Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*99
2.Slovan*97
3.Košice*94
4.Zvolen86
5.Poprad85
6.Trenčín80
7.Michalovce67
8.Nitra65
9.Miškovec62
10.Nové Zámky50
11.Detva50
12.Budapešť48
13.Lipt. Mikuláš35
* - istá účasť v playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*90
2.SKA*87
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*77
5.Spartak*72
6.Lokomotiv*68
7.Víťaz61
8.Torpedo60
9.Soči55
10.Severstalx52
11.Dinamo Rigax37
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Salavat Yulaev Ufa v sezóne 2015/2016
  • Rok založenia: 1961
  • Štadión: Ufa-Arena
  • Kapacita štadióna: 8070
  • Tréner: Nikolaj Culygin
  • Majstrovský titul: 2008
  • Stránka klubu: http://www.hcsalavat.ru/
Salavat Yulaev Ufa
Sezóna
  • Konečné umiestnenie: 4.miesto
  • Počet bodov: 101
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK SVEDBERG Niklas 72 1978 1810 91.5 168 2.33 5 38
GK SOCHACKY Vladimir 14 285 248 87 37 2.64 0 0
GK CHAKIMOV Rafael 1 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F OMARK Linus7924 50 74 60 10 0 3
F GRIGORENKO Igor7324 29 53 42 8 1 7
F HARTIKAINEN Teemu7314 32 46 36 2 0 2
F PROCHORKIN Nikolaj7421 22 43 109 7 0 2
D LEPISTO Sami7917 26 43 49 7 0 3
F ENGQVIST Andreas6620 21 41 8 9 0 6
D LOGINOV Alexander6611 28 39 35 8 1 2
F MAKAROV Dmitrij6714 18 32 55 2 1 5
F MAJOROV Maxim4613 10 23 14 1 0 1
F LISIN Enver716 15 21 44 2 0 2
D VIŠNEVSKIJ Ivan757 13 20 30 3 0 1
F NESTEROV Alexander634 15 19 42 0 0 1
F SOIN Sergej658 9 17 84 1 0 3
F LAZAREV Anton738 9 17 8 0 2 1
D GONČAROV Maxim655 10 15 130 1 0 0
F CHLYSTOV Denis669 6 15 62 2 0 1
D ARZAMASCEV Zachar765 9 14 14 2 0 1
D BODROV Denis592 10 12 46 0 0 0
D KOLCOV Kirill231 10 11 22 1 0 0
F ČERNOV Arťom404 3 7 16 0 0 0
F CHRIPUNOV Stepan241 3 4 4 0 0 0
F VOROBYEV Michail292 1 3 14 0 0 0
D DERLYUK Roman451 2 3 34 0 0 0
F DUBROVSKY Jegor21 1 2 4 0 0 0
F SETDIKOV Nikita70 2 2 4 0 0 0
F SAPRYKIN Oleg252 0 2 45 0 0 2
F ANKUDINOV Andrej90 1 1 6 0 0 0
D METĽUK Filipp300 1 1 12 0 0 0
D CULYGIN Kirill430 1 1 10 0 0 0
F RAZUMŇAK Valentin30 0 0 0 0 0 0
D LEKOMCEV Ivan40 0 0 4 0 0 0
F KABANOV Kirill90 0 0 14 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
16.2.2020 BODROV Denis Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
12.2.2020 CHRIPUNOV Stepan Uzdravil sa
11.2.2020 HARTIKAINEN Teemu Dosiahol jubilejný 20.gól v sezóne
31.1.2020 BODROV Denis Uzdravil sa
28.1.2020 BODROV Denis Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
23.1.2020 LEPISTO Sami Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Admiral Vladivostok
16.1.2020 CHRIPUNOV Stepan Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
12.1.2020 MAJOROV Maxim Uzdravil sa
8.1.2020 LEPISTO Sami Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Spartak Moskva
6.1.2020 HARTIKAINEN Teemu Dosiahol hattrick v zápase proti CSKA Moskva
Zápasy 2015/2016
Dátum Zápas Výsledok
Ut, 25.aug 2015 15:30 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
Št, 27.aug 2015 15:30 Barys AstanaBAR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:3
Ne, 30.aug 2015 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. YUGChanty-Mansijsk 4:2
Ut, 1.sep 2015 15:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVTJekaterinburg 4:5
Št, 3.sep 2015 15:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk 2:3
St, 9.sep 2015 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:2
Pi, 11.sep 2015 18:30 Severstal ČerepovecSEV vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Ne, 13.sep 2015 16:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:4
St, 16.sep 2015 15:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. BARBarys Astana 2:1
Pi, 18.sep 2015 15:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. MNKNovokuzneck 4:1
Ne, 20.sep 2015 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SIBSibir Novosibirsk 2:1
Ut, 22.sep 2015 15:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 1:4
Po, 28.sep 2015 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 6:3
St, 30.sep 2015 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:0
Pi, 2.okt 2015 19:30 Slovan BratislavaSBA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:4
Ne, 4.okt 2015 17:30 Medveščak ZáhrebZAG vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
St, 7.okt 2015 15:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SBASlovan Bratislava 3:2
Pi, 9.okt 2015 15:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. ZAGMedveščak Záhreb 2:5
Po, 12.okt 2015 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:5
St, 14.okt 2015 17:30 Dinamo RigaDIR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:5
Pi, 16.okt 2015 15:30 MagnitogorskMMG vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:6
Ut, 20.okt 2015 15:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 2:1
Št, 22.okt 2015 15:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DIRDinamo Riga 3:1
So, 24.okt 2015 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. JOKJokerit Helsinki 4:0
Po, 26.okt 2015 15:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VLAAdmiral Vladivostok 5:6
St, 28.okt 2015 17:30 Nižnij NovgorodTNN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Pi, 30.okt 2015 17:30 Dinamo MinskDMN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:5
Ut, 10.nov 2015 17:30 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
Št, 12.nov 2015 16:00 Lada TogliattiLAD vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:0
Ut, 17.nov 2015 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:4
Št, 19.nov 2015 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. LADLada Togliatti 5:1
So, 21.nov 2015 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 4:2
St, 25.nov 2015 13:30 NovokuzneckMNK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:4
Pi, 27.nov 2015 14:30 Barys AstanaBAR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:4
Ne, 29.nov 2015 12:30 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:3
St, 2.dec 2015 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 6:2
So, 5.dec 2015 12:30 HC SočiSOC vs. SALSalavat Yulaev Ufa 7:5
Po, 7.dec 2015 17:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:3
St, 9.dec 2015 17:30 SKA PetrohradPET vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:3
Pi, 11.dec 2015 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Ut, 22.dec 2015 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DYNDynamo Moskva 2:0
Št, 24.dec 2015 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SPASpartak Moskva 1:2
So, 26.dec 2015 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. PETSKA Petrohrad 2:1
Po, 28.dec 2015 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VITVíťaz Podolsk 3:0
Po, 4.jan 2016 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:4
St, 6.jan 2016 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:4
Pi, 8.jan 2016 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:4
Ne, 10.jan 2016 11:00 NovokuzneckMNK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:5
St, 13.jan 2016 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TNNNižnij Novgorod 1:3
Pi, 15.jan 2016 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DMNDinamo Minsk 4:3
Ut, 19.jan 2016 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 0:1
Št, 21.jan 2016 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SOCHC Soči 0:3
Po, 25.jan 2016 14:30 Chanty-MansijskYUG vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:3
St, 27.jan 2016 14:30 JekaterinburgAVT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
Pi, 29.jan 2016 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. NKHNižnekamsk 1:2
Po, 1.feb 2016 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. BARBarys Astana 5:4
St, 3.feb 2016 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:0
Pi, 5.feb 2016 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. CSKCSKA Moskva 1:0
Ut, 16.feb 2016 14:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. MNKNovokuzneck 3:4
Št, 18.feb 2016 17:30 NižnekamskNKH vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:4
Po, 22.feb 2016 12:30 UfaSAL vs. AKBAk Bars 4:1
St, 24.feb 2016 15:00 UfaSAL vs. AKBAk Bars 5:2
Pi, 26.feb 2016 17:00 Ak BarsAKB vs. SALUfa 3:0
Ne, 28.feb 2016 15:00 Ak BarsAKB vs. SALUfa 1:4
Ut, 1.mar 2016 15:00 UfaSAL vs. AKBAk Bars 3:4
Št, 3.mar 2016 17:00 Ak BarsAKB vs. SALUfa 8:0
So, 5.mar 2016 12:30 UfaSAL vs. AKBAk Bars 3:2
Ut, 8.mar 2016 12:00 AvangardAVA vs. SALUfa 2:3
Št, 10.mar 2016 14:00 AvangardAVA vs. SALUfa 5:4
So, 12.mar 2016 12:30 UfaSAL vs. AVAAvangard 3:1
Po, 14.mar 2016 15:00 UfaSAL vs. AVAAvangard 2:1
St, 16.mar 2016 12:00 AvangardAVA vs. SALUfa 3:2
Pi, 18.mar 2016 12:30 UfaSAL vs. AVAAvangard 1:3
Ne, 20.mar 2016 12:00 AvangardAVA vs. SALUfa 1:2
St, 23.mar 2016 15:00 MagnitogorskMMG vs. SALUfa 3:2
Pi, 25.mar 2016 15:00 MagnitogorskMMG vs. SALUfa 6:1
Ne, 27.mar 2016 12:30 UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Ut, 29.mar 2016 15:00 UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 1:3
Št, 31.mar 2016 15:00 MagnitogorskMMG vs. SALUfa 3:2

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*99
2.Slovan*97
3.Košice*94
4.Zvolen86
5.Poprad85
6.Trenčín80
7.Michalovce67
8.Nitra65
9.Miškovec62
10.Nové Zámky50
11.Detva50
12.Budapešť48
13.Lipt. Mikuláš35
* - istá účasť v playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*90
2.SKA*87
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*77
5.Spartak*72
6.Lokomotiv*68
7.Víťaz61
8.Torpedo60
9.Soči55
10.Severstalx52
11.Dinamo Rigax37
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3