAŠLÍK Matej |
F |
TURANSKÝ Artur |
|
D |
TURAN Oliver |
D |
GOLIAN Andrej |
D |
MUDRÁK Dávid |
D |
NEMEC Šimon |
D |
BEČÁR Šimon |
D |
STACHA Marko |
D |
KŇAŽKO Samuel |
D |
PETROVICKÝ Rayen |
|
GK |
HLAVAJ Samuel |
GK |
LATKÓCZY Šimon |
GK |
RABČAN Eugen |
F |
ABRAMOV Michail |
F |
AFANASYEV Jegor |
F |
AMIROV Rodion |
F |
BARDAKOV Zakhar |
F |
BAŠKIROV Danil |
F |
ČINACHOV Jegor |
F |
FIRSTOV Vladislav |
F |
GRITSYUK Arseny |
F |
GROŠEV Maxim E. |
F |
CHUSNUTDINOV Marat |
F |
PODKOLZIN Vasilij |
F |
PONOMARJOV Vasilij |
F |
SAFONOV Iľja |
F |
SPIRIDONOV Jegor |
|
D |
BYČKOV Roman |
D |
ČAIKA Daniil |
D |
ČISŤAKOV Semion |
D |
KIRSANOV Kirill |
D |
KŇAZEV Arťom |
D |
KUZNECOV Jan |
D |
MUCHAMADULLIN Šakir |
D |
ŠECHOVCOV Jegor |
|
GK |
ACHŤAMOV Artur |
GK |
ASKAROV Jaroslav |
GK |
SKOTNIKOV Vsevolod |
F |
BJERSELIUS Oscar |
F |
COSTMAR Arvid |
F |
GUNLER Noel |
F |
HEINEMAN Emil |
F |
HOLMSTRÖM Simon |
F |
HOLTZ Alexander |
F |
KVIST Oskar |
F |
NIEDERBACH Theodor |
F |
NYBECK Zion |
F |
OLAUSSON Oskar |
F |
RAYMOND Lucas |
F |
SÖDERBLOM Elmer |
F |
SUNDSVIK Albin |
F |
WIKSTROM Jonathan |
|
D |
ANDRAE Emil |
D |
BERGLUND Gustav |
D |
BJÖRNFOT Tobias |
D |
BRANNSTAM Alex |
D |
BROBERG Philip |
D |
HEDSTRÖM Ludvig |
D |
JOHANSSON Albert |
D |
SÖDERSTRÖM Victor |
|
GK |
ALNEFELT Hugo |
GK |
CLANG Calle |
GK |
WALLSTEDT Jesper |
F |
ALBERG Manuel |
F |
BORZECKI Jakub |
F |
CHROBOT Julian |
F |
DUBÉ Samuel |
F |
ELIAS Florian |
F |
HENRIQUEZ-MORALES Enrico |
F |
NIJENHUIS Jan |
F |
PETERKA John |
F |
REISNECKER Filip |
F |
SAMANSKI Joshua |
F |
SCHUMACHER Jan-Luca |
F |
SCHWEIGER Markus |
F |
STÜTZLE Tim |
F |
VOLEK Justin |
|
D |
FLADE Lucas |
D |
GLÖTZL Maximilian |
D |
GNYP Simon |
D |
LANGER Niklas |
D |
MÜNZENBERGER Luca |
D |
RAABE Steven |
D |
SZUBER Maksymilian |
D |
ZIMMERMANN Mario |
|
GK |
BUGL Florian |
GK |
GAHR Jonas |
GK |
TIEFENSEE Arno |
F |
BERÁNEK Martin |
F |
GUT Michal |
F |
KOFFER Filip |
F |
LANG Martin |
F |
MUŽÍK Radek |
F |
MYŠÁK Jan |
F |
NAJMAN Adam |
F |
NOVÁK Pavel |
F |
PŘIKRYL Filip |
F |
PYTLÍK Jaromír |
F |
RAŠKA Adam |
F |
RYCHLOVSKÝ Jakub |
F |
TEPLÝ Michal |
F |
VITOUCH David |
|
D |
HAŠ Martin |
D |
JIŘÍČEK David |
D |
KLIKORKA Karel |
D |
KRUTIL Michael |
D |
KUBÍČEK Šimon |
D |
KUČEŘÍK Radek |
D |
SUHRADA Jiří |
D |
SVOZIL Stanislav |
|
GK |
BEDNÁŘ Jan |
GK |
MALÍK Nick |
GK |
PAŘÍK Lukáš |
F |
BYFIELD Quinton |
F |
COZENS Dylan |
F |
DACH Kirby |
F |
HOLLOWAY Dylan |
F |
KREBS Peyton |
F |
MCMICHAEL Connor |
F |
MERCER Dawson |
F |
NEWHOOK Alex |
F |
PELLETIER Jakob |
F |
PERFETTI Cole |
F |
QUINN Jack |
F |
SUZUKI Ryan |
F |
TOMASINO Philip |
F |
ZARY Connor |
|
D |
BARRON Justin |
D |
BYRAM Bowen |
D |
DRYSDALE Jamie |
D |
GUHLE Kaiden |
D |
HARLEY Thomas |
D |
KORCZAK Kaedan |
D |
SCHNEIDER Braden |
D |
SPENCE Jordan |
|
GK |
GARAND Dylan |
GK |
GAUTHIER Taylor |
GK |
LEVI Devon |
F |
HELENIUS Samuel |
F |
HIRVONEN Roni |
F |
JARVENTIE Roby |
F |
KORHONEN Benjamin |
F |
LAMBERT Brad |
F |
LUNDELL Anton |
F |
MÄNTYKIVI Matias |
F |
NIKKANEN Henri |
F |
PARSSINEN Juuso |
F |
PETMAN Mikko |
F |
PUHAKKA Petteri |
F |
PYYHTIÄ Mikael |
F |
RÄTY Aku |
F |
SIMONTAIVAL Kasper |
|
D |
HATAKKA Santeri |
D |
HEINOLA Ville |
D |
KOKKONEN Mikko |
D |
NIEMELÄ Topi |
D |
PUUTIO Kasper |
D |
RAFKIN Ruben |
D |
RAJANIEMI Matias |
D |
VIRO Eemil |
|
GK |
BLOMQVIST Joel |
GK |
PIIROINEN Kari |
GK |
TAPONEN Roope |
F |
BENIERS Matthew |
F |
BERARD Brett |
F |
BOLDY Matthew |
F |
BRINK Bobby |
F |
BRISSON Brendan |
F |
CAUFIELD Cole |
F |
COLANGELO Sam |
F |
FARINACCI John |
F |
KALIYEV Arthur |
F |
MOYNIHAN Patrick |
F |
SLAGGERT Landon |
F |
TURCOTTE Alex |
F |
ZEGRAS Trevor |
|
D |
FABER Brock |
D |
HELLESON Drew |
D |
JOHNSON Ryan |
D |
KLEVEN Tyler |
D |
LACOMBE Jackson |
D |
SANDERSON Jake |
D |
SKINNER Hunter |
D |
THRUN Henry |
D |
YORK Cam |
|
GK |
KNIGHT Spencer |
GK |
STEIN Logan |
GK |
WOLF Dustin |
F |
ALLENSPACH Dario |
F |
BIASCA Attilio |
F |
BOTTINI Stefano |
F |
CANONICA Lorenzo |
F |
DAHLER Ronny |
F |
DERUNGS Keanu |
F |
FUST Raymond |
F |
HOFER Valentin |
F |
JOBIN Gaetan |
F |
KNAK Simon |
F |
MARCHAND Lionel |
F |
SALZGEBER Joel |
F |
SCHLAPFER Elvis |
|
D |
BARAGANO Inaki |
D |
CHANTON Giancarlo |
D |
DELEMONT Noah |
D |
FIEDLER Cédric |
D |
GUGGENHEIM Bastian |
D |
MEIER Noah |
D |
PEZZULLO Rocco |
D |
VILLA Alessandro |
D |
VOUARDOUX Nathan |
|
GK |
FATTON Thibault |
GK |
HENAUER Andri |
GK |
PATENAUDE Noah |
F |
BÖHM Mathias |
F |
HARNISCH Tim |
F |
HOCHEGGER Fabian |
F |
KASPER Marco |
F |
KRAINZ Clemens |
F |
PAUSCHENWEIN Julian |
F |
PEETERS Senna |
F |
ROSSI Marco |
F |
THALER Lucas |
F |
THEIRICH Maximilian |
F |
TSCHOFEN Marlon |
F |
UNTERWEGER Dominik |
F |
VAN EE Finn |
F |
WALLNER Leon |
|
D |
KUTZER Jonas |
D |
LINDNER Luis |
D |
NECESANY Lukas |
D |
PALLIERER Timo |
D |
PFEFFER Jacob |
D |
POSCH Bernhard |
D |
WIMMER Philipp |
|
GK |
BRANDNER Jakob |
GK |
SOMMER Leon |
GK |
WRANESCHITZ Sebastian |