Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Švajčiarsko0
3.Slovensko0
4.Nórsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1
Detail tímu HC Soči v sezóne 2019/2020
  • Rok založenia: 2014
  • Štadión: Bolshoy Ice Dome
  • Kapacita štadióna: 12000
  • Tréner: Sergej Zubov
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://hcsochi.ru/
HC Soči
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 9.miesto
  • Počet bodov: 34
  • Zostáva zápasov: 25
  • Môže získať ešte: 50 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK NALIMOV Ivan 12 283 259 91.5 24 2 1 2
GK PROSKURJAKOV Iľja 5 66 60 90.9 6 1.2 0 0
GK ŠIKIN Dmitrij 25 618 559 90.5 59 2.36 2 6
GK ACHMETOV Arsenij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK BOGDANOV Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F STROMWALL Malte3612 15 27 10 4 0 3
F ROSEN Robert379 12 21 8 1 0 1
F ŠMELJOV Sergej339 5 14 4 3 0 0
D ALEXANDROV Jurij363 10 13 20 0 0 1
F TOČITSKIJ Nikita354 8 12 12 2 0 0
F COLLINS Sean376 6 12 10 3 0 2
F STROMVALL Malte165 6 11 4 2 0 1
D ELLIS Morgan341 9 10 18 1 0 0
F ALTYBARMAKYAN Andrej254 5 9 25 1 0 2
F KRIKUNOV Iľja253 6 9 6 1 0 0
BERTILSSON Simon310 9 9 6 0 0 0
F LUGIN Dmitrij344 4 8 16 2 0 0
D POGORIŠNY Oleg341 6 7 20 1 0 0
F TOMILIN Arťom374 3 7 24 0 0 1
D PETROV Alexej321 5 6 76 0 0 0
F STARKOV Stepan324 1 5 8 0 0 2
F KALETNIK Vladislav
Zranený: bližšie nešpecifikované
201 3 4 14 1 0 0
F MOSAĽOV Denis252 2 4 6 1 0 0
F ARCHIPOV Dmitrij332 2 4 12 1 0 2
F MAKARENKO Pavel101 1 2 2 0 0 0
F KAPUSTIN Kirill220 2 2 6 0 0 0
D GORDEYEV Michail261 1 2 6 0 0 0
D VOROBYOV Kirill260 2 2 12 0 0 0
F DUGIN Jegor50 1 1 2 0 0 0
D ALEXANDROV Denis91 0 1 0 0 0 0
D NAZAREVIČ Iľja90 1 1 6 0 0 0
F RACHIMULLIN Damir140 1 1 4 0 0 0
F CHLOPOTOV Vadim00 0 0 0 0 0 0
D KOZYRKIN Kirill00 0 0 0 0 0 0
F KOŽEVNIKOV Kirill00 0 0 0 0 0 0
F VYGLAZOV Nikita30 0 0 0 0 0 0
F ORLOVIČ-GRUDKOV Denis50 0 0 2 0 0 0
D KLIMONTOV Konstantin60 0 0 4 0 0 0
F SOKOLOV Konstantin60 0 0 6 0 0 0
D JELIZAROV Anatoly120 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
6.12.2019 ALTYBARMAKYAN Andrej Bol nominovaný na turnaj NaturEnergie Challenge 2019
5.12.2019 ALTYBARMAKYAN Andrej Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jekaterinburg
4.12.2019 KALETNIK Vladislav Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
3.12.2019 ALEXANDROV Jurij Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
29.11.2019 STARKOV Stepan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Ak Bars Kazaň
29.11.2019 ŠIKIN Dmitrij Vychytal čisté konto v zápase proti Ak Bars Kazaň
29.11.2019 VYGLAZOV Nikita Prestúpil z tímu Víťaz Podolsk do tímu HC Soči
29.11.2019 ORLOVIČ-GRUDKOV Denis Prestúpil z tímu HC Soči do tímu Víťaz Podolsk
27.11.2019 STROMWALL Malte Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
20.11.2019 STROMWALL Malte Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Severstal Čerepovec
Zápasy 2019/2020
Dátum Zápas Výsledok
St, 4.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. NKHNižnekamsk 3:2
Pi, 6.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. DMNDinamo Minsk 5:4
So, 7.sep 2019 16:00 HC SočiSOC vs. AKBAk Bars Kazaň 3:6
Ut, 10.sep 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SOCHC Soči 2:1
Št, 12.sep 2019 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči 3:2
So, 14.sep 2019 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. SOCHC Soči 0:1
Ut, 17.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. PETSKA Petrohrad 0:1
Št, 19.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod 5:4
So, 21.sep 2019 16:00 HC SočiSOC vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:2
Št, 26.sep 2019 18:30 HC SočiSOC vs. DYNDynamo Moskva 3:4
Ne, 29.sep 2019 16:30 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči 4:1
Ut, 1.okt 2019 18:10 Dinamo MinskDMN vs. SOCHC Soči 2:1
Pi, 4.okt 2019 18:30 HC SočiSOC vs. AVAAvangard Omsk 4:3
Ne, 6.okt 2019 16:00 HC SočiSOC vs. AMUAmur Chabarovsk 1:2
Ut, 8.okt 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SOCHC Soči 3:2
Št, 10.okt 2019 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SOCHC Soči 1:0
Ne, 13.okt 2019 16:00 HC SočiSOC vs. CSKCSKA Moskva 0:2
St, 16.okt 2019 18:30 HC SočiSOC vs. MMGMagnitogorsk 3:4
Pi, 18.okt 2019 18:30 HC SočiSOC vs. SIBSibir Novosibirsk 1:4
Po, 21.okt 2019 13:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SOCHC Soči 3:2
St, 23.okt 2019 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. SOCHC Soči 2:1
Pi, 25.okt 2019 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. SOCHC Soči 1:3
Ut, 29.okt 2019 17:30 HC SočiSOC vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Pi, 1.nov 2019 17:30 HC SočiSOC vs. DIRDinamo Riga 3:2
Ne, 3.nov 2019 15:00 HC SočiSOC vs. KUNČervená hviezda Kunlun 2:0
St, 13.nov 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. SOCHC Soči 5:1
Pi, 15.nov 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. SOCHC Soči 1:0
Ne, 17.nov 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. SOCHC Soči 1:2
St, 20.nov 2019 17:30 HC SočiSOC vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:2
Pi, 22.nov 2019 17:30 HC SočiSOC vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:5
Ne, 24.nov 2019 15:00 HC SočiSOC vs. DIRDinamo Riga 2:3
St, 27.nov 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SOCHC Soči 4:2
Pi, 29.nov 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SOCHC Soči 0:1
Ne, 1.dec 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. SOCHC Soči 4:1
Ut, 3.dec 2019 17:30 HC SočiSOC vs. DMNDinamo Minsk 4:1
Št, 5.dec 2019 17:30 HC SočiSOC vs. AVTJekaterinburg 2:1
So, 7.dec 2019 15:00 HC SočiSOC vs. BARBarys Astana 1:4
St, 18.dec 2019 17:10 Dinamo MinskDMN vs. SOCHC Soči
Pi, 20.dec 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SOCHC Soči
Ne, 22.dec 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SOCHC Soči
St, 25.dec 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SOCHC Soči
So, 28.dec 2019 15:00 HC SočiSOC vs. JOKJokerit Helsinki
Ne, 29.dec 2019 15:00 HC SočiSOC vs. SPASpartak Moskva
So, 4.jan 2020 15:00 HC SočiSOC vs. CSKCSKA Moskva
Ut, 7.jan 2020 15:00 HC SočiSOC vs. TRAČeľjabinsk
Pi, 10.jan 2020 17:30 HC SočiSOC vs. SPASpartak Moskva
Ne, 12.jan 2020 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SOCHC Soči
Ut, 14.jan 2020 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči
Št, 16.jan 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SOCHC Soči
Ut, 21.jan 2020 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SOCHC Soči
Št, 23.jan 2020 17:30 Avangard OmskAVA vs. SOCHC Soči
Po, 27.jan 2020 17:30 HC SočiSOC vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Št, 30.jan 2020 17:30 HC SočiSOC vs. SEVSeverstal Čerepovec
So, 1.feb 2020 15:00 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 11.feb 2020 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči
Št, 13.feb 2020 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SOCHC Soči
So, 15.feb 2020 12:00 Barys AstanaBAR vs. SOCHC Soči
Po, 17.feb 2020 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SOCHC Soči
Št, 20.feb 2020 17:30 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk
So, 22.feb 2020 15:00 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 25.feb 2020 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SOCHC Soči
Št, 27.feb 2020 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SOCHC Soči

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Švajčiarsko0
3.Slovensko0
4.Nórsko0

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1