Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Švajčiarsko0
3.Slovensko0
4.Nórsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Detail tímu Traktor Čeľjabinsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1947
  • Štadión: Valery Belousov Traktor Arena
  • Kapacita štadióna: 7500
  • Tréner: Peteris Skudra
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hctraktor.org/
Traktor Čeľjabinsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 11.miesto
  • Počet bodov: 22
  • Zostáva zápasov: 33
  • Môže získať ešte: 66 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK FEDOTOV Ivan 13 298 276 92.6 22 1.69 0 0
GK DEMČENKO Vasilij 20 550 503 91.5 47 2.35 0 4
GK SUCHAČJOV Vladislav 1 21 19 90.5 2 2 0 0
GK MYLNIKOV Sergej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SELIVYORSTOV Viktor 0 0 0 0 0 0 0 0
GK PODSKREBALIN Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F HYKA Tomáš245 6 11 18 1 0 1
D VIRTANEN Jesse294 7 11 6 0 0 1
F SEDLÁK Lukáš247 3 10 20 2 0 1
F CALOF Andrew254 6 10 6 1 0 2
F KOSOV Jaroslav284 5 9 10 0 0 2
F KRUČININ Alexej
Zranený: bližšie nešpecifikované
233 5 8 2 0 0 1
D KARPUCHIN Iľja281 7 8 18 1 0 0
F POPOV Andrej
Zranený: bližšie nešpecifikované
213 3 6 8 2 0 0
D KALININ Dmitrij263 3 6 8 2 0 1
D TEREŠČENKO Sergej240 5 5 14 0 0 0
F GLINKIN Anton
Zranený: bližšie nešpecifikované
112 2 4 2 1 0 0
D SERGIYENKO Jurij250 4 4 16 0 0 0
F KARLIN Ruslan290 4 4 15 0 0 0
F AVCIN Alexander51 2 3 2 0 0 0
D BORODKIN Arťom140 3 3 4 0 0 0
F MALYCHIN Fedor202 1 3 12 0 0 0
F LISIN Enver42 0 2 0 0 0 1
F MANSUROV Demid42 0 2 0 0 0 0
F KRAVCOV Vitalij41 1 2 2 0 0 0
F THOMAS Christian
Zranený: bližšie nešpecifikované
111 1 2 4 0 0 0
F FATEYEV Jegor242 0 2 28 0 0 0
D MENŠIKOV Vitalij270 2 2 37 0 0 0
F ŠČERBAK Nikita21 0 1 4 0 0 0
D ŠEPELEV Alexander20 1 1 0 0 0 0
F TRUŇOV Maxim30 1 1 2 0 0 0
D BAILEN Nick30 1 1 2 0 0 0
F TRIDČIKOV Alexander110 1 1 2 0 0 0
F GRIŠAKOV Andrej120 1 1 0 0 0 0
F KONKOV Sergej161 0 1 0 1 0 0
F ŠOLOCHOV Marsel260 1 1 8 0 0 0
D ALEXEYEV Dmitrij00 0 0 0 0 0 0
F KOŠURNIKOV Kirill10 0 0 2 0 0 0
F KOMAROV Nikita10 0 0 2 0 0 0
D ISAYEV Igor20 0 0 0 0 0 0
F BABENKO Jegor30 0 0 0 0 0 0
F JEROFEJEV Andrej40 0 0 0 0 0 0
F TERTYŠNY Nikita100 0 0 0 0 0 0
D ŽIĽAKOV Bogdan130 0 0 6 0 0 0
F ŠAROV Alexander P.140 0 0 6 0 0 0
D JASINSKY Pjotr240 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
14.11.2019 KOMAROV Nikita Prestúpil z tímu Víťaz Podolsk do tímu Traktor Čeľjabinsk
13.11.2019 HYKA Tomáš Uzdravil sa
13.11.2019 CALOF Andrew Uzdravil sa
13.11.2019 BAILEN Nick Uzdravil sa
13.11.2019 ŠČERBAK Nikita Prestúpil z tímu Avangard Omsk do tímu Traktor Čeľjabinsk
31.10.2019 HYKA Tomáš Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
30.10.2019 LISIN Enver Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
30.10.2019 KRUČININ Alexej Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
28.10.2019 KARPUCHIN Iľja Bol nominovaný na turnaj Nemecký pohár 2019
26.10.2019 POPOV Andrej Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. VITVíťaz Podolsk 2:4
St, 4.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad 3:4
So, 7.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ne, 8.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ut, 10.sep 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. TRAČeľjabinsk 2:1
St, 11.sep 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. TRAČeľjabinsk 1:3
So, 14.sep 2019 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ne, 15.sep 2019 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. TRAČeľjabinsk 2:1
St, 18.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Pi, 20.sep 2019 15:30 Barys AstanaBAR vs. TRAČeľjabinsk 2:0
Po, 23.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 1:2
St, 25.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň 0:6
Pi, 27.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. BARBarys Astana 1:2
Ne, 29.sep 2019 14:00 ČeľjabinskTRA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:1
Št, 3.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. TRAČeľjabinsk 5:3
So, 5.okt 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Po, 7.okt 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk 3:0
St, 9.okt 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DYNDynamo Moskva 3:2
So, 12.okt 2019 14:00 ČeľjabinskTRA vs. VLAAdmiral Vladivostok 2:3
Po, 14.okt 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DIRDinamo Riga 3:4
Št, 17.okt 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. TRAČeľjabinsk 3:1
So, 19.okt 2019 16:00 CSKA MoskvaCSK vs. TRAČeľjabinsk 3:0
Po, 21.okt 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TRAČeľjabinsk 1:2
St, 23.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. TRAČeľjabinsk 2:0
So, 26.okt 2019 14:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk 1:2
St, 30.okt 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. DMNDinamo Minsk 4:1
Ne, 3.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg 3:5
Ut, 12.nov 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk 5:2
Št, 14.nov 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk 4:1
Ne, 17.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg
Ut, 19.nov 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. JOKJokerit Helsinki
Ne, 24.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 26.nov 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. CSKCSKA Moskva
Št, 28.nov 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ut, 3.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk
Št, 5.dec 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk
So, 7.dec 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk
Po, 9.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 19.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk
So, 21.dec 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk
Po, 23.dec 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TRAČeľjabinsk
St, 25.dec 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. TRAČeľjabinsk
Pi, 27.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SPASpartak Moskva
Po, 30.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AVAAvangard Omsk
Pi, 3.jan 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 5.jan 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk
Ut, 7.jan 2020 15:00 HC SočiSOC vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 12.jan 2020 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SOCHC Soči
Ut, 14.jan 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk
Št, 16.jan 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk
Ut, 21.jan 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk
Št, 23.jan 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk
So, 25.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. TRAČeľjabinsk
Po, 27.jan 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň
Št, 30.jan 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Ut, 11.feb 2020 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. TRAČeľjabinsk
Št, 13.feb 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TRAČeľjabinsk
So, 15.feb 2020 13:00 ČeľjabinskTRA vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Po, 17.feb 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SEVSeverstal Čerepovec
St, 19.feb 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. VLAAdmiral Vladivostok
So, 22.feb 2020 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 27.feb 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Švajčiarsko0
3.Slovensko0
4.Nórsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1