Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Detail tímu SKA Petrohrad v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Ice Palace
  • Kapacita štadióna: 12300
  • Tréner: Alexej Kudašov
  • Majstrovský titul: 2016/2017
  • Stránka klubu: http://www.ska.ru/
SKA Petrohrad
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 2.miesto
  • Počet bodov: 69
  • Zostáva zápasov: 13
  • Môže získať ešte: 26 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK SAMONOV Alexander 10 271 253 93.4 18 1.8 0 4
GK MELNIČUK Alexej 16 356 331 93 25 1.56 4 0
GK HELLBERG Magnus 20 410 379 92.4 31 1.55 1 0
GK ASKAROV Jaroslav 1 25 23 92 2 2 0 0
GK KOČETKOV Pjotr 6 133 118 88.7 15 2.5 0 2
GK NALIMOV Ivan 0 0 0 0 0 0 0 0
GK LYSENKOV Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK GIBADULLIN Maxim 0 0 0 0 0 0 0 0
GK DAVYDYUK Pavel 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F TKAČJOV Vladimir E.4214 23 37 23 2 0 3
F PLOTNIKOV Sergej427 18 25 81 1 0 4
F LEHTERA Jori4412 13 25 26 5 0 4
F KUZMENKO Andrej369 13 22 4 1 0 2
D ZUB Arťom4412 7 19 20 0 0 5
F KETOV Jevgenij4612 6 18 24 0 2 4
F BARABANOV Alexander
Zranený: bližšie nešpecifikované
369 7 16 20 2 0 1
F KAGARLICKY Dmitrij364 11 15 10 1 0 1
F JAKUPOV Nail377 7 14 16 5 0 2
F KARPOV Maxim A.446 6 12 4 3 1 1
F BURDASOV Anton
Zranený: bližšie nešpecifikované
278 3 11 6 2 0 1
D TOKRANOV Vasilij292 8 10 8 1 0 0
F KOSKIRANTA Jarno294 5 9 6 1 0 1
D GALENYUK Danila371 8 9 2 0 0 0
F KEMPPAINEN Joonas434 5 9 6 0 0 0
D OŽIGANOV Igor221 7 8 4 0 0 0
D RUNDBLAD David252 6 8 10 1 0 1
F MARČENKO Kirill184 3 7 2 0 0 2
D BELOV Anton293 3 6 2 0 0 0
D DYBLENKO Jaroslav362 4 6 14 0 0 0
F BYVALCEV Alexej151 4 5 8 1 0 0
D ZEMČJONOK Arťom330 5 5 8 0 0 0
D BENGTSSON Lukas131 3 4 2 0 0 0
D CHAFIZULLIN Dinar200 4 4 6 0 0 0
F AALTONEN Miro81 2 3 0 0 0 0
F DERGAČJOV Alexander261 2 3 6 0 0 0
F KABLUKOV Iľja410 3 3 41 0 0 0
F GLOTOV Vasilij51 1 2 0 0 0 0
D RUKAVIŠNIKOV Roman220 2 2 0 0 0 0
D ZUBAREV Andrej320 2 2 8 0 0 0
F TICHONOV Viktor
Zranený: bližšie nešpecifikované
91 0 1 6 0 0 0
F ŠVEC-ROGOVOI Arťom140 1 1 6 0 0 0
D SOLYANNIKOV Georgy00 0 0 0 0 0 0
F KURBATOV Vladislav00 0 0 0 0 0 0
KUKSHTEL Pavel00 0 0 0 0 0 0
F LI Oleg10 0 0 0 0 0 0
F MOROZOV Ivan30 0 0 2 0 0 0
F PODKOLZIN Vasilij170 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
16.1.2020 TKAČJOV Vladimir E. Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jokerit Helsinki
14.1.2020 LEHTERA Jori Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Riga
14.1.2020 HELLBERG Magnus Vychytal čisté konto v zápase proti Dinamo Riga
12.1.2020 ZUB Arťom Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dynamo Moskva
11.1.2020 TICHONOV Viktor Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
7.1.2020 LI Oleg Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Magnitogorsk
6.1.2020 BURDASOV Anton Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
5.1.2020 KUZMENKO Andrej Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
29.12.2019 RUNDBLAD David Prestúpil z tímu SKA Petrohrad do tímu HC Soči
29.12.2019 BARABANOV Alexander Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. PETSKA Petrohrad 1:3
St, 4.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad 3:4
Pi, 6.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. PETSKA Petrohrad 5:2
Ut, 10.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. SIBSibir Novosibirsk 4:2
Pi, 13.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Ne, 15.sep 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. JOKJokerit Helsinki 3:2
Ut, 17.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. PETSKA Petrohrad 0:1
Št, 19.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 0:2
Ne, 22.sep 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. VITVíťaz Podolsk 2:4
Po, 23.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva 2:3
Št, 26.sep 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:1
So, 28.sep 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva 4:1
Po, 30.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad 0:3
St, 2.okt 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. PETSKA Petrohrad 2:1
So, 5.okt 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Po, 7.okt 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 2:3
Št, 10.okt 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. AVTJekaterinburg 2:1
Ne, 13.okt 2019 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad 1:4
Ut, 15.okt 2019 18:30 Avangard OmskAVA vs. PETSKA Petrohrad 3:2
Št, 17.okt 2019 18:00 NižnekamskNKH vs. PETSKA Petrohrad 2:1
Ne, 20.okt 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 2:3
Ut, 22.okt 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. NKHNižnekamsk 2:3
So, 26.okt 2019 16:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. PETSKA Petrohrad 4:3
Po, 28.okt 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad 1:2
St, 30.okt 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. PETSKA Petrohrad 2:3
So, 2.nov 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:2
Ne, 3.nov 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga 4:3
St, 13.nov 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. PETSKA Petrohrad 1:3
Pi, 15.nov 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. PETSKA Petrohrad 2:3
Ne, 17.nov 2019 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. PETSKA Petrohrad 1:2
Pi, 22.nov 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec 5:2
Po, 25.nov 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. KUNČervená hviezda Kunlun 4:1
St, 27.nov 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SOCHC Soči 4:2
So, 30.nov 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad 3:5
Po, 2.dec 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad 2:4
St, 4.dec 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. AKBAk Bars Kazaň 2:1
Po, 9.dec 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 2:3
Ut, 17.dec 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:3
Št, 19.dec 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva 0:1
Ne, 22.dec 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. MMGMagnitogorsk 2:1
St, 25.dec 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. PETSKA Petrohrad 2:6
Pi, 27.dec 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. PETSKA Petrohrad 0:2
Ne, 29.dec 2019 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad 3:2
Pi, 3.jan 2020 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. PETSKA Petrohrad 6:0
Ne, 5.jan 2020 15:10 Dinamo MinskDMN vs. PETSKA Petrohrad 1:4
Ut, 7.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad 3:1
Ne, 12.jan 2020 15:00 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva 2:1
Ut, 14.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga 3:0
Št, 16.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. JOKJokerit Helsinki 4:1
Ut, 21.jan 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad
Št, 23.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. BARBarys Astana
Ne, 26.jan 2020 15:00 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 28.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. DMNDinamo Minsk
Št, 30.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. AVAAvangard Omsk
Po, 3.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 11.feb 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 13.feb 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad
So, 15.feb 2020 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. PETSKA Petrohrad
Po, 17.feb 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. VLAAdmiral Vladivostok
Št, 20.feb 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod
Ne, 23.feb 2020 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 25.feb 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1