Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Nemecko0
2.Slovensko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0
Detail tímu Torpedo Nižnij Novgorod v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Nagorny Arena
  • Kapacita štadióna: 5500
  • Tréner: David Nemirovsky
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hctorpedo.ru/
Torpedo Nižnij Novgorod
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 4.miesto
  • Počet bodov: 25
  • Zostáva zápasov: 41
  • Môže získať ešte: 82 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK TICHOMIROV Andrej 14 398 373 93.7 25 1.79 2 0
GK LINDBAK Anders
Zranený: bližšie nešpecifikované
10 266 240 90.2 26 2.6 0 0
GK MENSHATOV Dmitrij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK MOLKOV Nikolaj 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SUCHANOV Andrej 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F ŽAFJAROV Damir219 11 20 0 4 1 1
F VARNAKOV Michail207 9 16 2 2 0 1
F SCHROEDER Jordan217 8 15 6 5 0 1
D GENOWAY Charles213 9 12 14 2 0 1
F BOČAROV Stanislav215 5 10 2 2 0 2
D ALJAJEV Arťom212 8 10 14 1 0 0
F HOWDEN Quinton205 4 9 33 0 0 2
F ŠENFELD Anton202 6 8 6 1 0 1
F SZCZECHURA Paul212 6 8 10 1 0 0
F URAKOV Kirill211 7 8 4 0 0 0
D ORLOV Michail214 2 6 4 0 0 2
F BELEVIČ Andrej213 3 6 0 0 0 0
D BARANCEV Denis
Zranený: bližšie nešpecifikované
202 3 5 6 0 0 1
D MIŠARIN Georgij202 3 5 14 0 0 0
F ILYIN Daniil151 3 4 4 0 1 0
F GONČARUK Sergej182 2 4 4 0 0 0
F VARFOLOMEYEV Pavel101 2 3 2 0 0 0
VERYAYEV Danil121 1 2 4 0 0 0
D MINEJEV Maxim00 0 0 0 0 0 0
F MICHALČUK Vladislav00 0 0 0 0 0 0
F NIKONOV Andrej00 0 0 0 0 0 0
D MELJAKOV Kirill10 0 0 0 0 0 0
F POČIVALOV Denis10 0 0 0 0 0 0
F STALNOV Donat10 0 0 0 0 0 0
F ŠACHVOROSTOV Viktor50 0 0 0 0 0 0
F SMOLIN Michail60 0 0 2 0 0 0
D ZBOROVSKY Sergej60 0 0 6 0 0 0
D VOLČENKOV Anton
Zranený: bližšie nešpecifikované
190 0 0 37 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
19.10.2019 HOWDEN Quinton Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jokerit Helsinki
19.10.2019 VOLČENKOV Anton Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
19.10.2019 BARANCEV Denis Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
19.10.2019 VARFOLOMEYEV Pavel Prestúpil z tímu Torpedo Nižnij Novgorod do tímu Víťaz Podolsk
17.10.2019 BOČAROV Stanislav Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
17.10.2019 TICHOMIROV Andrej Vychytal čisté konto v zápase proti Dinamo Minsk
9.10.2019 ORLOV Michail Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Víťaz Podolsk
9.10.2019 SMOLIN Michail Uzdravil sa
4.10.2019 LINDBAK Anders Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
29.9.2019 ORLOV Michail Strelil víťazný gól v zápase proti tímu HC Soči
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod 3:2
St, 4.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. TNNNižnij Novgorod 3:0
Pi, 6.sep 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
Ne, 8.sep 2019 16:00 Avangard OmskAVA vs. TNNNižnij Novgorod 4:2
St, 11.sep 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. CSKCSKA Moskva 2:1
Pi, 13.sep 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. JOKJokerit Helsinki 6:5
Ne, 15.sep 2019 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVAAvangard Omsk 3:0
Ut, 17.sep 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk 3:0
Št, 19.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod 5:4
So, 21.sep 2019 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TNNNižnij Novgorod 2:4
Ut, 24.sep 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DMNDinamo Minsk 4:3
Pi, 27.sep 2019 18:30 Nižnij NovgorodTNN vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Ne, 29.sep 2019 16:30 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči 4:1
Ut, 1.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TNNNižnij Novgorod 5:1
Št, 3.okt 2019 15:30 Barys AstanaBAR vs. TNNNižnij Novgorod 2:1
So, 5.okt 2019 14:00 MagnitogorskMMG vs. TNNNižnij Novgorod 2:3
St, 9.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk 4:2
Pi, 11.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Ne, 13.okt 2019 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad 1:4
Št, 17.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. TNNNižnij Novgorod 0:6
So, 19.okt 2019 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
Po, 21.okt 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 24.okt 2019 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SPASpartak Moskva
Ut, 29.okt 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Št, 31.okt 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. KUNČervená hviezda Kunlun
So, 2.nov 2019 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. TNNNižnij Novgorod
Po, 4.nov 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 12.nov 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 14.nov 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SIBSibir Novosibirsk
Ne, 17.nov 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 19.nov 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DMNDinamo Minsk
Pi, 22.nov 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TNNNižnij Novgorod
Ne, 24.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 26.nov 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. TNNNižnij Novgorod
Pi, 29.nov 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva
Ut, 3.dec 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVTJekaterinburg
Pi, 6.dec 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AKBAk Bars Kazaň
Po, 9.dec 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod
St, 18.dec 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. BARBarys Astana
So, 21.dec 2019 8:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. TNNNižnij Novgorod
Po, 23.dec 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. TNNNižnij Novgorod
St, 25.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. TNNNižnij Novgorod
So, 28.dec 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DIRDinamo Riga
Pi, 3.jan 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk
Ut, 7.jan 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VLAAdmiral Vladivostok
Št, 9.jan 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TNNNižnij Novgorod
So, 11.jan 2020 15:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 14.jan 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči
Ut, 21.jan 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Pi, 24.jan 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. MMGMagnitogorsk
Ne, 26.jan 2020 15:00 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 28.jan 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 30.jan 2020 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TNNNižnij Novgorod
So, 1.feb 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SEVSeverstal Čerepovec
Po, 3.feb 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva
Ut, 11.feb 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 13.feb 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad
So, 15.feb 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 18.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 20.feb 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod
So, 22.feb 2020 15:00 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 25.feb 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. JOKJokerit Helsinki

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Nemecko0
2.Slovensko0
3.Rusko0
4.Švajčiarsko0

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0