Torpedo Nižnij Novgorod

KHL 13/14

Season

  • Established: 1946
  • Arena: Nagorny Arena
  • Arena capacity: 5500
  • Coach: David Nemirovsky
  • Champion in:
  • Club homepage: http://www.hctorpedo.ru/
Final position:
3.place
Points:
94
Goalies
POS Name GP SOG SVS SV% GA GAA SO PIM
GK GELAŠVILI Georgij 22 541 507 93.7 34 1.55 5 4
GK KASUTIN Ivan 16 439 411 93.6 28 1.75 2 0
GK KOVAL Vitalij 24 597 544 91.1 53 2.21 3 4
GK DEMIDOV Michail 3 79 71 89.9 8 2.67 0 0
GK MAŠKOVCEV Sergej 3 11 8 72.7 3 1 0 0
Players
POS NameGPG A P PIM PPG SHG GWG
F SALMINEN Sakari6122 32 54 20 9 0 5
F WOLSKI Wojtek6121 21 42 62 9 0 5
F IMMONEN Jarkko6117 25 42 20 9 0 3
F PARŠIN Denis5317 21 38 36 5 0 2
D HIETANEN Juuso6110 26 36 18 8 0 0
F KRASNOSLOBODCEV Vadim619 25 34 24 1 0 4
F GALUZIN Vladimir5914 16 30 78 0 0 3
D VALENTENKO Pavel607 14 21 32 5 0 0
F KULEMIN Vjačeslav516 11 17 28 0 1 2
D GRIGORJEV Michail609 8 17 56 2 0 3
D DENISOV Vladimir555 10 15 38 1 0 1
F POTAPOV Maxim515 9 14 10 0 1 2
F SKAČKOV Jevgenij177 6 13 22 2 0 1
F BRENT Tim183 8 11 16 2 0 1
F HODGMAN Justin141 6 7 6 0 0 1
D MAKAROV Alexander272 5 7 6 1 0 0
D BERNACKY Sergej393 2 5 22 0 0 0
ŽARKOV Daniil492 3 5 35 0 0 0
D LUKIN Pavel172 2 4 12 0 0 1
F POTAPOV Alexej361 3 4 12 0 0 0
D CHOMICKY Vadim451 3 4 88 1 0 0
F ĽUDUČIN Roman131 2 3 6 0 0 0
F SENŤURIN Sergej251 2 3 15 0 0 0
F ŠČASTLIVYJ Piotr220 2 2 6 0 0 0
F BAĎUKOV Alexej281 1 2 4 0 0 0
F KOLANOS Krystofer81 0 1 20 0 0 1
F KONKOV Roman100 1 1 2 0 0 0
F DVUREČENSKY Nikita111 0 1 4 0 0 0
F KULAKOV Alexander160 1 1 2 0 0 0
BELOCHVOSTIKOV Jevgenij590 1 1 8 0 0 0
F TOČITSKIJ Nikita20 0 0 0 0 0 0
D JEVSEJENKOV Alexander20 0 0 0 0 0 0
OSIPOV Maxim30 0 0 0 0 0 0
F SPIRIDONOV Maxim30 0 0 2 0 0 0
F MIŠČENKO Grigorij40 0 0 0 0 0 0
JAMKIN Iľja50 0 0 2 0 0 0
TVERDOCHLEBOV Sergej90 0 0 0 0 0 0
Team news
Date
Player
Event
26.11.2021
TOČITSKIJ Nikita
Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Amur Chabarovsk
21.11.2021
TOČITSKIJ Nikita
Uzdravil sa
14.11.2021
POTAPOV Alexej
Uzdravil sa
7.11.2021
GALUZIN Vladimir
Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Lokomotiv Jarosľavl
10.10.2021
TOČITSKIJ Nikita
Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
30.9.2021
GALUZIN Vladimir
Uzdravil sa
24.9.2021
PARŠIN Denis
Pridal sa k tímu HC Košice
18.9.2021
GALUZIN Vladimir
Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
12.9.2021
PARŠIN Denis
Prestúpil z tímu Dinamo Riga do tímu Košice
6.9.2021
POTAPOV Alexej
Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
Latest player transfers
Date
Player
From team
To team
18.11.2021

Angarsk

Nižnij Novgorod
15.11.2021

Nižnij Novgorod

Víťaz Podoľsk
8.11.2021

Nižnij Novgorod

Sibir Novosibirsk
19.10.2021

Chaika

Nižnij Novgorod
26.9.2021

Čerepovec

Nižnij Novgorod
7.9.2021

Nižnij Novgorod

Soči
4.9.2021
DONENKO Bogdan

Nižnij Novgorod

Tambov
3.9.2021

Nižnij Novgorod

Gomel
2.9.2021

Nižnij Novgorod

Metallurg Novokuzneck
31.8.2021

San Jose Sharks

Nižnij Novgorod
Games 2013/2014
Date
Game
Result
Fri, 6.Sep 2013 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. SAL Salavat Yulaev Ufa
Sun, 8.Sep 2013 15:00
Nižnij Novgorod TNN vs. TRA Čeľjabinsk
Tue, 10.Sep 2013 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. MMG Magnitogorsk
Thu, 12.Sep 2013 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. NKH Nižnekamsk
Tue, 17.Sep 2013 19:00
Slovan Bratislava SBA vs. TNN Nižnij Novgorod
Thu, 19.Sep 2013 19:00
Lev Praha LEV vs. TNN Nižnij Novgorod
Sat, 21.Sep 2013 15:00
CSKA Moskva CSK vs. TNN Nižnij Novgorod
Mon, 23.Sep 2013 18:30
Dinamo Riga DIR vs. TNN Nižnij Novgorod
Fri, 27.Sep 2013 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. LOK Lokomotiv Jarosľavl
Sun, 29.Sep 2013 15:00
Nižnij Novgorod TNN vs. SEV Severstal Čerepovec
Tue, 1.Oct 2013 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. PET SKA Petrohrad
Thu, 3.Oct 2013 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. ATM Atlant Mytišči
Tue, 8.Oct 2013 15:00
Jekaterinburg AVT vs. TNN Nižnij Novgorod
Thu, 10.Oct 2013 15:00
Chanty-Mansijsk YUG vs. TNN Nižnij Novgorod
Sat, 12.Oct 2013 12:00
Avangard Omsk AVA vs. TNN Nižnij Novgorod
Mon, 14.Oct 2013 15:00
Barys Astana BAR vs. TNN Nižnij Novgorod
Thu, 17.Oct 2013 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. DON Donbas Doneck
Sat, 19.Oct 2013 15:00
Nižnij Novgorod TNN vs. SPA Spartak Moskva
Mon, 21.Oct 2013 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. DMN Dinamo Minsk
Wed, 23.Oct 2013 17:00
Nižnij Novgorod TNN vs. ZAG Medveščak Záhreb
Mon, 28.Oct 2013 16:30
Dynamo Moskva DYN vs. TNN Nižnij Novgorod
Thu, 31.Oct 2013 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. VIT Víťaz Podolsk
Wed, 13.Nov 2013 9:00
Amur Chabarovsk AMU vs. TNN Nižnij Novgorod
Fri, 15.Nov 2013 10:00
Admiral Vladivostok VLA vs. TNN Nižnij Novgorod
Sun, 17.Nov 2013 11:00
Novokuzneck MNK vs. TNN Nižnij Novgorod
Tue, 19.Nov 2013 13:00
Sibir Novosibirsk SIB vs. TNN Nižnij Novgorod
Fri, 22.Nov 2013 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. AMU Amur Chabarovsk
Sun, 24.Nov 2013 14:00
Nižnij Novgorod TNN vs. MNK Novokuzneck
Tue, 26.Nov 2013 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. SIB Sibir Novosibirsk
Thu, 28.Nov 2013 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. VLA Admiral Vladivostok
Mon, 2.Dec 2013 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. DYN Dynamo Moskva
Thu, 5.Dec 2013 16:00
Víťaz Podolsk VIT vs. TNN Nižnij Novgorod
Mon, 9.Dec 2013 16:00
Ak Bars Kazaň AKB vs. TNN Nižnij Novgorod
Wed, 11.Dec 2013 16:30
Spartak Moskva SPA vs. TNN Nižnij Novgorod
Fri, 13.Dec 2013 19:30
Medveščak Záhreb ZAG vs. TNN Nižnij Novgorod
Wed, 25.Dec 2013 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. AKB Ak Bars Kazaň
Fri, 27.Dec 2013 18:00
Donbas Doneck DON vs. TNN Nižnij Novgorod
Sun, 29.Dec 2013 15:00
Dinamo Minsk DMN vs. TNN Nižnij Novgorod
Fri, 3.Jan 2014 14:00
Nižnij Novgorod TNN vs. AVT Jekaterinburg
Sun, 5.Jan 2014 14:00
Nižnij Novgorod TNN vs. YUG Chanty-Mansijsk
Tue, 7.Jan 2014 14:00
Nižnij Novgorod TNN vs. AVA Avangard Omsk
Thu, 9.Jan 2014 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. BAR Barys Astana
Mon, 13.Jan 2014 16:30
Atlant Mytišči ATM vs. TNN Nižnij Novgorod
Wed, 15.Jan 2014 16:00
Lokomotiv Jarosľavl LOK vs. TNN Nižnij Novgorod
Fri, 17.Jan 2014 16:00
Severstal Čerepovec SEV vs. TNN Nižnij Novgorod
Sun, 19.Jan 2014 14:00
SKA Petrohrad PET vs. TNN Nižnij Novgorod
Wed, 22.Jan 2014 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. LEV Lev Praha
Fri, 24.Jan 2014 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. SBA Slovan Bratislava
Sun, 26.Jan 2014 14:00
Nižnij Novgorod TNN vs. CSK CSKA Moskva
Tue, 28.Jan 2014 16:00
Nižnij Novgorod TNN vs. DIR Dinamo Riga
Wed, 26.Feb 2014 14:00
Salavat Yulaev Ufa SAL vs. TNN Nižnij Novgorod
Fri, 28.Feb 2014 16:00
Nižnekamsk NKH vs. TNN Nižnij Novgorod
Sun, 2.Mar 2014 12:00
Čeľjabinsk TRA vs. TNN Nižnij Novgorod
Tue, 4.Mar 2014 14:00
Magnitogorsk MMG vs. TNN Nižnij Novgorod
Sat, 8.Mar 2014 12:00
Salavat Yulaev Ufa SAL vs. TNN Torpedo
Sun, 9.Mar 2014 12:00
Salavat Yulaev Ufa SAL vs. TNN Torpedo
Tue, 11.Mar 2014 16:00
Torpedo TNN vs. SAL Salavat Yulaev Ufa
Wed, 12.Mar 2014 16:00
Torpedo TNN vs. SAL Salavat Yulaev Ufa
Fri, 14.Mar 2014 16:00
Salavat Yulaev Ufa SAL vs. TNN Torpedo
Sun, 16.Mar 2014 12:00
Torpedo TNN vs. SAL Salavat Yulaev Ufa
Tue, 18.Mar 2014 12:00
Salavat Yulaev Ufa SAL vs. TNN Torpedo
Comments
Send