Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Traktor Čeľjabinsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1947
  • Štadión: Valery Belousov Traktor Arena
  • Kapacita štadióna: 7500
  • Tréner: Peteris Skudra
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hctraktor.org/
Traktor Čeľjabinsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 3.miesto
  • Počet bodov: 9
  • Zostáva zápasov: 55
  • Môže získať ešte: 110 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK FEDOTOV Ivan 3 94 90 95.7 4 1.33 0 0
GK DEMČENKO Vasilij 4 134 124 92.5 10 2.5 0 0
GK SUCHAČJOV Vladislav 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F SEDLÁK Lukáš75 1 6 4 0 0 1
D KARPUCHIN Iľja71 4 5 6 1 0 0
F HYKA Tomáš70 5 5 4 0 0 0
F CALOF Andrew72 2 4 0 0 0 0
F KRUČININ Alexej72 1 3 0 0 0 1
D VIRTANEN Jesse71 2 3 2 0 0 1
F POPOV Andrej71 2 3 4 1 0 0
F GLINKIN Anton71 1 2 2 1 0 0
D TEREŠČENKO Sergej70 2 2 2 0 0 0
F THOMAS Christian
Zranený: bližšie nešpecifikované
21 0 1 2 0 0 0
F KOSOV Jaroslav61 0 1 2 0 0 1
D KALININ Dmitrij70 1 1 0 0 0 0
D MENŠIKOV Vitalij70 1 1 2 0 0 0
D ALEXEYEV Dmitrij00 0 0 0 0 0 0
D BORODKIN Arťom00 0 0 0 0 0 0
D BAILEN Nick
Zranený: bližšie nešpecifikované
10 0 0 0 0 0 0
F GRIŠAKOV Andrej20 0 0 0 0 0 0
F KONKOV Sergej20 0 0 0 0 0 0
F TRIDČIKOV Alexander20 0 0 0 0 0 0
F JEROFEJEV Andrej20 0 0 0 0 0 0
F BABENKO Jegor30 0 0 0 0 0 0
F MALYCHIN Fedor40 0 0 0 0 0 0
D JASINSKY Pjotr50 0 0 0 0 0 0
D SERGIYENKO Jurij60 0 0 2 0 0 0
D ŽIĽAKOV Bogdan60 0 0 4 0 0 0
F FATEYEV Jegor70 0 0 0 0 0 0
F ŠOLOCHOV Marsel70 0 0 4 0 0 0
F KARLIN Ruslan70 0 0 7 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
včera VIRTANEN Jesse Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
11.9.2019 KOSOV Jaroslav Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Admiral Vladivostok
8.9.2019 SEDLÁK Lukáš Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Amur Chabarovsk
7.9.2019 KRUČININ Alexej Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Amur Chabarovsk
7.9.2019 THOMAS Christian Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
5.9.2019 SUCHAČJOV Vladislav Uzdravil sa
5.9.2019 BAILEN Nick Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
2.3.2019 THOMAS Christian Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
27.2.2019 MALYCHIN Fedor Uzdravil sa
21.2.2019 MALYCHIN Fedor Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Po, 2.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. VITVíťaz Podolsk 2:4
St, 4.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad 3:4
So, 7.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ne, 8.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ut, 10.sep 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. TRAČeľjabinsk 2:1
St, 11.sep 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. TRAČeľjabinsk 1:3
So, 14.sep 2019 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ne, 15.sep 2019 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. TRAČeľjabinsk
St, 18.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk
Pi, 20.sep 2019 15:30 Barys AstanaBAR vs. TRAČeľjabinsk
Po, 23.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk
St, 25.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň
Pi, 27.sep 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. BARBarys Astana
Ne, 29.sep 2019 14:00 ČeľjabinskTRA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Št, 3.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. TRAČeľjabinsk
So, 5.okt 2019 16:00 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk
Po, 7.okt 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk
St, 9.okt 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DYNDynamo Moskva
So, 12.okt 2019 14:00 ČeľjabinskTRA vs. VLAAdmiral Vladivostok
Po, 14.okt 2019 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DIRDinamo Riga
Št, 17.okt 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. TRAČeľjabinsk
So, 19.okt 2019 16:00 CSKA MoskvaCSK vs. TRAČeľjabinsk
Po, 21.okt 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TRAČeľjabinsk
St, 23.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. TRAČeľjabinsk
So, 26.okt 2019 14:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk
St, 30.okt 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. DMNDinamo Minsk
Ne, 3.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg
Ut, 12.nov 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk
Št, 14.nov 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 17.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg
Ut, 19.nov 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. JOKJokerit Helsinki
Ne, 24.nov 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 26.nov 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. CSKCSKA Moskva
Št, 28.nov 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ut, 3.dec 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk
Št, 5.dec 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk
So, 7.dec 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk
Po, 9.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 19.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk
So, 21.dec 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk
Po, 23.dec 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TRAČeľjabinsk
St, 25.dec 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. TRAČeľjabinsk
Pi, 27.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SPASpartak Moskva
Po, 30.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AVAAvangard Omsk
Pi, 3.jan 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 5.jan 2020 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk
Ut, 7.jan 2020 15:00 HC SočiSOC vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 12.jan 2020 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SOCHC Soči
Ut, 14.jan 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk
Št, 16.jan 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk
Ut, 21.jan 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk
Št, 23.jan 2020 15:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk
So, 25.jan 2020 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. TRAČeľjabinsk
Po, 27.jan 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň
Št, 30.jan 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Ut, 11.feb 2020 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. TRAČeľjabinsk
Št, 13.feb 2020 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TRAČeľjabinsk
So, 15.feb 2020 13:00 ČeľjabinskTRA vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Po, 17.feb 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SEVSeverstal Čerepovec
St, 19.feb 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. VLAAdmiral Vladivostok
So, 22.feb 2020 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 27.feb 2020 15:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2