Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko3
2.Rusko2
3.Slovensko1
4.Nórsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Detail tímu Avangard Omsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1950
  • Štadión: Yury Lyapkin Arena Balashikha
  • Kapacita štadióna: 6000
  • Tréner: Bob Hartley
  • Majstrovský titul: 2004
  • Stránka klubu: http://www.hawk.ru/
Avangard Omsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 2.miesto
  • Počet bodov: 50
  • Zostáva zápasov: 24
  • Môže získať ešte: 48 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK KOSTIN Denis 2 1 1 100 0 0 0 0
GK GARIPOV Emil 1 2 2 100 0 0 0 0
GK SUDNICIN Alexander
Zranený: bližšie nešpecifikované
9 234 217 92.7 17 1.89 0 2
GK BOBKOV Igor 31 755 699 92.6 56 1.81 4 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F SEMJONOV Kirill389 17 26 24 1 2 0
F BECK Taylor3710 14 24 22 4 0 2
D VOYNOV Vjačeslav377 17 24 15 4 0 2
F ANDRIGHETTO Sven3810 11 21 6 3 0 0
F ŠUMAKOV Sergej358 12 20 24 4 0 2
F ŠIROKOV Sergej217 10 17 12 0 0 3
F KLINKHAMMER Rob278 8 16 28 4 0 4
F KOŠELEV Semion377 7 14 2 1 0 2
F GRAČEV Jevgenij315 4 9 10 0 0 1
D POKKA Ville380 9 9 12 0 0 0
F ŠČERBAK Nikita162 4 6 10 0 0 1
D FRANSON Cody203 3 6 6 1 0 1
D MARTYNOV Jegor S.342 4 6 8 1 0 0
F DEDUNOV Pavel375 0 5 25 0 1 2
D ČUDINOV Maxim
Zranený: bližšie nešpecifikované
122 2 4 6 1 0 1
F PJANOV Valentin284 0 4 8 0 0 1
F POTAPOV Alexej373 1 4 12 0 1 0
D PIVCAKIN Nikita221 2 3 29 0 0 0
F MAKAROV Igor241 1 2 8 0 0 0
D BONDAREV Alexej360 2 2 12 0 0 0
F TEREŠČENKO Alexej30 1 1 0 0 0 0
F STAS Andrej380 1 1 35 0 0 0
D DENISEVICH Bogdan00 0 0 0 0 0 0
F KOVAĽOV Anton10 0 0 0 0 0 0
D ŠČJOKIN Danil20 0 0 0 0 0 0
F MIZYURIN Maxim50 0 0 2 0 0 0
D JEMELIN Alexej50 0 0 6 0 0 0
D SPITSENKO Kirill90 0 0 0 0 0 0
F JAREMČUK Alexander120 0 0 0 0 0 0
D MANUCHOV Roman160 0 0 4 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
8.12.2019 KLINKHAMMER Rob Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Ak Bars Kazaň
8.12.2019 BOBKOV Igor Vychytal čisté konto v zápase proti Ak Bars Kazaň
5.12.2019 ANDRIGHETTO Sven Bol nominovaný na turnaj NaturEnergie Challenge 2019
4.12.2019 ANDRIGHETTO Sven Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
3.12.2019 GARIPOV Emil Prestúpil z tímu Ak Bars Kazaň do tímu Avangard Omsk
2.12.2019 KLINKHAMMER Rob Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Amur Chabarovsk
30.11.2019 MANUCHOV Roman Uzdravil sa
30.11.2019 JEMELIN Alexej Uzdravil sa
28.11.2019 KOŠELEV Semion Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
25.11.2019 KOŠELEV Semion Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Víťaz Podolsk
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Ne, 1.sep 2019 14:30 CSKA MoskvaCSK vs. AVAAvangard Omsk 1:3
Ut, 3.sep 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. AVAAvangard Omsk 1:3
Pi, 6.sep 2019 18:30 Avangard OmskAVA vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:5
Ne, 8.sep 2019 16:00 Avangard OmskAVA vs. TNNNižnij Novgorod 4:2
Ut, 10.sep 2019 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. AVAAvangard Omsk 2:3
Ne, 15.sep 2019 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVAAvangard Omsk 3:0
Ut, 17.sep 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. AVAAvangard Omsk 3:2
Št, 19.sep 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk 2:5
Ne, 22.sep 2019 16:00 Avangard OmskAVA vs. KUNČervená hviezda Kunlun 5:2
So, 28.sep 2019 16:00 Avangard OmskAVA vs. SPASpartak Moskva 3:4
Po, 30.sep 2019 18:30 Avangard OmskAVA vs. MMGMagnitogorsk 3:2
St, 2.okt 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. AVAAvangard Omsk 0:7
Pi, 4.okt 2019 18:30 HC SočiSOC vs. AVAAvangard Omsk 4:3
Ne, 6.okt 2019 16:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AVAAvangard Omsk 2:1
Št, 10.okt 2019 18:30 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk 1:0
So, 12.okt 2019 16:00 Avangard OmskAVA vs. DIRDinamo Riga 4:1
Ut, 15.okt 2019 18:30 Avangard OmskAVA vs. PETSKA Petrohrad 3:2
Pi, 18.okt 2019 16:00 JekaterinburgAVT vs. AVAAvangard Omsk 1:3
Ne, 20.okt 2019 14:00 MagnitogorskMMG vs. AVAAvangard Omsk 3:0
Ut, 22.okt 2019 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Pi, 25.okt 2019 18:30 Avangard OmskAVA vs. KUNČervená hviezda Kunlun 0:3
Ne, 27.okt 2019 16:00 Avangard OmskAVA vs. CSKCSKA Moskva 1:2
Ut, 29.okt 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. AVAAvangard Omsk 1:0
Pi, 1.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
Ne, 3.nov 2019 15:00 Avangard OmskAVA vs. DYNDynamo Moskva 4:3
Ut, 12.nov 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AVAAvangard Omsk 3:0
Št, 14.nov 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AVAAvangard Omsk 1:5
So, 16.nov 2019 15:10 Dinamo MinskDMN vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Po, 18.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:1
Št, 21.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. AVTJekaterinburg 1:2
So, 23.nov 2019 15:00 Avangard OmskAVA vs. DMNDinamo Minsk 1:2
Po, 25.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. VITVíťaz Podolsk 3:0
Št, 28.nov 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AVAAvangard Omsk 2:3
So, 30.nov 2019 8:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. AVAAvangard Omsk 3:2
Po, 2.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk 1:2
St, 4.dec 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AVAAvangard Omsk 5:2
Ne, 8.dec 2019 15:00 Avangard OmskAVA vs. AKBAk Bars Kazaň 3:0
Po, 9.dec 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. BARBarys Astana 2:3
Št, 19.dec 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. SIBSibir Novosibirsk
So, 21.dec 2019 15:00 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa
St, 25.dec 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. TRAČeľjabinsk
So, 28.dec 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. AVAAvangard Omsk
Po, 30.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AVAAvangard Omsk
Pi, 3.jan 2020 15:00 Avangard OmskAVA vs. VLAAdmiral Vladivostok
Po, 6.jan 2020 15:00 Avangard OmskAVA vs. BARBarys Astana
So, 11.jan 2020 12:00 Barys AstanaBAR vs. AVAAvangard Omsk
Po, 13.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk
St, 15.jan 2020 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. AVAAvangard Omsk
Št, 16.jan 2020 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. AVAAvangard Omsk
Ut, 21.jan 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AVAAvangard Omsk
Št, 23.jan 2020 17:30 Avangard OmskAVA vs. SOCHC Soči
Ne, 26.jan 2020 15:00 Avangard OmskAVA vs. MMGMagnitogorsk
Ut, 28.jan 2020 17:30 Avangard OmskAVA vs. NKHNižnekamsk
Št, 30.jan 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. AVAAvangard Omsk
So, 1.feb 2020 12:00 Barys AstanaBAR vs. AVAAvangard Omsk
Po, 3.feb 2020 15:00 MagnitogorskMMG vs. AVAAvangard Omsk
Ut, 11.feb 2020 17:30 Avangard OmskAVA vs. AKBAk Bars Kazaň
Št, 13.feb 2020 17:30 Avangard OmskAVA vs. VLAAdmiral Vladivostok
Ut, 18.feb 2020 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AVAAvangard Omsk
Ne, 23.feb 2020 15:00 Avangard OmskAVA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Ut, 25.feb 2020 17:30 Avangard OmskAVA vs. AVTJekaterinburg
Št, 27.feb 2020 17:30 Avangard OmskAVA vs. JOKJokerit Helsinki

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko3
2.Rusko2
3.Slovensko1
4.Nórsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1