Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*99
2.Slovan*97
3.Košice94
4.Zvolen86
5.Poprad85
6.Trenčín80
7.Michalovce67
8.Nitra65
9.Miškovec62
10.Nové Zámky50
11.Detva50
12.Budapešť48
13.Lipt. Mikuláš35
* - istá účasť v playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*90
2.SKA*87
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*78
5.Spartak*72
6.Lokomotiv*68
7.Víťaz61
8.Torpedo60
9.Soči55
10.Severstalx54
11.Dinamo Rigax39
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Metallurg Magnitogorsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1955
  • Štadión: Arena Metallurg
  • Kapacita štadióna: 7704
  • Tréner: Josef Jandač
  • Majstrovský titul: 2016
  • Stránka klubu: http://www.metallurg.ru/
Metallurg Magnitogorsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 7.miesto
  • Počet bodov: 62
  • Zostáva zápasov: 4
  • Môže získať ešte: 8 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK KOŠEČKIN Vasilij 47 1238 1154 93.2 84 1.79 6 2
GK DEMČENKO Vasilij 13 258 235 91.1 23 1.77 0 0
GK GALIMOV Stanislav 9 211 190 90 21 2.33 0 0
GK KAMYŠNIKOV Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SHASHKOV Nikolaj 0 0 0 0 0 0 0 0
GK NOSOV Gleb 1 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F MOZJAKIN Sergej5514 24 38 14 5 0 0
F RASMUSSEN Dennis5310 23 33 20 4 0 1
F KOZUN Brandon4310 13 23 36 2 0 3
F NESTRAŠIL Andrej4412 11 23 20 5 0 3
F KULEMIN Nikolaj5412 7 19 18 3 0 3
D ANTIPIN Viktor585 14 19 10 1 0 1
F POTECHIN Bogdan4812 6 18 34 1 0 2
F O`DELL Eric446 11 17 24 1 0 1
D JAKOVLEV Jegor K.588 8 16 40 6 0 1
F PARŠIN Denis4910 5 15 51 0 0 3
D MATUŠKIN Maxim525 9 14 26 0 0 1
F LOKTIONOV Andrej575 9 14 16 0 1 3
F FILIPPI Tomáš194 6 10 6 3 0 1
F ĽUBIMOV Roman574 6 10 49 1 0 0
D DRONOV Grigorij581 9 10 19 0 0 0
F DOROFEJEV Pavel444 3 7 2 0 0 2
D BEREGLAZOV Alexej453 3 6 8 3 0 1
D PIVCAKIN Nikita121 4 5 6 1 0 0
D VEREŠČAGIN Ivan A.311 3 4 4 1 0 0
F KOROBKIN Jegor191 2 3 8 0 0 0
F NEKOLENKO Archip362 1 3 12 0 0 1
D POSTMA Paul100 2 2 2 0 0 0
F GALUZIN Vladimir171 1 2 10 0 0 0
F ROŽKOV Nikita A.230 2 2 0 0 0 0
F TIMKIN Jevgenij441 1 2 27 0 0 0
F VLADIMIROV Nikolaj30 1 1 2 0 0 0
F BUINICKY Dmitrij90 1 1 0 0 0 0
D BIRJUKOV Jevgenij460 1 1 20 0 0 0
D OLŠANSKY Savely00 0 0 0 0 0 0
F PLATONOV Jurij00 0 0 0 0 0 0
F PYATIN Danil00 0 0 0 0 0 0
D ZAICEV Dmitrij Yu.00 0 0 0 0 0 0
F SPIRIDONOV Jegor00 0 0 0 0 0 0
D BABINCEV Gleb10 0 0 0 0 0 0
D ANTIPIN Vadim30 0 0 0 0 0 0
F AVRAMENKO Iľja60 0 0 0 0 0 0
D MINULIN Arťom170 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
17.2.2020 FILIPPI Tomáš Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
15.2.2020 KOZUN Brandon Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jokerit Helsinki
15.2.2020 KOZUN Brandon Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
4.2.2020 BUINICKY Dmitrij Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
4.2.2020 DOROFEJEV Pavel Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
3.2.2020 KULEMIN Nikolaj Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Avangard Omsk
1.2.2020 RASMUSSEN Dennis Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
1.2.2020 POTECHIN Bogdan Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
30.1.2020 PARŠIN Denis Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
24.1.2020 POTECHIN Bogdan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnij Novgorod
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. PETSKA Petrohrad 1:3
St, 4.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:2
Pi, 6.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. VITVíťaz Podolsk 0:2
Po, 9.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. MMGMagnitogorsk 3:2
St, 11.sep 2019 18:00 NižnekamskNKH vs. MMGMagnitogorsk 3:0
Pi, 13.sep 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. MMGMagnitogorsk 2:1
Ne, 15.sep 2019 16:10 Dinamo MinskDMN vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Št, 19.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. SPASpartak Moskva 4:3
So, 21.sep 2019 14:00 MagnitogorskMMG vs. AKBAk Bars Kazaň 1:2
St, 25.sep 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. BARBarys Astana 1:3
So, 28.sep 2019 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Po, 30.sep 2019 18:30 Avangard OmskAVA vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Št, 3.okt 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 5:3
So, 5.okt 2019 14:00 MagnitogorskMMG vs. TNNNižnij Novgorod 2:3
Po, 7.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 0:3
Št, 10.okt 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:4
So, 12.okt 2019 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. MMGMagnitogorsk 1:2
Po, 14.okt 2019 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. MMGMagnitogorsk 6:3
St, 16.okt 2019 18:30 HC SočiSOC vs. MMGMagnitogorsk 3:4
Ne, 20.okt 2019 14:00 MagnitogorskMMG vs. AVAAvangard Omsk 3:0
St, 23.okt 2019 16:00 MagnitogorskMMG vs. AKBAk Bars Kazaň 1:0
Pi, 25.okt 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. MMGMagnitogorsk 0:3
Ne, 27.okt 2019 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Ut, 29.okt 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. MMGMagnitogorsk 1:2
Pi, 1.nov 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Ne, 3.nov 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. SIBSibir Novosibirsk 4:1
Ut, 12.nov 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk 5:2
Pi, 15.nov 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. SOCHC Soči 1:0
Ne, 17.nov 2019 8:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. MMGMagnitogorsk 3:1
Ut, 19.nov 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Št, 21.nov 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. MMGMagnitogorsk 5:4
Ut, 26.nov 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. BARBarys Astana 1:2
Št, 28.nov 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. CSKCSKA Moskva 1:3
So, 30.nov 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
Ut, 3.dec 2019 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Št, 5.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 1:2
So, 7.dec 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk 0:1
Po, 9.dec 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. DIRDinamo Riga 5:1
Ut, 17.dec 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. NKHNižnekamsk 4:3
Ne, 22.dec 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. MMGMagnitogorsk 2:1
Ut, 24.dec 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Št, 26.dec 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. MMGMagnitogorsk 0:2
Ne, 29.dec 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. DYNDynamo Moskva 5:4
Pi, 3.jan 2020 13:00 MagnitogorskMMG vs. AVTJekaterinburg 3:2
Ne, 5.jan 2020 13:00 MagnitogorskMMG vs. SIBSibir Novosibirsk 3:1
Ut, 7.jan 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. MMGMagnitogorsk 2:0
Št, 9.jan 2020 15:00 MagnitogorskMMG vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
Ut, 14.jan 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk 2:1
Št, 16.jan 2020 14:30 Barys AstanaBAR vs. MMGMagnitogorsk 4:3
Pi, 24.jan 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. MMGMagnitogorsk 1:3
Ne, 26.jan 2020 15:00 Avangard OmskAVA vs. MMGMagnitogorsk 6:1
Št, 30.jan 2020 15:00 MagnitogorskMMG vs. JOKJokerit Helsinki 3:4
So, 1.feb 2020 13:00 MagnitogorskMMG vs. AVTJekaterinburg 2:3
Po, 3.feb 2020 15:00 MagnitogorskMMG vs. AVAAvangard Omsk 2:1
Ut, 11.feb 2020 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. MMGMagnitogorsk 4:2
Št, 13.feb 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. MMGMagnitogorsk 4:0
So, 15.feb 2020 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. MMGMagnitogorsk 3:4
Po, 17.feb 2020 15:00 MagnitogorskMMG vs. KUNČervená hviezda Kunlun 2:1
Pi, 21.feb 2020 15:00 MagnitogorskMMG vs. NKHNižnekamsk
Ne, 23.feb 2020 13:00 MagnitogorskMMG vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ut, 25.feb 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. MMGMagnitogorsk
Št, 27.feb 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*99
2.Slovan*97
3.Košice94
4.Zvolen86
5.Poprad85
6.Trenčín80
7.Michalovce67
8.Nitra65
9.Miškovec62
10.Nové Zámky50
11.Detva50
12.Budapešť48
13.Lipt. Mikuláš35
* - istá účasť v playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*90
2.SKA*87
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*78
5.Spartak*72
6.Lokomotiv*68
7.Víťaz61
8.Torpedo60
9.Soči55
10.Severstalx54
11.Dinamo Rigax39
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3