Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Nórsko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Detail tímu Severstal Čerepovec v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1956
  • Štadión: Ice Palace
  • Kapacita štadióna: 5583
  • Tréner: Andrej Razin
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.severstalclub.ru/
Severstal Čerepovec
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 10.miesto
  • Počet bodov: 32
  • Zostáva zápasov: 25
  • Môže získať ešte: 50 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK POĎAPOLSKY Vladislav 31 851 783 92 68 2.19 2 6
GK CHAKIMOV Rafael 10 279 253 90.7 26 2.6 0 2
GK VINOGRADOV Anton 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ŠOSTAK Konstantin 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F VOVČENKO Daniil315 11 16 22 0 0 0
F GERASKIN Igor376 8 14 8 2 0 1
F TRUBAČEV Jurij325 8 13 16 2 0 2
F JAKIMOV Bogdan355 7 12 8 1 0 1
F LIŠKA Adam368 3 11 6 3 0 2
F MARKOVIN Dmitrij285 5 10 2 2 0 1
F MOROZOV Jegor Al.335 5 10 10 1 0 0
D CHOCHLOV Iľja324 5 9 12 2 0 0
D KUDAKO Vadim344 4 8 4 2 0 0
F ALEXEJEV Andrej A.343 5 8 2 0 0 0
D CHABAROV Makar351 7 8 28 0 0 0
F KODOLA Vladislav331 6 7 6 0 0 0
F JAKOVLEV Jegor A.171 5 6 11 1 0 0
F MONACHOV Sergej361 5 6 4 0 0 0
F KAPUSTIN Kirill112 3 5 4 0 0 0
D SIZOV Anton250 5 5 18 0 0 0
D PROVOLNEV Vladislav304 1 5 50 2 0 2
D CHLYSTOV Nikita312 3 5 18 0 0 0
F GALIMOV Ansel63 1 4 2 1 0 1
F PETUNIN Alexander42 1 3 0 0 0 1
F NIKOLIŠIN Ivan151 2 3 2 0 0 0
D BALDAJEV Viktor151 2 3 6 0 0 0
D KINRADE Geoffrey
Zranený: bližšie nešpecifikované
70 2 2 2 0 0 0
F LAPENKOV Jevgenij70 2 2 16 0 0 0
F GRAČJOV German141 1 2 0 0 0 1
D ŠULÁK Libor191 1 2 14 0 0 0
F BODROV Jevgenij191 1 2 18 0 0 0
F CHIPCHURA Kyle60 1 1 0 0 0 0
F ZACHARČUK Ivan110 1 1 0 0 0 0
D ROGOV Ivan190 1 1 0 0 0 0
D MAKEJEV Nikita220 1 1 16 0 0 0
F KOROLEV Vladimir A.00 0 0 0 0 0 0
F CHIZHIKOV Jegor10 0 0 0 0 0 0
F TRUŇOV Maxim10 0 0 0 0 0 0
KOLESNIKOV Nikita V.20 0 0 0 0 0 0
F NEVOLIN Maxim40 0 0 0 0 0 0
F KUPCOV Sergej50 0 0 0 0 0 0
F KAZAKOV Maxim A.60 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
6.12.2019 PETUNIN Alexander Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
6.12.2019 JAKIMOV Bogdan Bol nominovaný na turnaj NaturEnergie Challenge 2019
6.12.2019 KUDAKO Vadim Bol nominovaný na turnaj NaturEnergie Challenge 2019
6.12.2019 KODOLA Vladislav Bol nominovaný na turnaj NaturEnergie Challenge 2019
4.12.2019 JAKIMOV Bogdan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Riga
4.12.2019 POĎAPOLSKY Vladislav Vychytal čisté konto v zápase proti Dinamo Riga
4.12.2019 KINRADE Geoffrey Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
2.12.2019 LIŠKA Adam Bol nominovaný na turnaj NaturEnergie Challenge 2019
1.12.2019 PETUNIN Alexander Prestúpil z tímu Dynamo Moskva do tímu Severstal Čerepovec
29.11.2019 JAKOVLEV Jegor A. Uzdravil sa
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:2
St, 4.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:2
Pi, 6.sep 2019 18:30 Avangard OmskAVA vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:5
Po, 9.sep 2019 18:30 Severstal ČerepovecSEV vs. CSKCSKA Moskva 0:4
St, 11.sep 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. JOKJokerit Helsinki 1:4
So, 14.sep 2019 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DYNDynamo Moskva 3:2
Po, 16.sep 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:3
St, 18.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:1
So, 21.sep 2019 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TNNNižnij Novgorod 2:4
Po, 23.sep 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DIRDinamo Riga 6:1
Št, 26.sep 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DMNDinamo Minsk 3:2
So, 28.sep 2019 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:3
St, 2.okt 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:2
Pi, 4.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:1
Ne, 6.okt 2019 13:00 Barys AstanaBAR vs. SEVSeverstal Čerepovec 5:1
St, 9.okt 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SPASpartak Moskva 3:2
So, 12.okt 2019 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. MMGMagnitogorsk 1:2
Ut, 15.okt 2019 13:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:2
Št, 17.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:0
So, 19.okt 2019 9:00 Admiral VladivostokVLA vs. SEVSeverstal Čerepovec 5:3
Št, 24.okt 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. NKHNižnekamsk 1:2
So, 26.okt 2019 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. JOKJokerit Helsinki 1:2
Po, 28.okt 2019 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad 1:2
Št, 31.okt 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:2
So, 2.nov 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:1
Po, 4.nov 2019 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AKBAk Bars Kazaň 0:2
Ut, 12.nov 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. BARBarys Astana 1:2
Št, 14.nov 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AVAAvangard Omsk 1:5
Po, 18.nov 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:2
St, 20.nov 2019 17:30 HC SočiSOC vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:2
Pi, 22.nov 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec 5:2
Ut, 26.nov 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DIRDinamo Riga 1:2
Št, 28.nov 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:0
Ne, 1.dec 2019 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SIBSibir Novosibirsk 4:6
St, 4.dec 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SEVSeverstal Čerepovec 0:1
Pi, 6.dec 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:4
Ne, 8.dec 2019 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:3
Ut, 17.dec 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec
Št, 19.dec 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SEVSeverstal Čerepovec
So, 21.dec 2019 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SEVSeverstal Čerepovec
Po, 23.dec 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TRAČeľjabinsk
St, 25.dec 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SOCHC Soči
Ne, 29.dec 2019 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 3.jan 2020 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DMNDinamo Minsk
Ne, 5.jan 2020 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AMUAmur Chabarovsk
St, 8.jan 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SEVSeverstal Čerepovec
Pi, 10.jan 2020 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SEVSeverstal Čerepovec
So, 11.jan 2020 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. SEVSeverstal Čerepovec
Ut, 14.jan 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AVTJekaterinburg
Št, 16.jan 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SPASpartak Moskva
Št, 23.jan 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SEVSeverstal Čerepovec
So, 25.jan 2020 15:10 Dinamo MinskDMN vs. SEVSeverstal Čerepovec
Po, 27.jan 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. VITVíťaz Podolsk
Št, 30.jan 2020 17:30 HC SočiSOC vs. SEVSeverstal Čerepovec
So, 1.feb 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SEVSeverstal Čerepovec
Po, 3.feb 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. SEVSeverstal Čerepovec
Št, 13.feb 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. KUNČervená hviezda Kunlun
So, 15.feb 2020 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SEVSeverstal Čerepovec
Po, 17.feb 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SEVSeverstal Čerepovec
St, 19.feb 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. DYNDynamo Moskva
So, 22.feb 2020 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 25.feb 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SOCHC Soči

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Nórsko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1