Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*99
2.Slovan*97
3.Košice94
4.Zvolen86
5.Poprad85
6.Trenčín80
7.Michalovce67
8.Nitra65
9.Miškovec62
10.Nové Zámky50
11.Detva50
12.Budapešť48
13.Lipt. Mikuláš35
* - istá účasť v playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*90
2.SKA*87
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*78
5.Spartak*72
6.Lokomotiv*68
7.Víťaz61
8.Torpedo60
9.Soči55
10.Severstalx54
11.Dinamo Rigax39
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Víťaz Podolsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1996
  • Štadión: Víťaz Ice Palace
  • Kapacita štadióna: 5500
  • Tréner: Michail Kravec
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcvityaz.ru/
Víťaz Podolsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 7.miesto
  • Počet bodov: 61
  • Zostáva zápasov: 4
  • Môže získať ešte: 8 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK SAMONOV Alexander 7 255 249 97.6 6 0.86 2 0
GK SAPRYKIN Igor 14 299 276 92.3 23 1.64 0 0
GK JEŽOV Iľja 41 1231 1135 92.2 96 2.34 2 41
GK KOČETKOV Pjotr 8 204 187 91.7 17 2.13 0 0
GK ČEČELEV Daniil 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ŠIJANOV Timur 0 0 0 0 0 0 0 0
GK TODYKOV Anton 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F SEMIN Alexander4717 20 37 69 5 0 3
F MAKEJEV Alexej5613 20 33 68 1 0 3
F AALTONEN Miro349 15 24 8 2 1 1
D JEŘÁBEK Jakub499 15 24 38 4 0 1
D LAJUNEN Ville572 20 22 6 2 0 0
F BYVALCEV Alexej
Dnes oslavuje 26 rokov
Blahoželáme!
374 15 19 46 3 0 0
F JORMAKKA Pekka4411 8 19 10 5 0 3
F NATTINEN Joonas469 10 19 23 4 0 1
F ČERNOV Pavel566 12 18 16 2 0 3
D JEVSEJENKOV Alexander471 13 14 14 1 0 0
F GREBENŠČIKOV Svjatoslav5711 2 13 32 1 0 2
F MOISEYEV Danila496 4 10 41 0 0 1
F VARFOLOMEYEV Pavel
Zranený: bližšie nešpecifikované
275 3 8 8 1 0 0
F HOWDEN Quinton154 3 7 4 0 0 2
F LARIČEV Ivan573 4 7 22 0 0 2
F ŠVEC-ROGOVOI Arťom123 3 6 4 3 0 2
D VOROBEI Pavel142 4 6 4 1 0 0
F PETRAKOV Ivan V.201 4 5 4 1 0 0
F MONS Jevgenij275 0 5 18 0 0 2
D PYLENKOV Daniil441 4 5 6 0 0 0
D ŠINKEVIČ Iľja381 2 3 20 0 0 0
D VORONKOV Jegor381 2 3 22 0 0 0
F ORLOVIČ-GRUDKOV Denis121 1 2 0 0 0 0
D PAUTOV Jurij100 1 1 0 0 0 0
D STASENKO Nikolaj
Zranený: bližšie nešpecifikované
100 1 1 16 0 0 0
F KVARTALNOV Danila170 1 1 6 0 0 0
F ŠEVČENKO Alexander281 0 1 8 0 0 0
F ARŤUCHIN Jevgenij281 0 1 66 0 0 0
D BUCHANKO Anton00 0 0 0 0 0 0
F GONČAROV Nikita20 0 0 0 0 0 0
F KULAGIN Alexander I.60 0 0 2 0 0 0
F KOMAROV Nikita60 0 0 2 0 0 0
F VYGLAZOV Nikita80 0 0 27 0 0 0
D JEPIŠIN Michail90 0 0 4 0 0 0
F KOLTYGIN Pavel280 0 0 8 0 0 0
D KATIČEV Jevgenij400 0 0 20 0 0 0
D GOLOVKOV Igor490 0 0 55 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
12.2.2020 VORONKOV Jegor Uzdravil sa
12.2.2020 MOISEYEV Danila Uzdravil sa
12.2.2020 VARFOLOMEYEV Pavel Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
11.2.2020 SEMIN Alexander Strelil víťazný gól v zápase proti tímu HC Soči
4.2.2020 PYLENKOV Daniil Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
4.2.2020 MOISEYEV Danila Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
4.2.2020 ŠVEC-ROGOVOI Arťom Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
3.2.2020 SAMONOV Alexander Vychytal čisté konto v zápase proti Spartak Moskva
1.2.2020 MOISEYEV Danila Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
30.1.2020 SAMONOV Alexander Vychytal čisté konto v zápase proti Avangard Omsk
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. VITVíťaz Podolsk 2:4
St, 4.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. VITVíťaz Podolsk 3:2
Pi, 6.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. VITVíťaz Podolsk 0:2
Po, 9.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. DYNDynamo Moskva 4:1
Št, 12.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči 3:2
So, 14.sep 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. SIBSibir Novosibirsk 3:2
St, 18.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:1
Pi, 20.sep 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Ne, 22.sep 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. VITVíťaz Podolsk 2:4
Ut, 24.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. AVTJekaterinburg 1:0
So, 28.sep 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Št, 3.okt 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. VITVíťaz Podolsk 1:2
So, 5.okt 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. SPASpartak Moskva 1:2
Po, 7.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. VITVíťaz Podolsk 1:2
St, 9.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk 4:2
Ne, 13.okt 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. DMNDinamo Minsk 3:0
Ut, 15.okt 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Št, 17.okt 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. TRAČeľjabinsk 3:1
Ne, 20.okt 2019 13:00 Barys AstanaBAR vs. VITVíťaz Podolsk 3:2
Ut, 22.okt 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. VITVíťaz Podolsk 4:1
Št, 24.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
Ne, 27.okt 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. KUNČervená hviezda Kunlun 2:4
St, 30.okt 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. PETSKA Petrohrad 2:3
So, 2.nov 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:1
Po, 4.nov 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
St, 13.nov 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. VITVíťaz Podolsk 4:3
Pi, 15.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. VITVíťaz Podolsk 4:0
Ne, 17.nov 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk 6:2
St, 20.nov 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. CSKCSKA Moskva 2:3
Pi, 22.nov 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DIRDinamo Riga 4:1
Po, 25.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. VITVíťaz Podolsk 3:0
St, 27.nov 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. NKHNižnekamsk 2:1
Po, 2.dec 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
St, 4.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Pi, 6.dec 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. VITVíťaz Podolsk 3:1
Po, 9.dec 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod 3:2
Ut, 17.dec 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. VITVíťaz Podolsk 6:0
Št, 19.dec 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DIRDinamo Riga 1:0
Pi, 20.dec 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. BARBarys Astana 2:5
Ne, 22.dec 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. CSKCSKA Moskva 1:6
So, 28.dec 2019 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. VITVíťaz Podolsk 3:0
Po, 30.dec 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. VITVíťaz Podolsk 4:1
Pi, 3.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Ne, 5.jan 2020 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. VLAAdmiral Vladivostok 4:3
Pi, 10.jan 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. VITVíťaz Podolsk 3:2
Ne, 12.jan 2020 15:00 NižnekamskNKH vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Ut, 14.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. JOKJokerit Helsinki 2:3
Št, 16.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DMNDinamo Minsk 5:1
Ut, 21.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Št, 23.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. VITVíťaz Podolsk 3:1
So, 25.jan 2020 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:5
Po, 27.jan 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. VITVíťaz Podolsk 1:4
St, 29.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AKBAk Bars Kazaň 2:4
So, 1.feb 2020 15:00 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk 5:4
Po, 3.feb 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. VITVíťaz Podolsk 5:2
Ut, 11.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči 2:1
Št, 13.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AMUAmur Chabarovsk 3:4
Ut, 18.feb 2020 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. VITVíťaz Podolsk 5:1
Št, 20.feb 2020 17:30 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk
So, 22.feb 2020 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 25.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SPASpartak Moskva
Št, 27.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. LOKLokomotiv Jarosľavl

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*99
2.Slovan*97
3.Košice94
4.Zvolen86
5.Poprad85
6.Trenčín80
7.Michalovce67
8.Nitra65
9.Miškovec62
10.Nové Zámky50
11.Detva50
12.Budapešť48
13.Lipt. Mikuláš35
* - istá účasť v playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*90
2.SKA*87
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*78
5.Spartak*72
6.Lokomotiv*68
7.Víťaz61
8.Torpedo60
9.Soči55
10.Severstalx54
11.Dinamo Rigax39
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3