Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Nemecko0
2.Slovensko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0
Detail tímu SKA Petrohrad v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Ice Palace
  • Kapacita štadióna: 12300
  • Tréner: Alexej Kudašov
  • Majstrovský titul: 2016/2017
  • Stránka klubu: http://www.ska.ru/
SKA Petrohrad
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 5.miesto
  • Počet bodov: 24
  • Zostáva zápasov: 41
  • Môže získať ešte: 82 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK MELNIČUK Alexej 12 249 234 94 15 1.25 3 0
GK HELLBERG Magnus 4 88 80 90.9 8 2 0 0
GK KOČETKOV Pjotr 6 133 118 88.7 15 2.5 0 2
GK NALIMOV Ivan 0 0 0 0 0 0 0 0
GK LYSENKOV Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK GIBADULLIN Maxim 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SAMONOV Alexander 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F TKAČJOV Vladimir E.217 13 20 11 1 0 0
F PLOTNIKOV Sergej214 13 17 21 1 0 2
F LEHTERA Jori2110 6 16 22 5 0 3
D RUNDBLAD David212 6 8 10 1 0 1
F KAGARLICKY Dmitrij152 5 7 8 0 0 0
F KETOV Jevgenij185 1 6 2 0 2 2
D ZUB Arťom213 3 6 14 0 0 2
F BYVALCEV Alexej151 4 5 8 1 0 0
F BARABANOV Alexander172 3 5 14 1 0 0
F KARPOV Maxim A.183 2 5 0 1 1 0
F JAKUPOV Nail143 1 4 12 2 0 1
F BURDASOV Anton62 1 3 4 1 0 0
D TOKRANOV Vasilij90 3 3 2 0 0 0
F KOSKIRANTA Jarno132 1 3 4 1 0 0
F KEMPPAINEN Joonas170 3 3 2 0 0 0
D DYBLENKO Jaroslav212 1 3 12 0 0 0
F KUZMENKO Andrej120 2 2 4 0 0 0
D ZEMČJONOK Arťom140 2 2 2 0 0 0
F DERGAČJOV Alexander150 2 2 2 0 0 0
D RUKAVIŠNIKOV Roman160 2 2 0 0 0 0
F ŠVEC-ROGOVOI Arťom10 1 1 2 0 0 0
F TICHONOV Viktor81 0 1 6 0 0 0
D ZUBAREV Andrej160 1 1 8 0 0 0
F KABLUKOV Iľja170 1 1 6 0 0 0
D GALENYUK Danila180 1 1 0 0 0 0
D SOLYANNIKOV Georgy00 0 0 0 0 0 0
F LI Oleg10 0 0 0 0 0 0
D BENGTSSON Lukas
Zranený: bližšie nešpecifikované
10 0 0 0 0 0 0
F MARČENKO Kirill30 0 0 0 0 0 0
D BELOV Anton70 0 0 0 0 0 0
F PODKOLZIN Vasilij100 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
dnes LI Oleg Prestúpil z tímu SKA Petrohrad do tímu Ak Bars Kazaň
dnes SAMONOV Alexander Prestúpil z tímu Víťaz Podolsk do tímu SKA Petrohrad
včera ŠVEC-ROGOVOI Arťom Prestúpil z tímu Víťaz Podolsk do tímu SKA Petrohrad
19.10.2019 SAMONOV Alexander Uzdravil sa
19.10.2019 KOČETKOV Pjotr Prestúpil z tímu SKA Petrohrad do tímu Víťaz Podolsk
19.10.2019 BYVALCEV Alexej Prestúpil z tímu SKA Petrohrad do tímu Víťaz Podolsk
15.10.2019 LEHTERA Jori Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
13.10.2019 ŠVEC-ROGOVOI Arťom Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
13.10.2019 KETOV Jevgenij Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnij Novgorod
10.10.2019 ZUB Arťom Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jekaterinburg
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. PETSKA Petrohrad 1:3
St, 4.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad 3:4
Pi, 6.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. PETSKA Petrohrad 5:2
Ut, 10.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. SIBSibir Novosibirsk 4:2
Pi, 13.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Ne, 15.sep 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. JOKJokerit Helsinki 3:2
Ut, 17.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. PETSKA Petrohrad 0:1
Št, 19.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 0:2
Ne, 22.sep 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. VITVíťaz Podolsk 2:4
Po, 23.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva 2:3
Št, 26.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:1
So, 28.sep 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva 4:1
Po, 30.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad 0:3
St, 2.okt 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. PETSKA Petrohrad 2:1
So, 5.okt 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Po, 7.okt 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 2:3
Št, 10.okt 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. AVTJekaterinburg 2:1
Ne, 13.okt 2019 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad 1:4
Ut, 15.okt 2019 18:30 Avangard OmskAVA vs. PETSKA Petrohrad 3:2
Št, 17.okt 2019 18:00 NižnekamskNKH vs. PETSKA Petrohrad 2:1
Ne, 20.okt 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 2:3
Ut, 22.okt 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. NKHNižnekamsk
So, 26.okt 2019 16:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. PETSKA Petrohrad
Po, 28.okt 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad
St, 30.okt 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. PETSKA Petrohrad
So, 2.nov 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Ne, 3.nov 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga
St, 13.nov 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 15.nov 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. PETSKA Petrohrad
Ne, 17.nov 2019 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 22.nov 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec
Po, 25.nov 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. KUNČervená hviezda Kunlun
St, 27.nov 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SOCHC Soči
So, 30.nov 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad
Po, 2.dec 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad
St, 4.dec 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. AKBAk Bars Kazaň
Ne, 8.dec 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 17.dec 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec
Št, 19.dec 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva
Ne, 22.dec 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. MMGMagnitogorsk
St, 25.dec 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 27.dec 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. PETSKA Petrohrad
Ne, 29.dec 2019 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 3.jan 2020 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. PETSKA Petrohrad
Ne, 5.jan 2020 15:10 Dinamo MinskDMN vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 7.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad
Ne, 12.jan 2020 15:00 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva
Ut, 14.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga
Št, 16.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. JOKJokerit Helsinki
Ut, 21.jan 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad
Št, 23.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. BARBarys Astana
Ne, 26.jan 2020 15:00 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 28.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. DMNDinamo Minsk
Št, 30.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. AVAAvangard Omsk
Po, 3.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 11.feb 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 13.feb 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad
So, 15.feb 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. PETSKA Petrohrad
Po, 17.feb 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. VLAAdmiral Vladivostok
Št, 20.feb 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod
Ne, 23.feb 2020 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 25.feb 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Nemecko0
2.Slovensko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0