Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Amur Chabarovsk v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 1958
  • Štadión: Platinum Arena
  • Kapacita štadióna: 7100
  • Tréner: Alexander Guljavcev
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcamur.ru/
Amur Chabarovsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 12.miesto
  • Počet bodov: 1
  • Zostáva zápasov: 56
  • Môže získať ešte: 112 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK LANGHAMER Marek 5 155 144 92.9 11 2.2 0 0
GK ALIKIN Jevgenij 1 27 24 88.9 3 3 0 0
GK JEVGRAFOV Alexander O. 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F RUDENKOV Igor63 0 3 0 2 0 0
F ZOHORNA Tomáš61 2 3 2 0 0 0
D VASILJEV Valerij S.61 1 2 8 0 0 0
F ZOHORNA Hynek60 2 2 4 0 0 0
D KONDRATIEV Maxim50 1 1 2 0 0 0
F LAZAREV Anton61 0 1 0 0 1 0
F FAIZULLIN Danil61 0 1 0 0 0 0
F UŠENIN Vladislav61 0 1 2 0 0 0
D JORDÁN Michal60 1 1 0 0 0 0
F KUZNECOV Alexander60 1 1 4 0 0 0
D VITÁSEK Ondřej60 1 1 10 0 0 0
D ALEXANDROV Nikita D.00 0 0 0 0 0 0
D ŠULENIN Dmitrij00 0 0 0 0 0 0
F GOLUBEV Denis
Zranený: bližšie nešpecifikované
10 0 0 0 0 0 0
D KAMALOV Nikita20 0 0 0 0 0 0
F VELIČKIN Igor20 0 0 0 0 0 0
F KACUBA Stanislav30 0 0 0 0 0 0
D KOROBOV Dmitrij30 0 0 0 0 0 0
D TURBIN Pavel30 0 0 0 0 0 0
F JAZKOV Nikita30 0 0 0 0 0 0
F ŽELEZKOV Arťom40 0 0 0 0 0 0
F GORŠKOV Alexander50 0 0 2 0 0 0
D KORJAGIN Gleb50 0 0 2 0 0 0
F KAPITUROV Maxim60 0 0 0 0 0 0
F UŠENIN Vjačeslav60 0 0 6 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
9.9.2019 GOLUBEV Denis Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
5.9.2019 TURBIN Pavel Uzdravil sa
7.5.2019 ZOHORNA Hynek Bol nominovaný na turnaj MS 2019
7.5.2019 ZOHORNA Tomáš Bol nominovaný na turnaj MS 2019
20.2.2019 LANGHAMER Marek Vychytal čisté konto v zápase proti Barys Astana
18.2.2019 FAIZULLIN Danil Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
18.2.2019 UŠENIN Vladislav Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
16.2.2019 RUDENKOV Igor Uzdravil sa
16.2.2019 FAIZULLIN Danil Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
16.2.2019 FAIZULLIN Danil Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
Ut, 3.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Št, 5.sep 2019 15:30 Barys AstanaBAR vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
So, 7.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ne, 8.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 1:2
St, 11.sep 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. BARBarys Astana 1:3
So, 14.sep 2019 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
Po, 16.sep 2019 18:30 Dinamo RigaDIR vs. AMUAmur Chabarovsk
St, 18.sep 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. AMUAmur Chabarovsk
Pi, 20.sep 2019 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 24.sep 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. VLAAdmiral Vladivostok
Št, 26.sep 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. VLAAdmiral Vladivostok
So, 28.sep 2019 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 3.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Ne, 6.okt 2019 16:00 HC SočiSOC vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 8.okt 2019 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 10.okt 2019 18:30 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk
So, 12.okt 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 15.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Št, 17.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. SEVSeverstal Čerepovec
Po, 21.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. DYNDynamo Moskva
St, 23.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. SOCHC Soči
So, 26.okt 2019 14:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk
Po, 28.okt 2019 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AMUAmur Chabarovsk
St, 30.okt 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk
Pi, 1.nov 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk
St, 13.nov 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. PETSKA Petrohrad
Ne, 17.nov 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. JOKJokerit Helsinki
Ut, 19.nov 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. MMGMagnitogorsk
Pi, 22.nov 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk
Ne, 24.nov 2019 12:00 Barys AstanaBAR vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 26.nov 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. AMUAmur Chabarovsk
So, 30.nov 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SPASpartak Moskva
Po, 2.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk
St, 4.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. VITVíťaz Podolsk
Po, 9.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Ut, 17.dec 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 19.dec 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk
Po, 23.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. DMNDinamo Minsk
St, 25.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. TNNNižnij Novgorod
Pi, 27.dec 2019 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVTJekaterinburg
Ne, 29.dec 2019 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. AMUAmur Chabarovsk
Pi, 3.jan 2020 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AMUAmur Chabarovsk
Ne, 5.jan 2020 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 7.jan 2020 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 9.jan 2020 15:00 MagnitogorskMMG vs. AMUAmur Chabarovsk
Po, 13.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk
Ut, 14.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. AKBAk Bars Kazaň
Št, 16.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk
Ut, 21.jan 2020 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AMUAmur Chabarovsk
St, 22.jan 2020 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 28.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa
St, 29.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Pi, 31.jan 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. CSKCSKA Moskva
Po, 3.feb 2020 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 11.feb 2020 17:30 SKA PetrohradPET vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 13.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AMUAmur Chabarovsk
So, 15.feb 2020 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AMUAmur Chabarovsk
Po, 17.feb 2020 17:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 20.feb 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. DIRDinamo Riga
Ne, 23.feb 2020 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk
Po, 24.feb 2020 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk
St, 26.feb 2020 10:00 Amur ChabarovskAMU vs. BARBarys Astana

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2