Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*99
2.Slovan*97
3.Košice*94
4.Zvolen86
5.Poprad85
6.Trenčín80
7.Michalovce67
8.Nitra65
9.Miškovec62
10.Nové Zámky50
11.Detva50
12.Budapešť48
13.Lipt. Mikuláš35
* - istá účasť v playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*90
2.SKA*87
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*77
5.Spartak*72
6.Lokomotiv*68
7.Víťaz61
8.Torpedo60
9.Soči55
10.Severstalx52
11.Dinamo Rigax37
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3
Detail tímu Neftechimik Nižnekamsk v sezóne 2016/2017
  • Rok založenia: 1968
  • Štadión: Neftekhim Arena
  • Kapacita štadióna: 5500
  • Tréner: Vjačeslav Bucajev
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcnh.ru/
Neftechimik Nižnekamsk
Sezóna
  • Konečné umiestnenie: 10.miesto
  • Počet bodov: 80
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK KAREJEV Andrej 16 510 481 94.3 29 1.81 3 2
GK LISUTIN Ivan 21 547 505 92.3 42 2 1 0
GK KOLPPANEN Ville 30 845 775 91.7 70 2.33 2 18
GK CHAKIMOV Rafael 3 42 38 90.5 4 1.33 0 0
GK KASUTIN Ivan 1 32 28 87.5 4 4 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F SEXTON Dan5116 37 53 16 6 0 6
F GYNGE Richard5725 16 41 24 7 0 4
F BRULE Gilbert3712 20 32 28 6 0 3
F POLYGALOV Igor5713 13 26 40 7 0 1
F STOLJAROV Gennady325 15 20 12 2 0 0
D SERGEJEV Andrej534 14 18 59 4 0 1
D KINRADE Geoffrey356 10 16 53 3 0 0
D ĽAMIN Kirill442 12 14 22 0 0 1
F KONKOV Sergej609 5 14 12 1 0 3
F PORYADIN Pavel467 5 12 16 1 0 0
F JAKIMOV Bogdan503 8 11 4 0 0 0
D OGURCOV Dmitrij425 4 9 61 0 0 2
F MAKAROV Dmitrij231 7 8 4 0 0 1
D RJASENSKY Jevgenij300 8 8 28 0 0 0
F MAKAROV Konstantin345 3 8 18 2 0 1
F KULIKOV Pavel404 3 7 28 0 0 1
D LEKOMCEV Ivan402 5 7 53 2 0 0
F BORTNIKOV Igor103 3 6 0 0 0 1
F ZDUNOV Pavel372 4 6 24 0 0 1
D BRYNCEV Alexander520 6 6 26 0 0 0
F MILOVZOROV Jegor151 4 5 6 0 0 0
D BEREZIN Maxim493 2 5 20 0 0 0
F STAS Andrej143 1 4 6 0 0 1
F KVARTALNOV Nikita272 2 4 19 0 0 1
F DVUREČENSKY Nikita72 1 3 2 0 0 0
D PERVYŠIN Andrej131 2 3 6 1 0 0
F SALLINEN Tomi192 1 3 8 1 0 0
F ŽUKOV Michail60 2 2 16 0 0 0
F KITAROV Alexander92 0 2 8 0 0 0
D FAZYLZYANOV Kamil130 2 2 12 0 0 0
D ŠČITOV Nikita221 1 2 19 0 0 0
F GRIGORENKO Jevgenij91 0 1 2 0 0 0
F ŠIKSATDAROV Ildar141 0 1 2 0 0 0
F CHAIRULLIN Marat160 1 1 0 0 0 0
F GIMATOV Eduard180 1 1 29 0 0 0
D KUZMIN Denis190 1 1 2 0 0 0
F JACENKO Ivan20 0 0 0 0 0 0
F ALŠEVSKY Stanislav20 0 0 0 0 0 0
F BIKMULLIN Rafael20 0 0 0 0 0 0
F ČERNOV Arťom50 0 0 0 0 0 0
F KABANOV Kirill50 0 0 2 0 0 0
F ALŠEVSKY Jaroslav70 0 0 8 0 0 0
F KOROTKOV Jevgenij80 0 0 0 0 0 0
F GALIARDI Terry80 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
15.2.2020 SEXTON Dan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
12.2.2020 KONKOV Sergej Uzdravil sa
12.2.2020 ĽAMIN Kirill Uzdravil sa
4.2.2020 KITAROV Alexander Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
4.2.2020 PORYADIN Pavel Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2020
28.1.2020 CHAIRULLIN Marat Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
28.1.2020 GIMATOV Eduard Uzdravil sa
24.1.2020 SERGEJEV Andrej Uzdravil sa
22.1.2020 ĽAMIN Kirill Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
21.1.2020 KITAROV Alexander Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Spartak Moskva
Zápasy 2016/2017
Dátum Zápas Výsledok
Št, 25.aug 2016 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. NKHNižnekamsk 1:2
Ne, 28.aug 2016 15:00 Lada TogliattiLAD vs. NKHNižnekamsk 3:1
Ut, 30.aug 2016 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. NKHNižnekamsk 4:1
Št, 1.sep 2016 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. NKHNižnekamsk 0:2
Ne, 4.sep 2016 16:00 SKA PetrohradPET vs. NKHNižnekamsk 5:1
Ut, 6.sep 2016 18:00 NižnekamskNKH vs. ZAGMedveščak Záhreb 3:2
Št, 8.sep 2016 18:00 NižnekamskNKH vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
So, 10.sep 2016 16:00 NižnekamskNKH vs. DYNDynamo Moskva 1:3
Po, 12.sep 2016 18:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
St, 14.sep 2016 18:00 NižnekamskNKH vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:1
Ut, 20.sep 2016 13:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. NKHNižnekamsk 2:1
Št, 22.sep 2016 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk 4:1
Ne, 25.sep 2016 16:00 NižnekamskNKH vs. JOKJokerit Helsinki 3:2
St, 28.sep 2016 18:00 NižnekamskNKH vs. DIRDinamo Riga 3:1
Pi, 30.sep 2016 18:00 NižnekamskNKH vs. DMNDinamo Minsk 2:4
Po, 3.okt 2016 15:30 Barys AstanaBAR vs. NKHNižnekamsk 5:4
St, 5.okt 2016 16:00 Chanty-MansijskYUG vs. NKHNižnekamsk 0:2
Pi, 7.okt 2016 16:00 JekaterinburgAVT vs. NKHNižnekamsk 3:2
Ut, 11.okt 2016 18:00 NižnekamskNKH vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:3
Št, 13.okt 2016 18:00 NižnekamskNKH vs. KUNČervená hviezda Kunlun 4:3
Po, 17.okt 2016 19:00 Slovan BratislavaSBA vs. NKHNižnekamsk 2:5
St, 19.okt 2016 19:00 Medveščak ZáhrebZAG vs. NKHNižnekamsk 4:1
So, 22.okt 2016 16:00 Ak Bars KazaňAKB vs. NKHNižnekamsk 3:1
Ut, 25.okt 2016 18:00 NižnekamskNKH vs. AVTJekaterinburg 2:5
Št, 27.okt 2016 17:00 NižnekamskNKH vs. BARBarys Astana 0:3
So, 29.okt 2016 15:00 NižnekamskNKH vs. YUGChanty-Mansijsk 2:1
Ut, 8.nov 2016 15:00 MagnitogorskMMG vs. NKHNižnekamsk 2:1
Št, 10.nov 2016 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. NKHNižnekamsk 4:1
So, 12.nov 2016 12:30 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 6:0
St, 16.nov 2016 16:00 Lada TogliattiLAD vs. NKHNižnekamsk 2:5
Pi, 18.nov 2016 17:00 NižnekamskNKH vs. LADLada Togliatti 5:2
Ut, 22.nov 2016 13:00 NovokuzneckMNK vs. NKHNižnekamsk 4:5
Št, 24.nov 2016 14:00 Avangard OmskAVA vs. NKHNižnekamsk 1:3
So, 26.nov 2016 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. NKHNižnekamsk 2:6
Ut, 29.nov 2016 17:00 NižnekamskNKH vs. SPASpartak Moskva 3:4
Št, 1.dec 2016 17:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod 6:5
So, 3.dec 2016 15:00 NižnekamskNKH vs. SOCHC Soči 5:1
Ut, 6.dec 2016 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk 4:2
Št, 8.dec 2016 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. NKHNižnekamsk 3:1
So, 10.dec 2016 15:00 HC SočiSOC vs. NKHNižnekamsk 0:5
Ut, 13.dec 2016 17:00 NižnekamskNKH vs. AKBAk Bars Kazaň 1:2
So, 17.dec 2016 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. NKHNižnekamsk 7:5
Št, 22.dec 2016 17:00 NižnekamskNKH vs. CSKCSKA Moskva 1:3
Ne, 25.dec 2016 15:00 NižnekamskNKH vs. PETSKA Petrohrad 0:4
Ut, 27.dec 2016 17:00 NižnekamskNKH vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:3
Št, 29.dec 2016 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. NKHNižnekamsk 2:5
Ut, 3.jan 2017 15:00 NižnekamskNKH vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
Št, 5.jan 2017 15:00 NižnekamskNKH vs. MMGMagnitogorsk 0:1
So, 7.jan 2017 15:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 1:0
Št, 12.jan 2017 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. NKHNižnekamsk 4:0
So, 14.jan 2017 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. NKHNižnekamsk 3:1
Št, 19.jan 2017 17:00 NižnekamskNKH vs. SBASlovan Bratislava 2:3
Po, 23.jan 2017 17:00 NižnekamskNKH vs. SIBSibir Novosibirsk 0:3
St, 25.jan 2017 17:00 NižnekamskNKH vs. MNKNovokuzneck 3:2
Pi, 27.jan 2017 17:00 NižnekamskNKH vs. AVAAvangard Omsk 4:0
Ut, 31.jan 2017 17:00 NižnekamskNKH vs. AKBAk Bars Kazaň 8:2
So, 4.feb 2017 15:00 NižnekamskNKH vs. LADLada Togliatti 3:2
Ut, 14.feb 2017 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. NKHNižnekamsk 3:2
Št, 16.feb 2017 17:30 Dinamo MinskDMN vs. NKHNižnekamsk 2:1
So, 18.feb 2017 16:00 Dinamo RigaDIR vs. NKHNižnekamsk 3:2

Tipsport Liga 19/20

# Tím Body
1.B.Bystrica*99
2.Slovan*97
3.Košice*94
4.Zvolen86
5.Poprad85
6.Trenčín80
7.Michalovce67
8.Nitra65
9.Miškovec62
10.Nové Zámky50
11.Detva50
12.Budapešť48
13.Lipt. Mikuláš35
* - istá účasť v playoff

KHL 19/20

# Tím Body
1.CSKA*90
2.SKA*87
3.Jokerit*82
4.Dyn. Moskva*77
5.Spartak*72
6.Lokomotiv*68
7.Víťaz61
8.Torpedo60
9.Soči55
10.Severstalx52
11.Dinamo Rigax37
12.Dinamo Minskx37
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2020

# Tím Body
1.Slovensko6
2.Rusko3
3.Bielorusko0

NaturEnergie Challenge 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nórsko3
3.Rusko2
4.Slovensko1

Nemecký pohár 2019

# Tím Body
1.Švajčiarsko6
2.Nemecko5
3.Rusko4
4.Slovensko3