Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Nemecko0
2.Slovensko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0
Detail tímu Víťaz Podolsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1996
  • Štadión: Víťaz Ice Palace
  • Kapacita štadióna: 5500
  • Tréner: Michail Kravec
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcvityaz.ru/
Víťaz Podolsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 3.miesto
  • Počet bodov: 30
  • Zostáva zápasov: 43
  • Môže získať ešte: 86 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK SAMONOV Alexander 7 255 249 97.6 6 0.86 2 0
GK JEŽOV Iľja 13 389 365 93.8 24 1.85 1 2
GK ČEČELEV Daniil 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ŠIJANOV Timur 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SAPRYKIN Igor 0 0 0 0 0 0 0 0
GK KOČETKOV Pjotr 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F SEMIN Alexander137 8 15 6 3 0 1
F AALTONEN Miro175 8 13 8 2 0 1
D JEŘÁBEK Jakub164 8 12 8 1 0 1
F MAKEJEV Alexej194 7 11 14 0 0 1
F ČERNOV Pavel195 5 10 10 2 0 3
D LAJUNEN Ville190 8 8 2 0 0 0
F ŠVEC-ROGOVOI Arťom123 3 6 4 3 0 2
F GREBENŠČIKOV Svjatoslav195 1 6 6 1 0 2
F JORMAKKA Pekka123 2 5 2 2 0 0
D JEVSEJENKOV Alexander160 5 5 4 0 0 0
F NATTINEN Joonas120 4 4 9 0 0 0
F MONS Jevgenij174 0 4 16 0 0 2
F PETRAKOV Ivan V.91 2 3 2 1 0 0
F LARIČEV Ivan192 1 3 10 0 0 1
D VORONKOV Jegor151 1 2 6 0 0 0
F MOISEYEV Danila182 0 2 4 0 0 0
D ŠINKEVIČ Iľja101 0 1 4 0 0 0
F ARŤUCHIN Jevgenij101 0 1 8 0 0 0
F ŠEVČENKO Alexander141 0 1 4 0 0 0
D PYLENKOV Daniil190 1 1 2 0 0 0
F GONČAROV Nikita10 0 0 0 0 0 0
F KULAGIN Alexander I.10 0 0 0 0 0 0
F BYVALCEV Alexej10 0 0 0 0 0 0
F VARFOLOMEYEV Pavel10 0 0 0 0 0 0
F KOMAROV Nikita40 0 0 0 0 0 0
D STASENKO Nikolaj60 0 0 16 0 0 0
F VYGLAZOV Nikita80 0 0 27 0 0 0
F KOLTYGIN Pavel
Zranený: bližšie nešpecifikované
100 0 0 2 0 0 0
D KATIČEV Jevgenij130 0 0 14 0 0 0
D GOLOVKOV Igor190 0 0 8 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
dnes SAMONOV Alexander Prestúpil z tímu Víťaz Podolsk do tímu SKA Petrohrad
včera ŠVEC-ROGOVOI Arťom Prestúpil z tímu Víťaz Podolsk do tímu SKA Petrohrad
19.10.2019 SAMONOV Alexander Uzdravil sa
19.10.2019 VARFOLOMEYEV Pavel Prestúpil z tímu Torpedo Nižnij Novgorod do tímu Víťaz Podolsk
19.10.2019 KOČETKOV Pjotr Prestúpil z tímu SKA Petrohrad do tímu Víťaz Podolsk
19.10.2019 BYVALCEV Alexej Prestúpil z tímu SKA Petrohrad do tímu Víťaz Podolsk
17.10.2019 ČERNOV Pavel Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Čeľjabinsk
17.10.2019 SEMIN Alexander Uzdravil sa
17.10.2019 KOLTYGIN Pavel Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
13.10.2019 ŠVEC-ROGOVOI Arťom Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. VITVíťaz Podolsk 2:4
St, 4.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. VITVíťaz Podolsk 3:2
Pi, 6.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. VITVíťaz Podolsk 0:2
Po, 9.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. DYNDynamo Moskva 4:1
Št, 12.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči 3:2
So, 14.sep 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. SIBSibir Novosibirsk 3:2
St, 18.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:1
Pi, 20.sep 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Ne, 22.sep 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. VITVíťaz Podolsk 2:4
Ut, 24.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. AVTJekaterinburg 1:0
So, 28.sep 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Št, 3.okt 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. VITVíťaz Podolsk 1:2
So, 5.okt 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. SPASpartak Moskva 1:2
Po, 7.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. VITVíťaz Podolsk 1:2
St, 9.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk 4:2
Ne, 13.okt 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. DMNDinamo Minsk 3:0
Ut, 15.okt 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Št, 17.okt 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. TRAČeľjabinsk 3:1
Ne, 20.okt 2019 13:00 Barys AstanaBAR vs. VITVíťaz Podolsk 3:2
Ut, 22.okt 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. VITVíťaz Podolsk
Št, 24.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VITVíťaz Podolsk
Ne, 27.okt 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. KUNČervená hviezda Kunlun
St, 30.okt 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. PETSKA Petrohrad
So, 2.nov 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. SEVSeverstal Čerepovec
Po, 4.nov 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod
St, 13.nov 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. VITVíťaz Podolsk
Pi, 15.nov 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. VITVíťaz Podolsk
Ne, 17.nov 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk
St, 20.nov 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. CSKCSKA Moskva
Pi, 22.nov 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DIRDinamo Riga
Po, 25.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. VITVíťaz Podolsk
St, 27.nov 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. NKHNižnekamsk
Po, 2.dec 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. VITVíťaz Podolsk
St, 4.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. VITVíťaz Podolsk
Pi, 6.dec 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. VITVíťaz Podolsk
Po, 9.dec 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 17.dec 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. VITVíťaz Podolsk
Št, 19.dec 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DIRDinamo Riga
Pi, 20.dec 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. BARBarys Astana
Ne, 22.dec 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. CSKCSKA Moskva
So, 28.dec 2019 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. VITVíťaz Podolsk
Po, 30.dec 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. VITVíťaz Podolsk
Pi, 3.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. VITVíťaz Podolsk
Ne, 5.jan 2020 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. VLAAdmiral Vladivostok
Pi, 10.jan 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. VITVíťaz Podolsk
Ne, 12.jan 2020 15:00 NižnekamskNKH vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 14.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. JOKJokerit Helsinki
Št, 16.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DMNDinamo Minsk
Ut, 21.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AVAAvangard Omsk
Št, 23.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. VITVíťaz Podolsk
So, 25.jan 2020 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Po, 27.jan 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. VITVíťaz Podolsk
St, 29.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AKBAk Bars Kazaň
So, 1.feb 2020 15:00 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk
Po, 3.feb 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 11.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči
Št, 13.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 18.feb 2020 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. VITVíťaz Podolsk
Št, 20.feb 2020 17:30 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk
So, 22.feb 2020 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 25.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SPASpartak Moskva
Št, 27.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. LOKLokomotiv Jarosľavl

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Nemecko0
2.Slovensko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0