Traktor Čeľjabinsk

KHL 20/21

Season

  • Established: 1947
  • Arena: Valery Belousov Traktor Arena
  • Arena capacity: 7500
  • Coach: Anvar Gatiyatulin
  • Champion in:
  • Club homepage: http://www.hctraktor.org/
Final position:
5.place
Points:
74
Goalies
POS Name GP SOG SVS SV% GA GAA SO PIM
GK MYLNIKOV Sergej I. 1 29 27 93.1 2 2 0 0
GK FEDOTOV Ivan 30 839 774 92.3 65 2.17 1 8
GK WILL Roman 39 991 910 91.8 81 2.08 4 2
Players
POS NameGPG A P PIM PPG SHG GWG
F HYKA Tomáš6414 38 52 18 4 1 3
F SEDLÁK Lukáš6317 22 39 97 5 2 3
D BAILEN Nick5615 22 37 24 5 0 6
D PILUT Lawrence627 23 30 38 3 0 0
F BYVALCEV Alexej6313 16 29 56 3 4 3
F KRAVCOV Vitalij5418 10 28 12 4 0 2
F KALININ Sergej6112 14 26 28 4 0 3
F OSNOVIN Vjačeslav6116 9 25 43 4 3 5
F ABERG Pontus5410 13 23 36 4 0 1
F AVCIN Alexander636 9 15 24 2 1 0
F KOSOV Jaroslav4911 3 14 10 0 1 4
F POLYGALOV Igor444 8 12 41 1 0 0
D MANUCHOV Roman520 12 12 50 0 0 0
D KARPUCHIN Iľja601 11 12 18 0 0 1
D TELEGIN Sergej493 7 10 18 0 1 0
F ŠVARJOV Arťom223 4 7 10 0 0 0
F BERGLUND Jacob132 4 6 10 0 0 0
F ILYIN Daniil303 3 6 14 1 0 0
D OGURCOV Dmitrij442 4 6 26 0 0 0
D ISAYEV Igor261 4 5 10 0 0 1
D BODROV Denis272 2 4 16 2 0 1
F KARLIN Ruslan401 3 4 4 0 0 1
F MAJOROV Maxim100 2 2 0 0 0 0
D JEVENKO Oleg430 2 2 71 0 0 0
F PODKORYTOV Alexander90 1 1 0 0 0 0
F LAZAREV Anton101 0 1 2 0 0 1
F ŠOLOCHOV Marsel120 1 1 2 0 0 0
F MICHEJEV Arťom141 0 1 6 0 0 0
F ŠAROV Alexander P.150 1 1 4 0 0 0
D GAREYEV Stanislav271 0 1 6 0 0 0
BUIVAN Semion10 0 0 0 0 0 0
ZINOVYEV Danil10 0 0 0 0 0 0
F DOROFEJEV Pavel10 0 0 0 0 0 0
MYSLYAYEV Stepan10 0 0 0 0 0 0
F FATEYEV Jegor30 0 0 0 0 0 0
D ALEXEYEV Dmitrij50 0 0 0 0 0 0
F BOBYLYOV Vladimir50 0 0 2 0 0 0
F GORYUNOV-ROLGIZER Michail80 0 0 0 0 0 0
F LUKIN Konstantin90 0 0 0 0 0 0
F TRIDČIKOV Alexander90 0 0 4 0 0 0
D KIRPIČNIKOV Alexander100 0 0 0 0 0 0
D JASINSKY Pjotr230 0 0 4 0 0 0
Team news
Date
Player
Event
včera
HYKA Tomáš
Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jekaterinburg
18.9.2021
BAILEN Nick
Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
16.9.2021
FATEYEV Jegor
Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnekamsk
10.9.2021
HYKA Tomáš
Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Severstal Čerepovec
7.9.2021
KOSOV Jaroslav
Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
3.9.2021
BAILEN Nick
Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Sibir Novosibirsk
16.5.2021
BAILEN Nick
Bol nominovaný na turnaj MS 2021
16.5.2021
PILUT Lawrence
Bol nominovaný na turnaj MS 2021
20.4.2021
MICHEJEV Arťom
Uzdravil sa
12.3.2021
MICHEJEV Arťom
Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
Games 2020/2021
Date
Game
Result
Thu, 3.Sep 2020 17:00
Čeľjabinsk TRA vs. AVT Jekaterinburg
Sun, 6.Sep 2020 17:00
Čeľjabinsk TRA vs. KUN Červená hviezda Kunlun
Tue, 8.Sep 2020 17:00
Čeľjabinsk TRA vs. SOC HC Soči
Sun, 13.Sep 2020 17:00
Lokomotiv Jarosľavl LOK vs. TRA Čeľjabinsk
Tue, 15.Sep 2020 17:00
Spartak Moskva SPA vs. TRA Čeľjabinsk
Thu, 17.Sep 2020 18:30
Víťaz Podolsk VIT vs. TRA Čeľjabinsk
Sun, 20.Sep 2020 14:00
Čeľjabinsk TRA vs. AMU Amur Chabarovsk
Tue, 22.Sep 2020 16:00
Čeľjabinsk TRA vs. SEV Severstal Čerepovec
Thu, 24.Sep 2020 16:00
Salavat Yulaev Ufa SAL vs. TRA Čeľjabinsk
Sun, 27.Sep 2020 14:00
Čeľjabinsk TRA vs. DMN Dinamo Minsk
Tue, 29.Sep 2020 18:30
HC Soči SOC vs. TRA Čeľjabinsk
Thu, 1.Oct 2020 17:00
Dynamo Moskva DYN vs. TRA Čeľjabinsk
Wed, 7.Oct 2020 16:00
Čeľjabinsk TRA vs. KUN Červená hviezda Kunlun
Sun, 11.Oct 2020 14:00
Jekaterinburg AVT vs. TRA Čeľjabinsk
Tue, 13.Oct 2020 18:00
Ak Bars Kazaň AKB vs. TRA Čeľjabinsk
Thu, 15.Oct 2020 18:00
Severstal Čerepovec SEV vs. TRA Čeľjabinsk
Sun, 18.Oct 2020 13:30
Čeľjabinsk TRA vs. NKH Nižnekamsk
Wed, 21.Oct 2020 14:30
Sibir Novosibirsk SIB vs. TRA Čeľjabinsk
Fri, 23.Oct 2020 11:00
Amur Chabarovsk AMU vs. TRA Čeľjabinsk
Sun, 25.Oct 2020 9:00
Amur Chabarovsk AMU vs. TRA Čeľjabinsk
Wed, 28.Oct 2020 16:00
Čeľjabinsk TRA vs. TNN Nižnij Novgorod
Fri, 30.Oct 2020 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. DIR Dinamo Riga
Sun, 1.Nov 2020 13:00
Magnitogorsk MMG vs. TRA Čeľjabinsk
Tue, 10.Nov 2020 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. MMG Magnitogorsk
Thu, 12.Nov 2020 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. AKB Ak Bars Kazaň
Sat, 14.Nov 2020 15:00
Červená hviezda Kunlun KUN vs. TRA Čeľjabinsk
Mon, 16.Nov 2020 17:30
Jokerit Helsinki JOK vs. TRA Čeľjabinsk
Wed, 18.Nov 2020 17:30
SKA Petrohrad PET vs. TRA Čeľjabinsk
Sun, 22.Nov 2020 17:00
Čeľjabinsk TRA vs. DYN Dynamo Moskva
Thu, 26.Nov 2020 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. AVT Jekaterinburg
Sun, 29.Nov 2020 15:00
Nižnekamsk NKH vs. TRA Čeľjabinsk
Tue, 1.Dec 2020 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. TRA Čeľjabinsk
Thu, 3.Dec 2020 18:30
Dinamo Riga DIR vs. TRA Čeľjabinsk
Sat, 5.Dec 2020 13:00
Čeľjabinsk TRA vs. PET SKA Petrohrad
Wed, 9.Dec 2020 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. JOK Jokerit Helsinki
Fri, 11.Dec 2020 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. SIB Sibir Novosibirsk
Sun, 13.Dec 2020 13:00
Čeľjabinsk TRA vs. BAR Barys Astana
Tue, 22.Dec 2020 15:00
Jekaterinburg AVT vs. TRA Čeľjabinsk
Thu, 24.Dec 2020 17:00
Nižnekamsk NKH vs. TRA Čeľjabinsk
Sat, 26.Dec 2020 15:00
Červená hviezda Kunlun KUN vs. TRA Čeľjabinsk
Mon, 28.Dec 2020 17:30
Avangard Omsk AVA vs. TRA Čeľjabinsk
Wed, 6.Jan 2021 13:00
Čeľjabinsk TRA vs. SPA Spartak Moskva
Fri, 8.Jan 2021 15:00
Ak Bars Kazaň AKB vs. TRA Čeľjabinsk
Sun, 10.Jan 2021 15:00
Nižnij Novgorod TNN vs. TRA Čeľjabinsk
Thu, 14.Jan 2021 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. VIT Víťaz Podolsk
Sun, 17.Jan 2021 13:00
Čeľjabinsk TRA vs. LOK Lokomotiv Jarosľavl
Tue, 19.Jan 2021 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. AVA Avangard Omsk
Thu, 21.Jan 2021 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. SAL Salavat Yulaev Ufa
Tue, 26.Jan 2021 14:30
Barys Astana BAR vs. TRA Čeľjabinsk
Thu, 28.Jan 2021 13:30
Sibir Novosibirsk SIB vs. TRA Čeľjabinsk
Mon, 1.Feb 2021 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. AKB Ak Bars Kazaň
Wed, 3.Feb 2021 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. NKH Nižnekamsk
Fri, 5.Feb 2021 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. AMU Amur Chabarovsk
Sun, 7.Feb 2021 13:00
Čeľjabinsk TRA vs. CSK CSKA Moskva
Tue, 16.Feb 2021 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. MMG Magnitogorsk
Thu, 18.Feb 2021 17:30
CSKA Moskva CSK vs. TRA Čeľjabinsk
Sat, 20.Feb 2021 15:10
Dinamo Minsk DMN vs. TRA Čeľjabinsk
Tue, 23.Feb 2021 13:00
Čeľjabinsk TRA vs. SIB Sibir Novosibirsk
Thu, 25.Feb 2021 15:00
Čeľjabinsk TRA vs. TNN Nižnij Novgorod
Sat, 27.Feb 2021 13:00
Magnitogorsk MMG vs. TRA Čeľjabinsk
Wed, 3.Mar 2021 15:00
Ufa SAL vs. TRA Čeľjabinsk
Fri, 5.Mar 2021 15:00
Ufa SAL vs. TRA Čeľjabinsk
Sun, 7.Mar 2021 12:30
Čeľjabinsk TRA vs. SAL Ufa
Tue, 9.Mar 2021 12:30
Čeľjabinsk TRA vs. SAL Ufa
Thu, 11.Mar 2021 15:00
Ufa SAL vs. TRA Čeľjabinsk
Comments
Send