Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*99
2.Slovan*97
3.Košice94
4.Zvolen86
5.Poprad85
6.Trenčín80
7.Michalovce67
8.Nitra65
9.Miškovec62
10.Nové Zámky50
11.Detva50
12.Budapešť48
13.Lipt. Mikuláš35
* - istá účasť v playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*90
2.SKA*87
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*78
5.Spartak*72
6.Lokomotiv*68
7.Víťaz61
8.Torpedo60
9.Soči55
10.Severstalx54
11.Dinamo Rigax39
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Dynamo Moskva v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: VTB Arena
  • Kapacita štadióna: 10345
  • Tréner: Krikunov Vladimir
  • Majstrovský titul: 2005
  • Stránka klubu: http://www.dynamo.ru/
Dynamo Moskva
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 4.miesto
  • Počet bodov: 78
  • Zostáva zápasov: 3
  • Môže získať ešte: 6 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK BOČAROV Ivan 47 1287 1203 93.5 84 1.79 6 2
GK JEREMENKO Alexander 18 490 452 92.2 38 2.11 0 0
GK KUZNECOV Georgij 4 80 71 88.8 9 2.25 0 0
GK TYALO Igor 0 0 0 0 0 0 0 0
GK MOTORYGIN Maxim 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F ŠIPAČEV Vadim5917 48 65 24 7 0 4
F JAŠKIN Dmitrij5630 32 62 73 5 1 8
F PETERSSON Andre4618 22 40 28 8 0 3
D HIETANEN Juuso5813 25 38 28 7 1 3
F TARASOV Daniil4916 14 30 34 4 0 1
D ČAJKOVSKÝ Michal559 20 29 62 2 0 2
F INDRASIS Miks396 17 23 4 1 1 1
F ALEXEJEV Andrej S.465 11 16 22 1 0 1
D MIRONOV Andrej A.593 13 16 33 1 0 2
F IGUMNOV Ivan576 9 15 10 2 0 0
F POLYGALOV Igor448 5 13 16 1 1 1
D ZAICEV Jegor A.552 10 12 33 2 0 0
F KULEMIN Vjačeslav389 2 11 12 0 1 4
F PULKKINEN Teemu145 5 10 12 0 0 2
F AFINOGENOV Maxim378 2 10 34 0 0 1
F MOISEYEV Dmitrij Al.423 7 10 36 0 0 0
F BRJUKVIN Vladimir505 4 9 18 1 0 0
D ĽAMIN Kirill512 6 8 28 0 0 1
D VOLKOV Arťom A.541 6 7 10 0 0 0
F JEFREMOV Vladislav381 5 6 20 0 0 0
D OGURCOV Dmitrij420 5 5 22 0 0 0
D GRIGORJEV Michail421 3 4 14 0 0 0
F KRUGLOV Iľja163 0 3 0 0 0 0
D BOIKOV Sergej
Zranený: bližšie nešpecifikované
92 0 2 18 0 0 1
F PANKRATOV Semion171 1 2 6 0 0 0
F MURANOV Ivan440 2 2 21 0 0 0
F PETUNIN Alexander130 1 1 4 0 0 0
D SEMENEKO Michail00 0 0 0 0 0 0
F VASILYEV Anton00 0 0 0 0 0 0
F VERBA Mark10 0 0 0 0 0 0
F APALKOV Daniil50 0 0 0 0 0 0
D ALANOV Jegor90 0 0 0 0 0 0
D PRIBYLSKY Andrej90 0 0 0 0 0 0
F MICHAILOV Vladislav140 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
15.2.2020 JAŠKIN Dmitrij Dosiahol hattrick v zápase proti Dinamo Riga
15.2.2020 JAŠKIN Dmitrij Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Riga
15.2.2020 JAŠKIN Dmitrij Dosiahol jubilejný 30.gól v sezóne
12.2.2020 ĽAMIN Kirill Uzdravil sa
4.2.2020 KRUGLOV Iľja Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
3.2.2020 ŠIPAČEV Vadim Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Lokomotiv Jarosľavl
1.2.2020 INDRASIS Miks Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Spartak Moskva
1.2.2020 BOČAROV Ivan Vychytal čisté konto v zápase proti Spartak Moskva
30.1.2020 PULKKINEN Teemu Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Riga
28.1.2020 PULKKINEN Teemu Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnij Novgorod
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod 3:2
St, 4.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Pi, 6.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SPASpartak Moskva 3:2
Po, 9.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. DYNDynamo Moskva 4:1
Št, 12.sep 2019 18:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DYNDynamo Moskva 5:2
So, 14.sep 2019 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DYNDynamo Moskva 3:2
Ut, 17.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. VLAAdmiral Vladivostok 4:2
Št, 19.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 0:2
So, 21.sep 2019 16:30 Dynamo MoskvaDYN vs. DIRDinamo Riga 4:1
Št, 26.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. DYNDynamo Moskva 3:4
So, 28.sep 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva 4:1
Po, 30.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. JOKJokerit Helsinki 1:2
St, 2.okt 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:2
So, 5.okt 2019 14:00 JekaterinburgAVT vs. DYNDynamo Moskva 1:4
Po, 7.okt 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. DYNDynamo Moskva 1:0
St, 9.okt 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DYNDynamo Moskva 3:2
So, 12.okt 2019 16:00 Dynamo MoskvaDYN vs. AVTJekaterinburg 6:3
Po, 14.okt 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. MMGMagnitogorsk 6:3
St, 16.okt 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. CSKCSKA Moskva 1:2
So, 19.okt 2019 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. DYNDynamo Moskva 1:2
Po, 21.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. DYNDynamo Moskva 1:5
St, 23.okt 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. DYNDynamo Moskva 1:4
Ut, 29.okt 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. AVAAvangard Omsk 1:0
Št, 31.okt 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:1
Ne, 3.nov 2019 15:00 Avangard OmskAVA vs. DYNDynamo Moskva 4:3
Ut, 12.nov 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. NKHNižnekamsk 3:6
Št, 14.nov 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. BARBarys Astana 3:2
So, 16.nov 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SIBSibir Novosibirsk 4:2
Po, 18.nov 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. DYNDynamo Moskva 4:6
St, 20.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. DYNDynamo Moskva 3:4
Pi, 22.nov 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. DYNDynamo Moskva 3:1
Ut, 26.nov 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:1
Pi, 29.nov 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva 1:2
Ne, 1.dec 2019 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. DYNDynamo Moskva 5:2
St, 4.dec 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. DYNDynamo Moskva 2:1
Pi, 6.dec 2019 17:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DYNDynamo Moskva 0:4
Po, 9.dec 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 2:3
Ut, 17.dec 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. JOKJokerit Helsinki 1:2
Št, 19.dec 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SEVSeverstal Čerepovec 8:1
Ne, 22.dec 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SOCHC Soči 3:1
St, 25.dec 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. DYNDynamo Moskva 0:3
Pi, 27.dec 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. DYNDynamo Moskva 3:4
Ne, 29.dec 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. DYNDynamo Moskva 5:4
Pi, 3.jan 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. KUNČervená hviezda Kunlun 2:0
Ne, 5.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. DYNDynamo Moskva 0:3
Ut, 7.jan 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. AMUAmur Chabarovsk 4:2
St, 8.jan 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. CSKCSKA Moskva 1:4
Pi, 10.jan 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DYNDynamo Moskva 3:4
Ne, 12.jan 2020 15:00 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva 2:1
Št, 16.jan 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva 6:4
Ut, 21.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. AKBAk Bars Kazaň 0:2
Št, 23.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. VITVíťaz Podolsk 3:1
Ut, 28.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod 5:1
Št, 30.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. DIRDinamo Riga 5:2
So, 1.feb 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. DYNDynamo Moskva 0:4
Po, 3.feb 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:1
So, 15.feb 2020 16:00 Dinamo RigaDIR vs. DYNDynamo Moskva 6:7
Po, 17.feb 2020 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. DYNDynamo Moskva 5:0
St, 19.feb 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DYNDynamo Moskva 3:2
Ne, 23.feb 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SPASpartak Moskva
Ut, 25.feb 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TRAČeľjabinsk
Št, 27.feb 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. DYNDynamo Moskva

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*99
2.Slovan*97
3.Košice94
4.Zvolen86
5.Poprad85
6.Trenčín80
7.Michalovce67
8.Nitra65
9.Miškovec62
10.Nové Zámky50
11.Detva50
12.Budapešť48
13.Lipt. Mikuláš35
* - istá účasť v playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*90
2.SKA*87
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*78
5.Spartak*72
6.Lokomotiv*68
7.Víťaz61
8.Torpedo60
9.Soči55
10.Severstalx54
11.Dinamo Rigax39
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3