Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Detail tímu Dinamo Riga v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 2008
  • Štadión: Arena Riga
  • Kapacita štadióna: 10300
  • Tréner: Ankipans Girts
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.dinamoriga.eu/
Dinamo Riga
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 11.miesto
  • Počet bodov: 32
  • Zostáva zápasov: 14
  • Môže získať ešte: 28 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK LIEPINS Reinis 1 10 10 100 0 0 0 0
GK MAKAROV Andrej 16 420 382 91 38 2.38 0 2
GK SALÁK Alexander 20 537 486 90.5 51 2.55 2 4
GK VORIS Janis
Dnes oslavuje 20 rokov
Blahoželáme!
7 177 158 89.3 19 2.71 1 0
GK TREŤJAK Maxim 4 52 46 88.5 6 1.5 0 2
GK GUDLEVSKIS Kristers 9 212 183 86.3 29 3.22 1 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F DARZINŠ Lauris409 19 28 12 5 0 2
F MCMILLAN Brandon349 11 20 42 3 0 1
F ASHTON Carter4811 7 18 30 5 0 4
F REDLIHS Mikelis484 9 13 28 0 0 0
F MEIJA Gints435 4 9 19 1 0 0
F SETDIKOV Nikita232 6 8 4 0 0 1
D BARTULIS Oskars281 7 8 18 0 0 0
D BALINSKIS Uvis344 4 8 12 2 0 1
D MARSHALL Benjamin421 7 8 22 0 0 0
D SOTNIEKS Kristaps464 4 8 16 0 0 1
F LIPSBERGS Roberts352 5 7 8 1 0 0
F DŽERINŠ Andris402 5 7 12 0 1 0
D ALISAUSKAS Nerijus455 2 7 16 0 0 0
F PROTAPOVIČ Alexander182 4 6 2 0 0 1
F SLEPEC Kirill203 3 6 4 0 1 1
F BERZINS Daniels374 2 6 14 0 0 1
F ULLSTROM David112 3 5 2 1 0 0
D BERGLUND Kristofer350 5 5 24 0 0 0
F BERGLUND Jacob83 1 4 6 2 0 0
D MAMCICS Roberts311 3 4 12 0 0 1
F MARENIS Richards361 3 4 29 0 0 0
F BATNJA Oskars391 3 4 12 0 0 0
F PAVLOVS Vitalijs203 0 3 22 0 0 0
F GEGERIS Emils251 2 3 0 0 0 0
D KULDA Arturs60 2 2 0 0 0 0
D ZILE Kristaps
Zranený: bližšie nešpecifikované
210 2 2 4 0 0 0
D MAIONE Mathew40 1 1 2 0 0 0
F GRINBERGS Ricards80 1 1 0 0 0 0
F TRASTASENKOVS Antons180 1 1 6 0 0 0
F GILLIES Colton410 1 1 34 0 0 0
F LEJNIEKS Rejnis00 0 0 0 0 0 0
D OSENIEKS Ernests10 0 0 0 0 0 0
F SARKANIS Deivids20 0 0 0 0 0 0
D JANSONS Eduards20 0 0 0 0 0 0
D BERGMANIS Arvils30 0 0 0 0 0 0
F ZABUSOVS Patriks40 0 0 0 0 0 0
F RAZGALS Frenks50 0 0 2 0 0 0
D ĎALOGA Marek90 0 0 2 0 0 0
D GIMAJEV Sergej240 0 0 10 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
4.1.2020 SLEPEC Kirill Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Barys Astana
4.1.2020 VORIS Janis Vychytal čisté konto v zápase proti Barys Astana
4.1.2020 MAIONE Mathew Prestúpil z tímu Červená hviezda Kunlun do tímu Dinamo Riga
30.12.2019 MAMCICS Roberts Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
28.12.2019 BERGLUND Jacob Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
28.12.2019 KULDA Arturs Prestúpil z tímu Dinamo Riga do tímu Severstal Čerepovec
26.12.2019 GILLIES Colton Uzdravil sa
25.12.2019 TREŤJAK Maxim Prestúpil z tímu Dinamo Riga do tímu CSKA Moskva
21.12.2019 PROTAPOVIČ Alexander Uzdravil sa
21.12.2019 MCMILLAN Brandon Prestúpil z tímu Dinamo Riga do tímu Avangard Omsk
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SPASpartak Moskva 2:1
St, 4.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. TNNNižnij Novgorod 3:0
So, 7.sep 2019 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. DIRDinamo Riga 7:2
Po, 9.sep 2019 18:00 NižnekamskNKH vs. DIRDinamo Riga 4:0
Št, 12.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. DIRDinamo Riga 5:1
Po, 16.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
St, 18.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:3
So, 21.sep 2019 16:30 Dynamo MoskvaDYN vs. DIRDinamo Riga 4:1
Po, 23.sep 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DIRDinamo Riga 6:1
St, 25.sep 2019 18:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DIRDinamo Riga 4:0
Po, 30.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad 0:3
St, 2.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. AVAAvangard Omsk 0:7
So, 5.okt 2019 16:00 CSKA MoskvaCSK vs. DIRDinamo Riga 6:1
Po, 7.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. VITVíťaz Podolsk 1:2
St, 9.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. DMNDinamo Minsk 3:2
So, 12.okt 2019 16:00 Avangard OmskAVA vs. DIRDinamo Riga 4:1
Po, 14.okt 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DIRDinamo Riga 3:4
St, 16.okt 2019 15:30 Barys AstanaBAR vs. DIRDinamo Riga 3:4
Ne, 20.okt 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. NKHNižnekamsk 1:2
St, 23.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. TRAČeľjabinsk 2:0
Pi, 25.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. DIRDinamo Riga 1:2
Ne, 27.okt 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. DIRDinamo Riga 3:2
Ut, 29.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. KUNČervená hviezda Kunlun 1:3
Pi, 1.nov 2019 17:30 HC SočiSOC vs. DIRDinamo Riga 3:2
Ne, 3.nov 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga 4:3
Ut, 12.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Št, 14.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SPASpartak Moskva 3:1
Pi, 15.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. VITVíťaz Podolsk 4:0
Ne, 17.nov 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. SOCHC Soči 1:2
St, 20.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. DYNDynamo Moskva 3:4
Pi, 22.nov 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DIRDinamo Riga 4:1
Ne, 24.nov 2019 15:00 HC SočiSOC vs. DIRDinamo Riga 2:3
Ut, 26.nov 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DIRDinamo Riga 1:2
So, 30.nov 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad 3:5
St, 4.dec 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SEVSeverstal Čerepovec 0:1
So, 7.dec 2019 13:00 JekaterinburgAVT vs. DIRDinamo Riga 5:4
Po, 9.dec 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. DIRDinamo Riga 5:1
Ut, 17.dec 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. CSKCSKA Moskva 1:4
Št, 19.dec 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DIRDinamo Riga 1:0
So, 21.dec 2019 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. DIRDinamo Riga 5:3
Št, 26.dec 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. MMGMagnitogorsk 0:2
So, 28.dec 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DIRDinamo Riga 5:2
Po, 30.dec 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. DIRDinamo Riga 0:2
So, 4.jan 2020 16:00 Dinamo RigaDIR vs. BARBarys Astana 1:0
Po, 6.jan 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. JOKJokerit Helsinki 0:7
St, 8.jan 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:3
Ne, 12.jan 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DIRDinamo Riga 5:0
Ut, 14.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga 3:0
Ut, 21.jan 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SOCHC Soči
So, 25.jan 2020 16:00 Dinamo RigaDIR vs. VLAAdmiral Vladivostok
Ut, 28.jan 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 30.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. DIRDinamo Riga
So, 1.feb 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. DIRDinamo Riga
Po, 3.feb 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. JOKJokerit Helsinki
Ut, 11.feb 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. DMNDinamo Minsk
Št, 13.feb 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. AKBAk Bars Kazaň
So, 15.feb 2020 16:00 Dinamo RigaDIR vs. DYNDynamo Moskva
Po, 17.feb 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. AVTJekaterinburg
Št, 20.feb 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. DIRDinamo Riga
So, 22.feb 2020 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. DIRDinamo Riga
Po, 24.feb 2020 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. DIRDinamo Riga
St, 26.feb 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. DIRDinamo Riga

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1