Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Nové Zámky12
2.Košice9
3.Nitra6
4.Trenčín6
5.Detva6
6.Lipt. Mikuláš5
7.B.Bystrica4
8.Zvolen3
9.Poprad3
10.Miškovec3
11.Budapešť3
12.Žilina3
13.SR 20x0
x - nedostane sa do playoff

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Švajčiarsko0
4.Nemecko0
Detail tímu Traktor Čeľjabinsk v sezóne 2017/2018
  • Rok založenia: 1947
  • Štadión: Traktor Arena
  • Kapacita štadióna: 7500
  • Tréner: German Titov
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hctraktor.org/
Traktor Čeľjabinsk
Sezóna
  • Konečné umiestnenie: 3.miesto
  • Počet bodov: 96
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK FRANCOUZ Pavel 47 1522 1441 94.7 81 1.72 5 6
GK DEMČENKO Vasilij 33 1036 967 93.3 69 2.09 2 10
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F GYNGE Richard6522 26 48 42 22 14 0
F SZCZECHURA Paul6921 27 48 40 32 13 0
D BAILEN Nick7214 25 39 52 79 8 0
F VIDELL Linus6211 23 34 36 12 8 0
F KRUČININ Alexej6815 19 34 35 6 10 1
F POLYGALOV Igor6217 15 32 34 38 11 1
F JAKUCENJA Maxim637 22 29 30 16 6 0
D VIŠNEVSKIJ Ivan728 16 24 39 32 2 0
F RYBAKOV Alexander V.6911 9 20 18 32 9 1
F KRAVCOV Vitalij5111 8 19 14 14 6 1
F ŠAROV Alexander P.687 6 13 22 35 5 0
F ČERNIKOV Alexander504 7 11 18 8 4 0
F PENKOVSKY Arťom617 4 11 16 18 5 0
D KOLCOV Kirill291 8 9 10 8 0 0
D BORODKIN Arťom663 6 9 27 32 2 0
F PETROV Jurij422 6 8 11 18 2 0
F KOKUJOV Semion453 5 8 10 18 3 0
D NIKITIN Nikita360 6 6 20 34 0 0
D PETROV Alexej640 6 6 16 74 0 0
D ŠININ Alexander461 4 5 21 16 1 0
D ISAYEV Igor571 4 5 21 24 1 0
D MAMAYEV Danil510 3 3 9 16 0 0
F ŠIPIN Maxim151 1 2 3 2 1 0
F ŠOLOCHOV Marsel312 0 2 3 34 2 0
F BRULE Gilbert60 1 1 1 0 0 0
D RJASENSKY Jevgenij200 1 1 7 2 0 0
F PODKORYTOV Alexander10 0 0 0 0 0 0
F SENŤURIN Sergej20 0 0 1 0 0 0
D ŽULDIKOV Nikita30 0 0 1 2 0 0
D ALEXEYEV Dmitrij40 0 0 0 0 0 0
F MOŠAROV Denis50 0 0 1 4 0 0
F BEZRUKOV Ivan50 0 0 0 0 0 0
F TRIDČIKOV Alexander80 0 0 0 2 0 0
D KLIMONTOV Konstantin170 0 0 2 12 0 0
F GUBAREV Danil310 0 0 5 14 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
včera VIDELL Linus Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Admiral Vladivostok
15.9.2018 GYNGE Richard Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Magnitogorsk
4.9.2018 DEMČENKO Vasilij Vychytal čisté konto v zápase proti Slovan Bratislava
3.9.2018 POLYGALOV Igor Uzdravil sa
3.9.2018 RJASENSKY Jevgenij Uzdravil sa
3.9.2018 NIKITIN Nikita Uzdravil sa
3.9.2018 RYBAKOV Alexander V. Uzdravil sa
3.9.2018 SZCZECHURA Paul Uzdravil sa
6.4.2018 RYBAKOV Alexander V. Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
6.4.2018 SZCZECHURA Paul Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
Zápasy 2017/2018
Dátum Zápas Výsledok
St, 23.aug 2017 17:00 Lada TogliattiLAD vs. TRAČeľjabinsk 0:2
Pi, 25.aug 2017 16:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk 2:1
Ne, 27.aug 2017 13:30 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg 1:2
Ut, 29.aug 2017 16:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk 2:1
Pi, 1.sep 2017 16:00 ČeľjabinskTRA vs. VLAAdmiral Vladivostok 2:3
Ne, 3.sep 2017 13:30 ČeľjabinskTRA vs. KUNČervená hviezda Kunlun 4:5
Ut, 5.sep 2017 16:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk 5:4
Po, 11.sep 2017 18:30 Dinamo MinskDMN vs. TRAČeľjabinsk 3:0
St, 13.sep 2017 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TRAČeľjabinsk 1:4
Pi, 15.sep 2017 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TRAČeľjabinsk 3:1
Ne, 17.sep 2017 16:00 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk 5:0
St, 20.sep 2017 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SOCHC Soči 3:5
Pi, 22.sep 2017 16:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 0:3
Ne, 24.sep 2017 13:30 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň 3:2
Ut, 26.sep 2017 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
So, 30.sep 2017 13:30 ČeľjabinskTRA vs. BARBarys Astana 2:1
St, 4.okt 2017 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. TRAČeľjabinsk 3:2
Pi, 6.okt 2017 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 2:3
Ut, 10.okt 2017 16:00 ČeľjabinskTRA vs. JOKJokerit Helsinki 0:3
Št, 12.okt 2017 16:00 ČeľjabinskTRA vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
So, 14.okt 2017 13:30 ČeľjabinskTRA vs. SBASlovan Bratislava 2:1
Po, 16.okt 2017 16:00 ČeľjabinskTRA vs. CSKCSKA Moskva 0:3
St, 18.okt 2017 16:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. TRAČeľjabinsk 2:3
Pi, 20.okt 2017 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk 7:1
Ne, 22.okt 2017 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 3:4
Ut, 24.okt 2017 18:30 HC SočiSOC vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ne, 29.okt 2017 12:30 ČeľjabinskTRA vs. LADLada Togliatti 3:2
Št, 2.nov 2017 15:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk 2:3
So, 4.nov 2017 15:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 4:3
Ut, 14.nov 2017 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TRAČeľjabinsk 3:2
Št, 16.nov 2017 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk 1:4
So, 18.nov 2017 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. TRAČeľjabinsk 2:0
Ut, 21.nov 2017 18:30 Dinamo RigaDIR vs. TRAČeľjabinsk 1:3
Pi, 24.nov 2017 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SPASpartak Moskva 2:0
Ne, 26.nov 2017 12:30 ČeľjabinskTRA vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:2
Ut, 28.nov 2017 15:00 ČeľjabinskTRA vs. DIRDinamo Riga 2:1
Št, 30.nov 2017 15:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod 1:2
Ne, 3.dec 2017 12:30 Chanty-MansijskYUG vs. TRAČeľjabinsk 0:3
Ut, 5.dec 2017 14:30 Barys AstanaBAR vs. TRAČeľjabinsk 4:3
So, 9.dec 2017 12:30 ČeľjabinskTRA vs. BARBarys Astana 4:0
Po, 11.dec 2017 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk 3:4
Ut, 19.dec 2017 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. TRAČeľjabinsk 3:1
Št, 21.dec 2017 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Po, 25.dec 2017 15:00 ČeľjabinskTRA vs. DMNDinamo Minsk 2:0
St, 27.dec 2017 15:00 ČeľjabinskTRA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:2
St, 3.jan 2018 12:30 ČeľjabinskTRA vs. DYNDynamo Moskva 2:3
Pi, 5.jan 2018 12:30 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad 2:6
Ne, 7.jan 2018 12:30 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg 5:2
Ut, 9.jan 2018 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. TRAČeľjabinsk 3:0
Št, 11.jan 2018 19:00 Slovan BratislavaSBA vs. TRAČeľjabinsk 0:3
Ut, 16.jan 2018 15:00 Chanty-MansijskYUG vs. TRAČeľjabinsk 0:4
Št, 18.jan 2018 14:00 Avangard OmskAVA vs. TRAČeľjabinsk 1:2
So, 20.jan 2018 12:30 ČeľjabinskTRA vs. YUGChanty-Mansijsk 2:1
Po, 22.jan 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AVAAvangard Omsk 3:1
Ut, 27.feb 2018 15:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk 1:3
Št, 1.mar 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk 1:4
Ne, 4.mar 2018 12:30 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 4:3
Po, 5.mar 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 4:1
St, 7.mar 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 2:3
Št, 8.mar 2018 15:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 3:2
So, 10.mar 2018 12:30 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 4:3
Pi, 16.mar 2018 15:00 UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 1:2
So, 17.mar 2018 12:30 UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 3:2
Ut, 20.mar 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SALUfa 2:3
St, 21.mar 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SALUfa 4:1
Pi, 23.mar 2018 12:30 UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 1:0
Ne, 25.mar 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SALUfa 7:1
Ut, 27.mar 2018 12:30 UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Pi, 30.mar 2018 18:00 Ak BarsAKB vs. TRAČeľjabinsk 2:1
Ne, 1.apr 2018 16:00 Ak BarsAKB vs. TRAČeľjabinsk 4:3
Ut, 3.apr 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars 1:2
Št, 5.apr 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars 1:3

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Nové Zámky12
2.Košice9
3.Nitra6
4.Trenčín6
5.Detva6
6.Lipt. Mikuláš5
7.B.Bystrica4
8.Zvolen3
9.Poprad3
10.Miškovec3
11.Budapešť3
12.Žilina3
13.SR 20x0
x - nedostane sa do playoff

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Švajčiarsko0
4.Nemecko0