Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 17/18

# Tím Body
1.Trenčín47
2.Košice41
3.B.Bystrica40
4.Zvolen37
5.Poprad37
6.Nitra32
7.Žilina31
8.Nové Zámky26
9.Lipt. Mikuláš21
10.Detva8
11.SR 20x13
x - nedostane sa do playoff

ZOH Pjongčang 2018

Skupina A
# Tím Body
1.Kanada0
2.Česko0
3.Švajčiarsko0
4.Južná Kórea0
Skupina B
# Tím Body
1.Rusko0
2.USA0
3.Slovensko0
4.Slovinsko0
Skupina C
# Tím Body
1.Švédsko0
2.Fínsko0
3.Nórsko0
4.Nemecko0

Nemecký pohár 2017

# Tím Body
1.Rusko9
2.Slovensko6
3.Nemecko3
4.USA0
Detail tímu Lokomotiv Jaroslavľ v sezóne 2016/2017
  • Rok založenia: 1959
  • Štadión: Arena-2000 Lokomotiv
  • Kapacita štadióna: 9070
  • Tréner: Dmitrij Kvartalnov
  • Majstrovský titul: 2003
  • Stránka klubu: http://en.khl.ru/clubs/lokomotiv
Lokomotiv Jaroslavľ
Sezóna
  • Konečné umiestnenie: 4.miesto
  • Počet bodov: 110
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK MURYGIN Alexej 49 1235 1146 92.8 89 1.82 5 0
GK SUDNICIN Alexander 27 722 663 91.8 59 2.19 1 0
GK KRASOTKIN Anton 3 71 62 87.3 9 3 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F KOZUN Brandon7325 45 70 59 8 0 4
F KONTIOLA Petri7420 28 48 48 10 1 5
F TALBOT Maxime7520 23 43 80 10 0 4
F LOKTIONOV Andrej7318 23 41 18 1 3 6
D KRONWALL Staffan679 20 29 33 6 0 0
F AVERIN Jegor628 18 26 18 0 0 1
F KORŠKOV Jegor517 15 22 34 1 1 1
F KRASKOVSKY Pavel7311 11 22 31 2 0 5
F POLUNIN Alexander6011 10 21 24 2 0 0
D NAKLÁDAL Jakub399 11 20 42 7 0 3
F APALKOV Daniil689 11 20 20 0 1 0
F KADEIKIN Alexander569 10 19 29 2 1 1
D KOLEDOV Pavel606 13 19 18 2 0 4
D RAFIKOV Rushan711 15 16 38 1 0 0
F LUGIN Dmitrij325 8 13 24 3 0 1
F MOSAĽOV Denis559 3 12 10 1 0 2
D GAVRIKOV Vladislav694 8 12 52 4 0 1
D PAŠNIN Michail730 11 11 92 0 0 0
F ČISTOV Stanislav307 3 10 16 1 0 1
F GALIMOV Emil465 5 10 30 0 0 1
F KARTAJEV Vladislav474 6 10 8 0 0 1
D ĽUBUŠKIN Iľja753 5 8 95 0 0 1
F ILYENKO Arťom384 3 7 12 0 0 2
D ČEREPANOV Nikita250 5 5 17 0 0 0
D OSIPOV Denis262 3 5 18 1 0 0
D MANUCHOV Roman280 2 2 2 0 0 0
D HERSLEY Patrik71 0 1 0 1 0 0
F FATEYEV Jegor80 1 1 2 0 0 0
F KUDRJAVCEV Pavel10 0 0 0 0 0 0
F KAYUMOV Artur40 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
dnes NAKLÁDAL Jakub Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Salavat Yulaev Ufa
15.11.2017 KORŠKOV Jegor Uzdravil sa
15.11.2017 KRONWALL Staffan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu HC Soči
9.11.2017 TALBOT Maxime Uzdravil sa
8.11.2017 KARTAJEV Vladislav Uzdravil sa
5.11.2017 KORŠKOV Jegor Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
2.11.2017 MOSAĽOV Denis Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnij Novgorod
1.11.2017 KARTAJEV Vladislav Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
1.11.2017 KOLEDOV Pavel Bol nominovaný na turnaj Nemecký pohár 2017
1.11.2017 KORŠKOV Jegor Bol nominovaný na turnaj Nemecký pohár 2017
Zápasy 2016/2017
Dátum Zápas Výsledok
St, 24.aug 2016 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 0:1
Pi, 26.aug 2016 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:4
Po, 29.aug 2016 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DYNDynamo Moskva 2:3
St, 31.aug 2016 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AVAAvangard Omsk 3:2
Pi, 2.sep 2016 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. MNKNovokuzneck 1:0
Po, 5.sep 2016 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SIBSibir Novosibirsk 3:1
Št, 8.sep 2016 17:00 Lada TogliattiLAD vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:3
Po, 12.sep 2016 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 0:2
St, 14.sep 2016 18:00 NižnekamskNKH vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:1
Pi, 16.sep 2016 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TNNNižnij Novgorod 1:2
Ne, 18.sep 2016 16:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TNNNižnij Novgorod 0:3
Ut, 20.sep 2016 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SPASpartak Moskva 6:3
Pi, 23.sep 2016 18:30 HC SočiSOC vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:3
Po, 26.sep 2016 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:3
Pi, 30.sep 2016 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. VITVíťaz Podolsk 3:1
Ne, 2.okt 2016 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:3
Ut, 4.okt 2016 18:30 Dinamo MinskDMN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:0
Št, 6.okt 2016 18:30 Dinamo RigaDIR vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:2
Po, 10.okt 2016 18:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SBASlovan Bratislava 2:3
Pi, 14.okt 2016 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. ZAGMedveščak Záhreb 2:1
Ut, 18.okt 2016 16:00 JekaterinburgAVT vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:6
Št, 20.okt 2016 16:00 Chanty-MansijskYUG vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 0:1
So, 22.okt 2016 13:00 Barys AstanaBAR vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:8
Po, 24.okt 2016 13:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:1
Št, 27.okt 2016 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DMNDinamo Minsk 6:3
So, 29.okt 2016 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. JOKJokerit Helsinki 4:1
St, 9.nov 2016 17:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:4
Pi, 11.nov 2016 17:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. CSKCSKA Moskva 3:1
Ne, 13.nov 2016 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. PETSKA Petrohrad 1:7
Št, 17.nov 2016 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DYNDynamo Moskva 2:0
Ne, 20.nov 2016 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:1
St, 23.nov 2016 15:00 MagnitogorskMMG vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:1
Pi, 25.nov 2016 15:00 ČeľjabinskTRA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:1
Ne, 27.nov 2016 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:2
St, 30.nov 2016 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. YUGChanty-Mansijsk 1:0
Pi, 2.dec 2016 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AVTJekaterinburg 5:3
Ne, 4.dec 2016 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. BARBarys Astana 7:1
Št, 8.dec 2016 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:2
So, 10.dec 2016 17:00 Dynamo MoskvaDYN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 6:3
Ut, 20.dec 2016 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SOCHC Soči 3:1
Št, 22.dec 2016 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:1
So, 24.dec 2016 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:3
Po, 26.dec 2016 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:3
Št, 29.dec 2016 17:30 SKA PetrohradPET vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:2
Ut, 3.jan 2017 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:2
Št, 5.jan 2017 11:00 NovokuzneckMNK vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:2
So, 7.jan 2017 12:00 Avangard OmskAVA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:2
Po, 9.jan 2017 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. DIRDinamo Riga 3:1
Št, 12.jan 2017 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AKBAk Bars Kazaň 2:1
So, 14.jan 2017 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. NKHNižnekamsk 3:1
Po, 16.jan 2017 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. LADLada Togliatti 4:2
Št, 19.jan 2017 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:3
Po, 23.jan 2017 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. MMGMagnitogorsk 1:4
St, 25.jan 2017 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TRAČeľjabinsk 1:3
Pi, 27.jan 2017 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:3
Ut, 31.jan 2017 19:30 Slovan BratislavaSBA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:2
Št, 2.feb 2017 19:00 Medveščak ZáhrebZAG vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:7
Po, 13.feb 2017 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. VLAAdmiral Vladivostok 6:1
Št, 16.feb 2017 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. KUNČervená hviezda Kunlun 4:2
So, 18.feb 2017 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AMUAmur Chabarovsk 3:5
Ut, 21.feb 2017 17:00 LokomotivLOK vs. DMNDinamo Minsk 2:1
Št, 23.feb 2017 15:00 LokomotivLOK vs. DMNDinamo Minsk 7:2
So, 25.feb 2017 15:00 Dinamo MinskDMN vs. LOKLokomotiv 1:5
Po, 27.feb 2017 17:30 Dinamo MinskDMN vs. LOKLokomotiv 4:2
St, 1.mar 2017 17:00 LokomotivLOK vs. DMNDinamo Minsk 4:1
St, 8.mar 2017 15:00 CSKACSK vs. LOKLokomotiv 4:2
Pi, 10.mar 2017 17:30 CSKACSK vs. LOKLokomotiv 3:4
Ne, 12.mar 2017 15:00 LokomotivLOK vs. CSKCSKA 1:2
Ut, 14.mar 2017 17:00 LokomotivLOK vs. CSKCSKA 5:1
Št, 16.mar 2017 15:00 CSKACSK vs. LOKLokomotiv 1:2
So, 18.mar 2017 15:00 LokomotivLOK vs. CSKCSKA 3:1
Št, 23.mar 2017 17:30 SKAPET vs. LOKLokomotiv 5:4
So, 25.mar 2017 15:00 SKAPET vs. LOKLokomotiv 4:1
Po, 27.mar 2017 17:00 LokomotivLOK vs. PETSKA 1:2
St, 29.mar 2017 17:00 LokomotivLOK vs. PETSKA 1:2

Tipsport Liga 17/18

# Tím Body
1.Trenčín47
2.Košice41
3.B.Bystrica40
4.Zvolen37
5.Poprad37
6.Nitra32
7.Žilina31
8.Nové Zámky26
9.Lipt. Mikuláš21
10.Detva8
11.SR 20x13
x - nedostane sa do playoff

ZOH Pjongčang 2018

Skupina A
# Tím Body
1.Kanada0
2.Česko0
3.Švajčiarsko0
4.Južná Kórea0
Skupina B
# Tím Body
1.Rusko0
2.USA0
3.Slovensko0
4.Slovinsko0
Skupina C
# Tím Body
1.Švédsko0
2.Fínsko0
3.Nórsko0
4.Nemecko0

Nemecký pohár 2017

# Tím Body
1.Rusko9
2.Slovensko6
3.Nemecko3
4.USA0