Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Nórsko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Detail tímu Dinamo Minsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1976
  • Štadión: Minsk Arena
  • Kapacita štadióna: 15086
  • Tréner: Craig Woodcroft
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcdinamo.by/
Dinamo Minsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 12.miesto
  • Počet bodov: 27
  • Zostáva zápasov: 26
  • Môže získať ešte: 52 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK KARNAUCHOV Michail 4 77 70 90.9 7 1.75 0 0
GK ENROTH Jhonas 28 787 703 89.3 84 3 2 2
GK OSIPKOV Alexander 3 81 70 86.4 11 3.67 0 0
GK TOLOPILO Nikita 2 43 37 86 6 3 0 0
GK TAYLOR Danny 3 66 56 84.8 10 3.33 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F PULKKINEN Teemu2817 8 25 24 8 0 1
F KOSTICYN Andrej368 12 20 28 3 0 1
F SPOONER Ryan176 11 17 2 1 1 2
F SHORE Drew243 14 17 8 0 0 0
F PARE Francis319 7 16 29 4 0 1
F PRINCE Shane316 10 16 12 1 0 0
D GRAGNANI Marc-Andre235 8 13 14 1 0 1
F DEMKOV Arťom344 9 13 2 1 0 1
F KOVYRŠIN Jevgenij333 5 8 4 1 0 0
F STEPANOV Andrej244 3 7 10 2 0 0
D JERJOMENKO Vladislav292 5 7 8 1 0 0
F MARTYNOV Igor331 6 7 10 0 0 0
D GOTOVEC Kirill361 5 6 34 0 0 1
F KOGALEV Alexander292 3 5 6 0 0 0
D JEVENKO Oleg332 3 5 79 0 0 0
F PAVLOVIČ Alexandr262 2 4 10 0 0 0
D ELLIOTT Stefan
Zranený: bližšie nešpecifikované
121 2 3 4 0 0 0
D KRYSKIN Nikita151 2 3 4 0 0 0
D DERYABIN Dmitrij
Zranený: bližšie nešpecifikované
170 3 3 10 0 0 0
D ĎUKOV Roman200 3 3 33 0 0 0
F KITAROV Alexander361 2 3 22 0 0 0
D DOSTANKO Roman
Zranený: bližšie nešpecifikované
71 1 2 2 0 0 0
F STEFANOVIČ Michail101 1 2 2 1 0 1
F KAZYANIN Iľja31 0 1 0 0 0 0
F FEOKTISTOV Nikita111 0 1 4 0 0 0
D ZNACHARENKO Dmitrij331 0 1 12 0 0 0
F LITVINOV Iľja10 0 0 0 0 0 0
F ANOSOV Arťom10 0 0 0 0 0 0
D USTINENKO Nikita20 0 0 0 0 0 0
F GAINETDINOV Jegor20 0 0 2 0 0 0
D BOKUN Daniil60 0 0 0 0 0 0
F DROZDOV Ivan80 0 0 2 0 0 0
F GRETSKY Vjačeslav100 0 0 2 0 0 0
F PAVLENKO Andrej130 0 0 6 0 0 0
F DADONOV Jevgenij I.140 0 0 2 0 0 0
D DENISOV Pavel180 0 0 4 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
7.12.2019 GRAGNANI Marc-Andre Uzdravil sa
7.12.2019 DOSTANKO Roman Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
23.11.2019 PULKKINEN Teemu Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Avangard Omsk
14.11.2019 KAZYANIN Iľja Uzdravil sa
13.11.2019 SPOONER Ryan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Víťaz Podolsk
13.11.2019 PULKKINEN Teemu Uzdravil sa
13.11.2019 GRAGNANI Marc-Andre Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
12.11.2019 SPOONER Ryan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnij Novgorod
12.11.2019 PULKKINEN Teemu Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
30.10.2019 OSIPKOV Alexander Uzdravil sa
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. NKHNižnekamsk 2:4
St, 4.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Pi, 6.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. DMNDinamo Minsk 5:4
Ne, 8.sep 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. DMNDinamo Minsk 4:5
Št, 12.sep 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. SIBSibir Novosibirsk 2:3
Ne, 15.sep 2019 16:10 Dinamo MinskDMN vs. MMGMagnitogorsk 3:2
St, 18.sep 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. AMUAmur Chabarovsk 1:0
So, 21.sep 2019 16:10 Dinamo MinskDMN vs. JOKJokerit Helsinki 5:0
Ut, 24.sep 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DMNDinamo Minsk 4:3
Št, 26.sep 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DMNDinamo Minsk 3:2
So, 28.sep 2019 16:00 NižnekamskNKH vs. DMNDinamo Minsk 5:4
Ut, 1.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. SOCHC Soči 2:1
Št, 3.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. TRAČeľjabinsk 5:3
Ne, 6.okt 2019 16:10 Dinamo MinskDMN vs. AKBAk Bars Kazaň 2:4
St, 9.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Pi, 11.okt 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Ne, 13.okt 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. DMNDinamo Minsk 3:0
Št, 17.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. TNNNižnij Novgorod 0:6
Ut, 22.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. BARBarys Astana 1:2
Pi, 25.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. DIRDinamo Riga 1:2
Ne, 27.okt 2019 16:10 Dinamo MinskDMN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
St, 30.okt 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. DMNDinamo Minsk 4:1
Pi, 1.nov 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Ne, 3.nov 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DMNDinamo Minsk 9:1
Ut, 12.nov 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. TNNNižnij Novgorod 6:5
St, 13.nov 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. VITVíťaz Podolsk 4:3
So, 16.nov 2019 15:10 Dinamo MinskDMN vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Ut, 19.nov 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Št, 21.nov 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. DMNDinamo Minsk 7:2
So, 23.nov 2019 15:00 Avangard OmskAVA vs. DMNDinamo Minsk 1:2
Ut, 26.nov 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. VLAAdmiral Vladivostok 2:3
Pi, 29.nov 2019 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DMNDinamo Minsk 6:3
Ne, 1.dec 2019 12:00 Barys AstanaBAR vs. DMNDinamo Minsk 5:1
Ut, 3.dec 2019 17:30 HC SočiSOC vs. DMNDinamo Minsk 4:1
Pi, 6.dec 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:4
Ne, 8.dec 2019 15:10 Dinamo MinskDMN vs. CSKCSKA Moskva 2:5
Ut, 17.dec 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
St, 18.dec 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. SOCHC Soči
So, 21.dec 2019 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. DMNDinamo Minsk
Po, 23.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. DMNDinamo Minsk
St, 25.dec 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. DMNDinamo Minsk
Po, 30.dec 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. DIRDinamo Riga
Pi, 3.jan 2020 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DMNDinamo Minsk
Ne, 5.jan 2020 15:10 Dinamo MinskDMN vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 7.jan 2020 15:10 Dinamo MinskDMN vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Pi, 10.jan 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. VITVíťaz Podolsk
Ne, 12.jan 2020 15:10 Dinamo MinskDMN vs. SPASpartak Moskva
Ut, 14.jan 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. DMNDinamo Minsk
Št, 16.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DMNDinamo Minsk
Ut, 21.jan 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. SPASpartak Moskva
So, 25.jan 2020 15:10 Dinamo MinskDMN vs. SEVSeverstal Čerepovec
Ut, 28.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. DMNDinamo Minsk
Št, 30.jan 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. DMNDinamo Minsk
So, 1.feb 2020 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. DMNDinamo Minsk
Ut, 11.feb 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. DMNDinamo Minsk
Št, 13.feb 2020 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DMNDinamo Minsk
So, 15.feb 2020 15:10 Dinamo MinskDMN vs. AVTJekaterinburg
Po, 17.feb 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. CSKCSKA Moskva
Pi, 21.feb 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. DMNDinamo Minsk
Ne, 23.feb 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. DMNDinamo Minsk
Ut, 25.feb 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Št, 27.feb 2020 17:10 Dinamo MinskDMN vs. DYNDynamo Moskva

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Nórsko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1