USA U20 USA vs. SWE Švédsko U20
Št, 18.aug 2022 4:30
USA U20 USA vs. CZE Česko U20
Spravodajský servis
MS20: Koruny majstrov sveta berú Američania. Vo finále pretlačili domáce Švédsko 5.1.2024 23:10
Hokejisti USA získali na MS hráčov do 20 rokov vo Švédsku zlaté medaily. V piatkovom finále zdolali domácich reprezentantov 6:2 a vybojovali pre svoju krajinu šiesty titul v tejto vekovej kategórii. Na tróne vystriedali Kanadu, ktorá triumfovala na predošlých dvoch šampionátoch.
TVnoviny
MS v hokeji U20: USA sa odtrhli z reťaze! Švajčiarom pripravili zahanbujúcu prehru 28.12.2023 20:29
Hokejisti USA zvíťazili vo štvrtkovom zápase B-skupiny MS v hokeji U20 2024 nad Švajčiarskom vysoko 11:3. Američania sa prepracovali na prvé miesto tabuľky o skóre pre Slovensko. Náš výber už ma istý