Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 17/18

# Tím Body
1.B.Bystrica*98
2.Košice*96
3.Nitra*95
4.Zvolen*94
5.Trenčín*93
6.Poprad*79
7.Žilina59
8.Nové Zámky52
9.Lipt. Mikuláš49
10.Detva36
11.SR 20x14
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 17/18

# Tím Body
1.SKA*136
2.CSKA*121
3.Jokerit*100
4.Lokomotiv*96
5.Torpedo*87
6.Soči84
7.Spartak82
8.Dyn. Moskva80
9.Severstal79
10.Dinamo Minskx70
11.Víťazx63
12.Slovanx55
13.Dinamo Rigax47
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Nemecký pohár 2017

# Tím Body
1.Rusko9
2.Slovensko6
3.Nemecko3
4.USA0
Detail tímu SKA Petrohrad v sezóne 2017/2018
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Ice Palace
  • Kapacita štadióna: 12300
  • Tréner: Andrej Nazarov
  • Majstrovský titul: 2016/2017
  • Stránka klubu: http://en.khl.ru/clubs/ska
SKA Petrohrad
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 1.miesto
  • Počet bodov: 136
  • Zostáva zápasov: 2
  • Môže získať ešte: 6 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK KOSKINEN Mikko 28 688 647 94 41 1.46 5 4
GK ŠESŤORKIN Igor 27 647 602 93 45 1.67 6 2
GK MELNIČUK Alexej 2 30 27 90 3 1.5 0 0
GK KOROBOV Sergej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK VOLKOV Konstantin 0 0 0 0 0 0 0 0
GK LYSENKOV Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F GUSEV Nikita5324 40 64 2 5 0 5
F KOVALČUK Iľja5331 32 63 26 13 0 6
F ŠIROKOV Sergej4819 22 41 16 5 2 5
F PLOTNIKOV Sergej5316 22 38 56 10 0 2
F DACIUK Pavel379 27 36 8 3 0 4
D HERSLEY Patrik4113 20 33 20 10 0 4
F PROCHORKIN Nikolaj4616 17 33 22 2 1 4
F KALININ Sergej4915 16 31 20 7 0 3
F ŠIPAČEV Vadim219 16 25 8 3 0 3
D VOYNOV Vjačeslav399 14 23 18 6 0 2
F BARABANOV Alexander4510 12 22 4 2 0 1
F KARPOV Maxim334 14 18 2 0 0 1
D CHAFIZULLIN Dinar434 12 16 20 0 0 0
F KABLUKOV Iľja463 13 16 22 0 0 0
F TICHONOV Viktor437 7 14 22 0 0 1
D GAVRIKOV Vladislav495 9 14 26 0 0 0
D RYKOV Jegor512 12 14 20 0 0 1
F KOSKIRANTA Jarno396 7 13 6 0 0 0
F KETOV Jevgenij457 6 13 22 0 1 2
F THORESEN Patrick134 7 11 4 1 0 0
D RUNDBLAD David372 9 11 6 0 0 1
D JAKOVLEV Jegor345 4 9 12 0 0 0
D BELOV Anton222 5 7 2 0 0 1
D ZUBAREV Andrej270 6 6 33 0 0 0
F MALCEV Michail170 5 5 4 0 0 0
D ZUB Arťom350 5 5 10 0 0 0
D RUKAVIŠNIKOV Roman
Zranený: bližšie nešpecifikované
130 4 4 6 0 0 0
F DERGAČJOV Alexander51 1 2 4 0 0 0
D ČUDINOV Maxim140 2 2 56 0 0 0
F VOLODIN Ivan00 0 0 0 0 0 0
F ORLOVIČ-GRUDKOV Denis10 0 0 0 0 0 0
GALENYUK Danila10 0 0 0 0 0 0
F ALTYBARMAKYAN Andrej130 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
včera PROCHORKIN Nikolaj Strelil víťazný gól v zápase proti tímu USA
16.2.2018 BARABANOV Alexander Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Slovinsko
16.2.2018 JAKOVLEV Jegor Bol nominovaný na turnaj ZOH Pjongčang 2018
31.1.2018 RUNDBLAD David Uzdravil sa
25.1.2018 BARABANOV Alexander Bol nominovaný na turnaj ZOH Pchjongčchang 2018
25.1.2018 CHAFIZULLIN Dinar Bol nominovaný na turnaj ZOH Pchjongčchang 2018
25.1.2018 DACIUK Pavel Bol nominovaný na turnaj ZOH Pchjongčchang 2018
25.1.2018 GAVRIKOV Vladislav Bol nominovaný na turnaj ZOH Pchjongčchang 2018
25.1.2018 GUSEV Nikita Bol nominovaný na turnaj ZOH Pchjongčchang 2018
25.1.2018 KABLUKOV Iľja Bol nominovaný na turnaj ZOH Pchjongčchang 2018
Zápasy 2017/2018
Dátum Zápas Výsledok
Po, 21.aug 2017 18:30 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva 4:2
St, 23.aug 2017 18:30 SKA PetrohradPET vs. SBASlovan Bratislava 7:1
Pi, 25.aug 2017 18:30 SKA PetrohradPET vs. JOKJokerit Helsinki 2:0
Ne, 27.aug 2017 16:00 SKA PetrohradPET vs. VITVíťaz Podolsk 4:3
So, 2.sep 2017 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad 3:4
Po, 4.sep 2017 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad 0:5
St, 6.sep 2017 18:30 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad 1:3
Pi, 8.sep 2017 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad 2:7
Po, 11.sep 2017 18:30 SKA PetrohradPET vs. LADLada Togliatti 3:1
St, 13.sep 2017 18:30 SKA PetrohradPET vs. AVTJekaterinburg 6:2
Pi, 15.sep 2017 18:30 SKA PetrohradPET vs. MMGMagnitogorsk 4:3
Ne, 17.sep 2017 16:00 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk 5:0
Št, 21.sep 2017 15:00 Avangard OmskAVA vs. PETSKA Petrohrad 1:3
So, 23.sep 2017 13:30 Chanty-MansijskYUG vs. PETSKA Petrohrad 1:9
Po, 25.sep 2017 15:30 Barys AstanaBAR vs. PETSKA Petrohrad 1:4
St, 27.sep 2017 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. PETSKA Petrohrad 0:3
Po, 2.okt 2017 18:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. PETSKA Petrohrad 1:6
St, 4.okt 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. PETSKA Petrohrad 1:6
Pi, 6.okt 2017 18:30 SKA PetrohradPET vs. SIBSibir Novosibirsk 3:2
Po, 9.okt 2017 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad 0:4
St, 11.okt 2017 18:30 SKA PetrohradPET vs. SOCHC Soči 2:3
Pi, 13.okt 2017 18:30 SKA PetrohradPET vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
Ne, 15.okt 2017 16:00 SKA PetrohradPET vs. AKBAk Bars Kazaň 2:3
Ut, 17.okt 2017 18:30 SKA PetrohradPET vs. NKHNižnekamsk 5:2
So, 21.okt 2017 16:00 SKA PetrohradPET vs. JOKJokerit Helsinki 4:3
Po, 23.okt 2017 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad 2:5
St, 25.okt 2017 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. PETSKA Petrohrad 2:4
Pi, 27.okt 2017 19:00 Slovan BratislavaSBA vs. PETSKA Petrohrad 0:5
Ut, 31.okt 2017 17:30 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga 3:2
Št, 2.nov 2017 17:30 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 1:3
So, 4.nov 2017 15:30 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod 5:4
Ut, 14.nov 2017 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. PETSKA Petrohrad 0:2
Št, 16.nov 2017 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. PETSKA Petrohrad 2:3
So, 18.nov 2017 10:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. PETSKA Petrohrad 1:8
Ut, 21.nov 2017 17:30 SKA PetrohradPET vs. YUGChanty-Mansijsk 4:3
Po, 27.nov 2017 17:30 SKA PetrohradPET vs. BARBarys Astana 9:1
St, 29.nov 2017 17:30 SKA PetrohradPET vs. AVAAvangard Omsk 3:2
So, 2.dec 2017 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. PETSKA Petrohrad 3:4
Po, 4.dec 2017 17:30 NižnekamskNKH vs. PETSKA Petrohrad 1:3
St, 6.dec 2017 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. PETSKA Petrohrad 2:3
Pi, 8.dec 2017 17:30 HC SočiSOC vs. PETSKA Petrohrad 2:1
Ut, 19.dec 2017 17:30 SKA PetrohradPET vs. DMNDinamo Minsk 2:3
So, 23.dec 2017 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 1:5
Po, 25.dec 2017 15:00 MagnitogorskMMG vs. PETSKA Petrohrad 0:4
St, 27.dec 2017 15:00 JekaterinburgAVT vs. PETSKA Petrohrad 4:3
Pi, 29.dec 2017 17:30 Dinamo MinskDMN vs. PETSKA Petrohrad 6:3
Pi, 5.jan 2018 12:30 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad 2:6
Ne, 7.jan 2018 14:00 Lada TogliattiLAD vs. PETSKA Petrohrad 0:5
Ut, 9.jan 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. KUNČervená hviezda Kunlun 4:2
Št, 11.jan 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:0
Ut, 16.jan 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 4:1
Št, 18.jan 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. VLAAdmiral Vladivostok 7:2
So, 20.jan 2018 15:00 SKA PetrohradPET vs. AMUAmur Chabarovsk 5:0
Po, 22.jan 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva 2:3
Ut, 27.feb 2018 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. PETSKA Petrohrad
Št, 1.mar 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec

Tipsport Liga 17/18

# Tím Body
1.B.Bystrica*98
2.Košice*96
3.Nitra*95
4.Zvolen*94
5.Trenčín*93
6.Poprad*79
7.Žilina59
8.Nové Zámky52
9.Lipt. Mikuláš49
10.Detva36
11.SR 20x14
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 17/18

# Tím Body
1.SKA*136
2.CSKA*121
3.Jokerit*100
4.Lokomotiv*96
5.Torpedo*87
6.Soči84
7.Spartak82
8.Dyn. Moskva80
9.Severstal79
10.Dinamo Minskx70
11.Víťazx63
12.Slovanx55
13.Dinamo Rigax47
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Nemecký pohár 2017

# Tím Body
1.Rusko9
2.Slovensko6
3.Nemecko3
4.USA0