Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 17/18

# Tím Body
1.B.Bystrica*98
2.Košice*96
3.Nitra*95
4.Zvolen*94
5.Trenčín*93
6.Poprad*79
7.Žilina59
8.Nové Zámky52
9.Lipt. Mikuláš49
10.Detva36
11.SR 20x14
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 17/18

# Tím Body
1.SKA*136
2.CSKA*121
3.Jokerit*100
4.Lokomotiv*96
5.Torpedo*87
6.Soči84
7.Spartak82
8.Dyn. Moskva80
9.Severstal79
10.Dinamo Minskx70
11.Víťazx63
12.Slovanx55
13.Dinamo Rigax47
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Nemecký pohár 2017

# Tím Body
1.Rusko9
2.Slovensko6
3.Nemecko3
4.USA0
Detail tímu Torpedo Nižnij Novgorod v sezóne 2016/2017
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Nagorny Arena
  • Kapacita štadióna: 5530
  • Tréner: Peteris Skudra
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://en.khl.ru/clubs/torpedo
Torpedo Nižnij Novgorod
Sezóna
  • Konečné umiestnenie: 6.miesto
  • Počet bodov: 104
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK BIRJUKOV Michail 16 465 438 94.2 27 1.69 0 0
GK PROSKURJAKOV Iľja 52 1083 1002 92.5 81 1.56 7 2
GK MOLKOV Nikolaj 1 10 9 90 1 1 0 0
GK KASUTIN Ivan 10 133 115 86.5 18 1.8 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F DAUGAVINS Kaspars5113 24 37 43 3 0 4
F SEMIN Dmitrij6514 22 36 32 4 2 3
F ŽERDEV Nikolaj579 21 30 24 2 0 2
F ASHTON Carter6418 10 28 52 5 0 4
F GALUZIN Vladimir4410 14 24 41 1 1 5
F FROLOV Alexander368 11 19 24 3 0 1
F NORMAN John5510 9 19 18 0 0 3
F GRAČEV Jevgenij595 14 19 25 0 0 0
F RASSKAZOV Kirill493 15 18 6 1 0 0
F POTAPOV Alexej585 12 17 56 2 0 2
D OSIPOV Maxim637 10 17 55 1 0 2
D LOFQUIST Sam474 10 14 34 1 0 2
F PETTERSSON Fredrik245 7 12 22 2 0 2
F MOZER Jevgenij508 4 12 28 3 0 2
F MCMILLAN Brandon296 4 10 50 2 1 1
F KULEMIN Vjačeslav604 6 10 51 0 0 0
D ALYAYEV Arťom366 3 9 18 5 0 0
D ŠULENIN Dmitrij572 7 9 28 0 0 1
D VIŠNEVSKIJ Ivan292 6 8 18 1 0 0
F URAKOV Kirill493 5 8 24 0 0 0
D JEGORŠEV Stanislav622 6 8 63 0 0 0
D VOROBYOV Kirill353 4 7 69 0 0 1
F BUTLER Bobby152 4 6 8 0 0 1
F ŠURAKOV Denis151 4 5 4 1 0 0
D ŽELDAKOV Grigorij241 3 4 16 0 0 0
D BARANCEV Denis181 2 3 19 0 0 0
F ILYIN Daniil211 2 3 6 0 0 0
F VERYAYEV Danil381 1 2 8 0 0 0
D KOLGANOV Iľja40 1 1 0 0 0 0
D RODIONYČEV Dmitrij140 1 1 2 0 0 0
D ŤUĽAPKIN Michail10 0 0 0 0 0 0
D TESLENKO Vitalij10 0 0 2 0 0 0
F BOGOSLOVSKY Vladislav20 0 0 0 0 0 0
D PEPELJAJEV Alexej30 0 0 2 0 0 0
D DERLYUK Roman40 0 0 0 0 0 0
F KICYN Maxim40 0 0 4 0 0 0
F ŽARKOV Daniil60 0 0 2 0 0 0
D BUDKIN Alexander80 0 0 4 0 0 0
D KURBATOV Jevgenij90 0 0 27 0 0 0
D KALAŠNIKOV Stanislav100 0 0 0 0 0 0
D MAKAROV Alexander110 0 0 8 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
6.2.2018 PEPELJAJEV Alexej Uzdravil sa
3.2.2018 ILYIN Daniil Prestúpil z tímu Jugra Chanty-Mansijsk do tímu Torpedo Nižnij Novgorod
27.1.2018 NORMAN John Bol nominovaný na turnaj ZOH Pjongčang 2018
25.1.2018 VOROBYOV Kirill Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
20.1.2018 DAUGAVINS Kaspars Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
20.1.2018 PEPELJAJEV Alexej Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
17.1.2018 PETTERSSON Fredrik Bol nominovaný na turnaj ZOH Pchjongčchang 2018
16.1.2018 GALUZIN Vladimir Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
10.1.2018 ŽELDAKOV Grigorij Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnekamsk
9.1.2018 BUTLER Bobby Bol nominovaný na turnaj ZOH Pjongčang 2018
Zápasy 2016/2017
Dátum Zápas Výsledok
Št, 25.aug 2016 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DIRDinamo Riga 2:0
So, 27.aug 2016 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. JOKJokerit Helsinki 3:1
Po, 29.aug 2016 19:00 Slovan BratislavaSBA vs. TNNNižnij Novgorod 7:4
St, 31.aug 2016 19:00 Medveščak ZáhrebZAG vs. TNNNižnij Novgorod 1:6
Ne, 4.sep 2016 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči 3:1
Št, 8.sep 2016 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AMUAmur Chabarovsk 0:1
So, 10.sep 2016 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. KUNČervená hviezda Kunlun 3:1
Po, 12.sep 2016 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VLAAdmiral Vladivostok 2:3
Pi, 16.sep 2016 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TNNNižnij Novgorod 1:2
Ne, 18.sep 2016 16:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TNNNižnij Novgorod 0:3
Ut, 20.sep 2016 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod 3:0
Št, 22.sep 2016 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod 0:1
Ne, 25.sep 2016 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. YUGChanty-Mansijsk 3:1
Ut, 27.sep 2016 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVTJekaterinburg 2:1
Št, 29.sep 2016 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. BARBarys Astana 3:2
Ut, 4.okt 2016 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. TNNNižnij Novgorod 5:2
Št, 6.okt 2016 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. TNNNižnij Novgorod 0:1
So, 8.okt 2016 11:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. TNNNižnij Novgorod 2:4
Ut, 11.okt 2016 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SIBSibir Novosibirsk 1:3
Št, 13.okt 2016 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVAAvangard Omsk 3:2
So, 15.okt 2016 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. MNKNovokuzneck 6:1
Po, 17.okt 2016 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. TNNNižnij Novgorod 4:1
St, 19.okt 2016 18:30 Dinamo RigaDIR vs. TNNNižnij Novgorod 1:2
Pi, 21.okt 2016 18:30 Dinamo MinskDMN vs. TNNNižnij Novgorod 3:2
Po, 24.okt 2016 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. TNNNižnij Novgorod 3:0
St, 26.okt 2016 18:30 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod 1:2
Ut, 8.nov 2016 14:00 Avangard OmskAVA vs. TNNNižnij Novgorod 2:1
Št, 10.nov 2016 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TNNNižnij Novgorod 1:4
So, 12.nov 2016 11:00 NovokuzneckMNK vs. TNNNižnij Novgorod 2:4
Po, 14.nov 2016 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Št, 17.nov 2016 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. MMGMagnitogorsk 2:1
So, 19.nov 2016 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk 4:1
Ut, 22.nov 2016 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. ZAGMedveščak Záhreb 5:0
Št, 24.nov 2016 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SBASlovan Bratislava 1:4
So, 26.nov 2016 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DMNDinamo Minsk 1:4
Ut, 29.nov 2016 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TNNNižnij Novgorod 5:0
Št, 1.dec 2016 17:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod 6:5
So, 3.dec 2016 14:00 Lada TogliattiLAD vs. TNNNižnij Novgorod 1:2
Ut, 6.dec 2016 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk 4:2
Št, 8.dec 2016 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LADLada Togliatti 2:1
So, 10.dec 2016 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AKBAk Bars Kazaň 2:0
Št, 22.dec 2016 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva 1:2
So, 24.dec 2016 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:3
Po, 26.dec 2016 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk 3:2
St, 4.jan 2017 12:30 Chanty-MansijskYUG vs. TNNNižnij Novgorod 0:2
Pi, 6.jan 2017 13:00 JekaterinburgAVT vs. TNNNižnij Novgorod 1:2
Ne, 8.jan 2017 12:00 Barys AstanaBAR vs. TNNNižnij Novgorod 1:3
Ut, 10.jan 2017 15:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod 2:3
Št, 12.jan 2017 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TNNNižnij Novgorod 1:6
Ne, 15.jan 2017 13:00 MagnitogorskMMG vs. TNNNižnij Novgorod 3:2
Št, 19.jan 2017 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:3
Po, 23.jan 2017 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:3
St, 25.jan 2017 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. CSKCSKA Moskva 1:3
Pi, 27.jan 2017 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad 4:2
Po, 30.jan 2017 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SPASpartak Moskva 5:1
St, 1.feb 2017 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči 1:2
Po, 6.feb 2017 17:30 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod 4:2
Ut, 14.feb 2017 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TNNNižnij Novgorod 2:3
Št, 16.feb 2017 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. TNNNižnij Novgorod 4:2
So, 18.feb 2017 15:00 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod 4:2
Ut, 21.feb 2017 17:30 Dyn. MoskvaDYN vs. TNNTorpedo 1:0
Št, 23.feb 2017 15:00 Dyn. MoskvaDYN vs. TNNTorpedo 3:2
So, 25.feb 2017 15:00 TorpedoTNN vs. DYNDyn. Moskva 4:3
Po, 27.feb 2017 17:00 TorpedoTNN vs. DYNDyn. Moskva 2:3
St, 1.mar 2017 17:30 Dyn. MoskvaDYN vs. TNNTorpedo 3:1

Tipsport Liga 17/18

# Tím Body
1.B.Bystrica*98
2.Košice*96
3.Nitra*95
4.Zvolen*94
5.Trenčín*93
6.Poprad*79
7.Žilina59
8.Nové Zámky52
9.Lipt. Mikuláš49
10.Detva36
11.SR 20x14
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 17/18

# Tím Body
1.SKA*136
2.CSKA*121
3.Jokerit*100
4.Lokomotiv*96
5.Torpedo*87
6.Soči84
7.Spartak82
8.Dyn. Moskva80
9.Severstal79
10.Dinamo Minskx70
11.Víťazx63
12.Slovanx55
13.Dinamo Rigax47
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Nemecký pohár 2017

# Tím Body
1.Rusko9
2.Slovensko6
3.Nemecko3
4.USA0