Slovensko SVK vs. NOR Nórsko
Fri, 15.Dec 2023 18:00
Slovensko SVK vs. LAT Lotyšsko
Spravodajský servis
Pozrite si highlighty zo zápasu Francúzsko - Slovensko na MS v hokeji 2024 19.5.2024 01:00
Hokejisti Slovenska potvrdili úlohu favorita a na MS 2024 si poradili s Francúzskom 4:2. Pozrite si zostrih zápasu B-skupiny.
Aktuality
ONLINE: V dôležitom súboji s Francúzskom vyhrávame už o tri góly, Hudáček je pri chuti 18.5.2024 23:32
Slovenských hokejistov čaká v sobotu kľúčový zápas pri snahe o postup. Vrámci piateho kola skupinových bojov ich preveria hokejisti Francúzska. Tri body sú na papieri povinnosťou, pretože súperi z kra
TVnoviny
Regenda vysvetlil svoj obrovský kiks z I. tretiny: V živote som o tom nepočul. Nechápal som, čo som spravil 18.5.2024 23:20
Hokejový útočník Pavol Regenda zažil v I. tretine sobotňajšieho zápasu Slovensko - Francúzsko na MS v hokeji 2024 bizarnú situáciu.