Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Detail tímu Spartak Moskva v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: CSKA Arena
  • Kapacita štadióna: 12100
  • Tréner: Olegs Znaroks
  • Majstrovský titul: 1976
  • Stránka klubu: http://www.spartak.ru/
Spartak Moskva
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 5.miesto
  • Počet bodov: 62
  • Zostáva zápasov: 13
  • Môže získať ešte: 26 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK HUDÁČEK Július 31 879 819 93.2 60 1.94 3 2
GK BESPALOV Nikita V. 14 328 302 92.1 26 1.86 2 2
GK CHOMČENKO Pavel 9 221 200 90.5 21 2.33 0 0
GK ZADOROŽNY Platon 0 0 0 0 0 0 0 0
GK TRUŠKOV Alexander A. 0 0 0 0 0 0 0 0
GK KULIKOV Dmitrij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SKOVRONSKY Andrej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ŠATAILO Dmitrij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK BOTOV Matvei 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F DAUGAVINS Kaspars4612 20 32 18 2 0 3
D RYLOV Jakov498 22 30 26 1 0 3
F ZUBOV Iľja
Zranený: bližšie nešpecifikované
428 21 29 16 2 0 2
F FYODOROV Arťom4313 15 28 42 4 0 1
F CHOCHLAČEV Alexander4510 16 26 22 4 0 3
F HANZL Robin4811 12 23 16 5 2 2
F KARSUMS Martins4010 9 19 61 2 0 3
D VIŠNEVSKIJ Dmitrij487 12 19 10 4 0 1
F NIKONCEV Anatolij457 9 16 18 2 0 2
D HERSLEY Patrik456 10 16 14 4 0 1
F JUNKOV Michail387 5 12 10 0 0 1
D KUTEIKIN Andrej264 6 10 8 1 0 1
D GONČAROV Maxim A.444 6 10 61 0 0 0
F CYPLAKOV Maxim414 5 9 18 1 1 1
F KOTLYAREVSKY Michail252 5 7 10 0 0 0
F KOKAREV Denis413 4 7 9 0 0 0
F GALIMOV Ansel214 2 6 6 0 0 2
D KULIK Jevgenij
Zranený: bližšie nešpecifikované
262 4 6 4 0 0 0
F LEŠČENKO Vjačeslav91 4 5 0 0 0 0
D GONČAROV Maxim182 3 5 22 0 0 0
F ARKALOV Iľja271 4 5 8 0 0 0
F TALALUYEV Iľja233 1 4 2 0 0 1
F MALYCHIN Fedor33 0 3 4 2 0 0
D VIŠNEVSKIJ Ivan71 2 3 0 0 0 0
D MUSIN Damir191 2 3 6 0 0 0
F STOLJAROV Gennady360 3 3 20 0 0 0
D NIKIŠIN Alexander
Zranený: bližšie nešpecifikované
220 2 2 2 0 0 0
D TRIŠIN Akim431 1 2 6 0 0 0
D GRIŠIN Alexej70 1 1 2 0 0 0
D VIKLUND Tobias80 1 1 4 0 0 0
F ŠAŠKOV Gleb90 1 1 2 0 0 0
F ŠABLOVSKY Zachar110 1 1 4 0 0 0
F ČERNYCH Dmitrij00 0 0 0 0 0 0
D GLEBOV Grigorij00 0 0 0 0 0 0
D SOKOLOV Nikita00 0 0 0 0 0 0
D BELOV Jevgenij00 0 0 0 0 0 0
D VOLKOV Arťom An.10 0 0 0 0 0 0
F LVUTIN Bogdan10 0 0 0 0 0 0
F KRUŽENKOV Jegor10 0 0 0 0 0 0
D KUTUZOV Alexander50 0 0 2 0 0 0
F ZLOBIN Anton80 0 0 0 0 0 0
D PEDAN Ruslan100 0 0 4 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
16.1.2020 DAUGAVINS Kaspars Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Severstal Čerepovec
16.1.2020 ZUBOV Iľja Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
16.1.2020 KULIK Jevgenij Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
15.1.2020 KULIKOV Dmitrij Zranil sa (choroba)
13.1.2020 FYODOROV Arťom Uzdravil sa
12.1.2020 DAUGAVINS Kaspars Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
10.1.2020 DAUGAVINS Kaspars Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
9.1.2020 VIKLUND Tobias Uzdravil sa
7.1.2020 ZUBOV Iľja Strelil víťazný gól v zápase proti tímu SKA Petrohrad
7.1.2020 HANZL Robin Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SPASpartak Moskva 2:1
St, 4.sep 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SPASpartak Moskva 2:5
Pi, 6.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SPASpartak Moskva 3:2
Ne, 8.sep 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. DMNDinamo Minsk 4:5
Ut, 10.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. AVAAvangard Omsk 2:3
Št, 12.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. DIRDinamo Riga 5:1
So, 14.sep 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. SOCHC Soči 0:1
Ut, 17.sep 2019 15:30 Barys AstanaBAR vs. SPASpartak Moskva 3:0
Št, 19.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. SPASpartak Moskva 4:3
So, 21.sep 2019 13:30 JekaterinburgAVT vs. SPASpartak Moskva 2:4
Ut, 24.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:4
Št, 26.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. AVTJekaterinburg 1:0
So, 28.sep 2019 16:00 Avangard OmskAVA vs. SPASpartak Moskva 3:4
Ut, 1.okt 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. CSKCSKA Moskva 3:9
So, 5.okt 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. SPASpartak Moskva 1:2
Po, 7.okt 2019 18:30 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 2:3
St, 9.okt 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SPASpartak Moskva 3:2
So, 12.okt 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. AMUAmur Chabarovsk 1:2
St, 16.okt 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
Ne, 20.okt 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 2:3
Ut, 22.okt 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SPASpartak Moskva 2:3
Št, 24.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SPASpartak Moskva 1:3
Ne, 27.okt 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. DIRDinamo Riga 3:2
Ut, 29.okt 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. JOKJokerit Helsinki 4:2
Št, 31.okt 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:2
So, 2.nov 2019 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:4
Ut, 12.nov 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SPASpartak Moskva 2:3
Št, 14.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SPASpartak Moskva 3:1
So, 16.nov 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. SPASpartak Moskva 1:4
St, 20.nov 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:3
Št, 21.nov 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. DMNDinamo Minsk 7:2
Po, 25.nov 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. NKHNižnekamsk 1:0
So, 30.nov 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SPASpartak Moskva 5:0
Po, 2.dec 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. SPASpartak Moskva 0:2
St, 4.dec 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SPASpartak Moskva 4:3
Po, 9.dec 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SPASpartak Moskva 3:2
Ut, 17.dec 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. VITVíťaz Podolsk 6:0
Pi, 20.dec 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SOCHC Soči 5:4
Ne, 22.dec 2019 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. BARBarys Astana 3:1
St, 25.dec 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SPASpartak Moskva 0:5
Pi, 27.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SPASpartak Moskva 2:5
Ne, 29.dec 2019 15:00 HC SočiSOC vs. SPASpartak Moskva 1:0
Pi, 3.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Ne, 5.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. DYNDynamo Moskva 0:3
Ut, 7.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad 3:1
St, 8.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. JOKJokerit Helsinki 2:3
Pi, 10.jan 2020 17:30 HC SočiSOC vs. SPASpartak Moskva 2:1
Ne, 12.jan 2020 15:10 Dinamo MinskDMN vs. SPASpartak Moskva 1:5
Št, 16.jan 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SPASpartak Moskva 1:2
Ut, 21.jan 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. SPASpartak Moskva
Št, 23.jan 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SEVSeverstal Čerepovec
So, 25.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. TRAČeľjabinsk
Po, 27.jan 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. KUNČervená hviezda Kunlun
So, 1.feb 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. DYNDynamo Moskva
Po, 3.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 11.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. MMGMagnitogorsk
Št, 13.feb 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SPASpartak Moskva
So, 15.feb 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SPASpartak Moskva
Ut, 18.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 20.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. AKBAk Bars Kazaň
Ne, 23.feb 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SPASpartak Moskva
Ut, 25.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SPASpartak Moskva

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1