Slovensko SVK vs. LAT Lotyšsko
Ut, 21.máj 2024 20:20
Švédsko SWE vs. SVK Slovensko
Spravodajský servis
Hokej-MS2024: Sukeľ po prvom derby s ČR: "Prehrali sme si to v prvej tretine" 26.4.2024 23:35
Trenčín 26. apríla (TASR) - Slovenskí hokejisti si pripísali druhú prehru v príprave na majstrovstvá sveta. V prvom "federálnom derby" proti Čechom ťahali za kratší koniec hlavne v úvodnej tretine a p
tasr.sk
VIDEO Tréner a slovenskí reprezentanti po prehre s Českom: Prílišný rešpekt, to sa nám nemôže stávať 26.4.2024 21:55
Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali v prvom prípravnom zápase s Čechmi v Trenčíne 2:4. Hostia rozhodli o svojom triumfe už v úvodnej tretine, v ktorej strelili tri góly. Odveta "federálneho derby" je na programe v sobotu o 14.00 h v Bratislave.