Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*99
2.Slovan*97
3.Košice94
4.Zvolen86
5.Poprad85
6.Trenčín80
7.Michalovce67
8.Nitra65
9.Miškovec62
10.Nové Zámky50
11.Detva50
12.Budapešť48
13.Lipt. Mikuláš35
* - istá účasť v playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*90
2.SKA*87
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*78
5.Spartak*72
6.Lokomotiv*68
7.Víťaz61
8.Torpedo60
9.Soči55
10.Severstalx54
11.Dinamo Rigax39
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Tampa Bay Lightning v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1992
  • Štadión: Amalie Arena
  • Kapacita štadióna: 19092
  • Tréner: Jon Cooper
  • Majstrovský titul: 2003–04
  • Stránka klubu: http://www.tampabaylightning.com
Tampa Bay Lightning
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 2.miesto
  • Počet bodov: 85
  • Zostáva zápasov: 22
  • Môže získať ešte: 44 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK VASILEVSKY Andrej 44 1346 1239 92.1 107 2.43 2 4
GK MCELHINNEY Curtis 16 497 453 91.1 44 2.75 1 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
RW KUČEROV Nikita5829 44 73 30 4 0 6
CE STAMKOS Steven5427 35 62 22 8 0 6
CE POINT Brayden5721 36 57 11 7 0 4
D HEDMAN Victor589 40 49 27 3 0 2
LW KILLORN Alex5823 21 44 18 7 0 5
CE CIRELLI Anthony5814 26 40 26 1 0 3
LW PALÁT Ondřej5914 23 37 20 3 1 2
D SERGAČEV Michail609 21 30 45 5 0 0
D SHATTENKIRK Kevin607 23 30 28 1 0 0
CE JOHNSON Tyler5513 15 28 14 0 0 2
CE GOURDE Yanni608 15 23 40 1 1 5
LW MAROON Pat557 13 20 66 1 0 1
CE PAQUETTE Cedric526 9 15 30 0 1 0
CE VERHAEGHE Carter478 4 12 8 1 0 1
D MCDONAGH Ryan481 11 12 17 0 0 0
D ČERNÁK Erik575 6 11 41 0 0 1
D RUTTA Jan331 6 7 14 0 0 0
RW JOSEPH Mathieu374 3 7 16 0 0 0
CE STEPHENS Mitchell322 3 5 8 0 0 0
RW WITKOWSKI Luke121 2 3 13 0 0 0
D GAUNCE Cameron21 1 2 2 0 0 0
D SCHENN Luke211 1 2 21 0 0 0
D COBURN Braydon
Zranený: bližšie nešpecifikované
311 1 2 12 0 0 0
CE SMITH Gemel31 0 1 4 0 0 0
CE CONACHER Cory40 1 1 4 0 0 0
RW VOLKOV Alexander90 1 1 6 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
18.2.2020 JOHNSON Tyler Uzdravil sa
18.2.2020 STAMKOS Steven Uzdravil sa
18.2.2020 CIRELLI Anthony Uzdravil sa
18.2.2020 KUČEROV Nikita Uzdravil sa
18.2.2020 COBURN Braydon Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
18.2.2020 KUČEROV Nikita Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Colorado
15.2.2020 POINT Brayden Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Philadelphia
15.2.2020 JOHNSON Tyler Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
14.2.2020 MCDONAGH Ryan Uzdravil sa
14.2.2020 GOURDE Yanni Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Edmonton
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Pi, 4.okt 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. FLAFlorida 5:2
Ne, 6.okt 2019 1:00 FloridaFLA vs. TBLTampa Bay 4:3
Ne, 6.okt 2019 23:00 CarolinaCAR vs. TBLTampa Bay 4:3
Pi, 11.okt 2019 1:00 TorontoTOR vs. TBLTampa Bay 3:7
So, 12.okt 2019 22:00 OttawaOTT vs. TBLTampa Bay 4:2
St, 16.okt 2019 1:00 MontrealMTL vs. TBLTampa Bay 1:3
Pi, 18.okt 2019 1:00 BostonBOS vs. TBLTampa Bay 3:4
Ne, 20.okt 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. COLColorado 2:6
Št, 24.okt 2019 2:00 Tampa BayTBL vs. PITPittsburgh 3:2
Ne, 27.okt 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. NSHNashville 2:3
St, 30.okt 2019 1:00 NY RangersNYR vs. TBLTampa Bay 4:1
Št, 31.okt 2019 1:00 New JerseyNJD vs. TBLTampa Bay 6:7
So, 2.nov 2019 1:00 NY IslandersNYI vs. TBLTampa Bay 5:2
Pi, 8.nov 2019 20:00 BuffaloBUF vs. TBLTampa Bay 2:3
So, 9.nov 2019 19:00 Tampa BayTBL vs. BUFBuffalo 5:3
Pi, 15.nov 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. NYRNY Rangers 9:3
So, 16.nov 2019 22:00 Tampa BayTBL vs. WPGWinnipeg 3:4
St, 20.nov 2019 2:00 St. LouisSTL vs. TBLTampa Bay 3:1
Pi, 22.nov 2019 2:30 ChicagoCHI vs. TBLTampa Bay 2:4
Ne, 24.nov 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. ANAAnaheim 6:2
Ut, 26.nov 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. BUFBuffalo 5:2
Št, 28.nov 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. STLSt. Louis 3:4
Pi, 29.nov 2019 23:00 WashingtonWSH vs. TBLTampa Bay 4:3
Ne, 1.dec 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. CARCarolina 2:3
St, 4.dec 2019 2:00 NashvilleNSH vs. TBLTampa Bay 2:3
Pi, 6.dec 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. MINMinnesota 4:5
Ne, 8.dec 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. SJSSan Jose 7:1
Ut, 10.dec 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. NYINY Islanders 1:5
St, 11.dec 2019 1:00 FloridaFLA vs. TBLTampa Bay 1:2
Pi, 13.dec 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. BOSBoston 3:2
Ne, 15.dec 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. WSHWashington 2:5
St, 18.dec 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. OTTOttawa 4:3
Pi, 20.dec 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. DALDallas 3:4
Ne, 22.dec 2019 1:00 WashingtonWSH vs. TBLTampa Bay 3:1
Ut, 24.dec 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. FLAFlorida 6:1
Ne, 29.dec 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. MTLMontreal 5:4
Po, 30.dec 2019 1:00 Tampa BayTBL vs. DETDetroit 2:1
St, 1.jan 2020 1:00 BuffaloBUF vs. TBLTampa Bay 4:6
Pi, 3.jan 2020 1:00 MontrealMTL vs. TBLTampa Bay 1:2
Ne, 5.jan 2020 1:00 OttawaOTT vs. TBLTampa Bay 3:5
Ne, 5.jan 2020 23:00 CarolinaCAR vs. TBLTampa Bay 1:3
St, 8.jan 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. VANVancouver 9:2
Pi, 10.jan 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. ARIArizona 4:0
Ne, 12.jan 2020 1:00 PhiladelphiaPHI vs. TBLTampa Bay 0:1
Po, 13.jan 2020 1:00 New JerseyNJD vs. TBLTampa Bay 3:1
St, 15.jan 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. LAKLos Angeles 4:3
Pi, 17.jan 2020 2:00 MinnesotaMIN vs. TBLTampa Bay 3:2
So, 18.jan 2020 2:00 WinnipegWPG vs. TBLTampa Bay 1:7
Ut, 28.jan 2020 2:30 DallasDAL vs. TBLTampa Bay 3:2
Št, 30.jan 2020 4:00 Los AngelesLAK vs. TBLTampa Bay 2:4
So, 1.feb 2020 4:00 AnaheimANA vs. TBLTampa Bay 3:4
Ne, 2.feb 2020 4:30 San JoseSJS vs. TBLTampa Bay 0:3
St, 5.feb 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. VGKVegas 4:2
Pi, 7.feb 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. PITPittsburgh 4:2
Ne, 9.feb 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. NYINY Islanders 3:1
Ut, 11.feb 2020 1:00 ColumbusCBJ vs. TBLTampa Bay 1:2
St, 12.feb 2020 1:00 PittsburghPIT vs. TBLTampa Bay 1:2
Pi, 14.feb 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. EDMEdmonton 3:1
So, 15.feb 2020 22:00 Tampa BayTBL vs. PHIPhiladelphia 5:3
Ut, 18.feb 2020 3:00 ColoradoCOL vs. TBLTampa Bay 3:4
Pi, 21.feb 2020 4:00 VegasVGK vs. TBLTampa Bay
Ne, 23.feb 2020 2:00 ArizonaARI vs. TBLTampa Bay
St, 26.feb 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. TORToronto
Pi, 28.feb 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. CHIChicago
So, 29.feb 2020 22:00 Tampa BayTBL vs. CGYCalgary
St, 4.mar 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. BOSBoston
Pi, 6.mar 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. MTLMontreal
Ne, 8.mar 2020 1:00 BostonBOS vs. TBLTampa Bay
Ne, 8.mar 2020 23:00 DetroitDET vs. TBLTampa Bay
St, 11.mar 2020 1:00 TorontoTOR vs. TBLTampa Bay
Pi, 13.mar 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. PHIPhiladelphia
So, 14.mar 2020 22:00 Tampa BayTBL vs. DETDetroit
Ne, 15.mar 2020 23:00 Tampa BayTBL vs. NJDNew Jersey
Št, 19.mar 2020 4:00 VancouverVAN vs. TBLTampa Bay
So, 21.mar 2020 3:00 EdmontonEDM vs. TBLTampa Bay
Ne, 22.mar 2020 4:00 CalgaryCGY vs. TBLTampa Bay
Št, 26.mar 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. TORToronto
So, 28.mar 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. CBJColumbus
Ne, 29.mar 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. NYRNY Rangers
St, 1.apr 2020 1:00 Tampa BayTBL vs. OTTOttawa
Pi, 3.apr 2020 1:00 ColumbusCBJ vs. TBLTampa Bay
Ne, 5.apr 2020 1:00 DetroitDET vs. TBLTampa Bay

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*99
2.Slovan*97
3.Košice94
4.Zvolen86
5.Poprad85
6.Trenčín80
7.Michalovce67
8.Nitra65
9.Miškovec62
10.Nové Zámky50
11.Detva50
12.Budapešť48
13.Lipt. Mikuláš35
* - istá účasť v playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*90
2.SKA*87
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*78
5.Spartak*72
6.Lokomotiv*68
7.Víťaz61
8.Torpedo60
9.Soči55
10.Severstalx54
11.Dinamo Rigax39
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3