Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Nové Zámky12
2.Košice9
3.Nitra6
4.Trenčín6
5.Miškovec6
6.Detva6
7.Lipt. Mikuláš5
8.B.Bystrica4
9.Zvolen3
10.Poprad3
11.Budapešť3
12.Žilina3
13.SR 20x0
x - nedostane sa do playoff

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Švajčiarsko0
3.Nemecko0
4.Rusko0
Detail tímu Avangard Omsk v sezóne 2017/2018
  • Rok založenia: 1950
  • Štadión: Arena Balashikha
  • Kapacita štadióna: 5525
  • Tréner: Bob Hartley
  • Majstrovský titul: 2004
  • Stránka klubu: http://www.hawk.ru/
Avangard Omsk
Sezóna
  • Konečné umiestnenie: 8.miesto
  • Počet bodov: 88
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK ŠILIN Oleg 17 366 338 92.3 28 1.65 3 2
GK FURCH Dominik 54 1377 1271 92.3 106 1.96 5 6
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F MICHEJEV Iľja6119 21 40 47 8 17 0
F PETERSSON Andre4616 19 35 25 22 9 1
F SEMJONOV Kirill6115 17 32 41 46 8 1
D MEDVEDEV Jevgenij6112 20 32 47 42 10 0
F KUGRYŠEV Dmitrij5714 16 30 27 12 8 1
F KOŠELEV Semion5211 17 28 36 8 9 0
D MARTYNOV Jegor609 15 24 40 18 4 0
D ČUDINOV Maxim387 13 20 28 52 3 0
F PURCELL Teddy284 13 17 18 8 3 0
F CHOCHRJAKOV Petr5810 6 16 15 9 7 0
F GALIMOV Ansel447 7 14 19 57 7 0
F STAS Andrej591 13 14 24 16 1 0
F FAIZULLIN Danil385 8 13 15 0 4 1
D MINEJEV Maxim524 8 12 30 21 3 0
F PEREŽOGIN Alexander424 7 11 17 49 4 0
D BEREZIN Maxim583 8 11 28 49 2 0
F PJANOV Valentin225 5 10 17 12 5 0
D GUSTAFSSON Erik231 9 10 6 6 0 0
D AHNELÖV Jonas423 7 10 18 8 2 0
F FISENKO Michail444 6 10 17 30 4 0
F EVERBERG Dennis346 3 9 11 20 4 0
D MENŠIKOV Vitalij502 5 7 23 55 1 0
F SUNDSTRÖM Johan122 2 4 8 10 0 1
F LEMŤUGOV Nikolaj160 4 4 2 4 0 0
F RAU Chad192 1 3 8 2 0 0
D LISOV Nikita250 3 3 8 10 0 0
F SAMOCHVALOV Nikita111 1 2 3 0 1 0
F KOVAĽOV Anton221 1 2 3 4 1 0
F MANUKYAN Arťom251 1 2 3 2 1 0
D CHOCHLOV Iľja91 0 1 5 4 1 0
D OSIPOV Alexander140 1 1 3 56 0 0
F ŽUKENOV Dmitrij151 0 1 1 6 1 0
F FIŠČENKO Ivan10 0 0 0 0 0 0
F ŠČEGOLKOV Vadim60 0 0 2 6 0 0
D DERVUK Iľja70 0 0 1 2 0 0
D NAZARKIN Jevgenij110 0 0 2 2 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
10.9.2018 SEMJONOV Kirill Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnekamsk
5.9.2018 PJANOV Valentin Prestúpil z tímu Avangard Omsk do tímu Amur Chabarovsk
4.9.2018 GALIMOV Ansel Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dynamo Moskva
3.9.2018 GALIMOV Ansel Uzdravil sa
3.9.2018 PJANOV Valentin Uzdravil sa
3.9.2018 AHNELÖV Jonas Uzdravil sa
20.5.2018 EVERBERG Dennis Získal zlatú medailu s tímom
1.5.2018 MICHEJEV Iľja Bol nominovaný na turnaj MS 2018
24.4.2018 EVERBERG Dennis Bol nominovaný na turnaj MS 2018
24.4.2018 GUSTAFSSON Erik Bol nominovaný na turnaj MS 2018
Zápasy 2017/2018
Dátum Zápas Výsledok
Ut, 22.aug 2017 15:00 Avangard OmskAVA vs. DIRDinamo Riga 3:1
Št, 24.aug 2017 15:00 Avangard OmskAVA vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:0
So, 26.aug 2017 13:00 Avangard OmskAVA vs. TNNNižnij Novgorod 2:1
Po, 28.aug 2017 15:00 Avangard OmskAVA vs. SPASpartak Moskva 4:2
Pi, 1.sep 2017 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. AVAAvangard Omsk 3:0
Ne, 3.sep 2017 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. AVAAvangard Omsk 6:2
Ut, 5.sep 2017 19:30 Slovan BratislavaSBA vs. AVAAvangard Omsk 1:4
Ne, 10.sep 2017 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Ut, 12.sep 2017 16:00 Chanty-MansijskYUG vs. AVAAvangard Omsk 0:7
Ne, 17.sep 2017 13:00 Avangard OmskAVA vs. YUGChanty-Mansijsk 3:2
Št, 21.sep 2017 15:00 Avangard OmskAVA vs. PETSKA Petrohrad 1:3
So, 23.sep 2017 13:00 Avangard OmskAVA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 6:1
Po, 25.sep 2017 15:00 Avangard OmskAVA vs. DYNDynamo Moskva 0:1
St, 27.sep 2017 15:00 Avangard OmskAVA vs. DMNDinamo Minsk 4:1
So, 30.sep 2017 16:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AVAAvangard Omsk 2:3
Po, 2.okt 2017 18:30 HC SočiSOC vs. AVAAvangard Omsk 0:6
St, 4.okt 2017 18:00 NižnekamskNKH vs. AVAAvangard Omsk 5:4
Pi, 6.okt 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk 1:3
Ut, 10.okt 2017 15:00 Avangard OmskAVA vs. BARBarys Astana 3:4
Št, 12.okt 2017 15:00 Avangard OmskAVA vs. KUNČervená hviezda Kunlun 3:0
So, 14.okt 2017 13:00 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk 0:1
Po, 16.okt 2017 15:00 Avangard OmskAVA vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:2
Št, 19.okt 2017 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. AVAAvangard Omsk 3:2
So, 21.okt 2017 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AVAAvangard Omsk 1:3
Po, 23.okt 2017 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Št, 26.okt 2017 18:30 Dinamo RigaDIR vs. AVAAvangard Omsk 1:0
Po, 30.okt 2017 14:00 Avangard OmskAVA vs. CSKCSKA Moskva 1:2
St, 1.nov 2017 14:00 Avangard OmskAVA vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Pi, 3.nov 2017 14:00 Avangard OmskAVA vs. JOKJokerit Helsinki 1:3
Ne, 5.nov 2017 12:00 Avangard OmskAVA vs. SBASlovan Bratislava 5:1
St, 15.nov 2017 14:30 Barys AstanaBAR vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Pi, 17.nov 2017 14:00 Avangard OmskAVA vs. SIBSibir Novosibirsk 1:0
Po, 20.nov 2017 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AVAAvangard Omsk 3:4
St, 22.nov 2017 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. AVAAvangard Omsk 3:0
Pi, 24.nov 2017 17:30 Dinamo MinskDMN vs. AVAAvangard Omsk 3:2
Po, 27.nov 2017 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. AVAAvangard Omsk 2:1
St, 29.nov 2017 17:30 SKA PetrohradPET vs. AVAAvangard Omsk 3:2
Ut, 5.dec 2017 14:00 Avangard OmskAVA vs. AVTJekaterinburg 2:1
Št, 7.dec 2017 14:00 Avangard OmskAVA vs. LADLada Togliatti 4:2
So, 9.dec 2017 13:00 JekaterinburgAVT vs. AVAAvangard Omsk 3:2
Po, 11.dec 2017 16:00 Lada TogliattiLAD vs. AVAAvangard Omsk 0:5
Po, 18.dec 2017 14:00 Avangard OmskAVA vs. YUGChanty-Mansijsk 1:5
So, 23.dec 2017 12:00 Avangard OmskAVA vs. SOCHC Soči 2:3
Po, 25.dec 2017 14:00 Avangard OmskAVA vs. AKBAk Bars Kazaň 5:3
St, 27.dec 2017 14:00 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Pi, 29.dec 2017 14:00 Avangard OmskAVA vs. NKHNižnekamsk 2:3
St, 3.jan 2018 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AVAAvangard Omsk 0:4
Pi, 5.jan 2018 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk 0:4
Ne, 7.jan 2018 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. AVAAvangard Omsk 5:4
Št, 11.jan 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AVAAvangard Omsk 4:2
Ut, 16.jan 2018 14:00 Avangard OmskAVA vs. MMGMagnitogorsk 3:4
Št, 18.jan 2018 14:00 Avangard OmskAVA vs. TRAČeľjabinsk 1:2
So, 20.jan 2018 13:00 MagnitogorskMMG vs. AVAAvangard Omsk 3:6
Po, 22.jan 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AVAAvangard Omsk 3:1
Ut, 27.feb 2018 14:00 Avangard OmskAVA vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
Št, 1.mar 2018 14:30 Barys AstanaBAR vs. AVAAvangard Omsk 3:4
Ne, 4.mar 2018 12:30 UfaSAL vs. AVAAvangard 6:4
Po, 5.mar 2018 15:00 UfaSAL vs. AVAAvangard 2:7
St, 7.mar 2018 14:00 AvangardAVA vs. SALUfa 5:3
Št, 8.mar 2018 12:00 AvangardAVA vs. SALUfa 2:4
So, 10.mar 2018 12:30 UfaSAL vs. AVAAvangard 2:1
Po, 12.mar 2018 14:00 AvangardAVA vs. SALUfa 3:2
St, 14.mar 2018 15:00 UfaSAL vs. AVAAvangard 3:2

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Nové Zámky12
2.Košice9
3.Nitra6
4.Trenčín6
5.Miškovec6
6.Detva6
7.Lipt. Mikuláš5
8.B.Bystrica4
9.Zvolen3
10.Poprad3
11.Budapešť3
12.Žilina3
13.SR 20x0
x - nedostane sa do playoff

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Švajčiarsko0
3.Nemecko0
4.Rusko0