Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Košice68
2.Zvolen66
3.B.Bystrica66
4.Poprad66
5.Nitra64
6.Nové Zámky57
7.Trenčín54
8.Miškovec49
9.Budapešť39
10.Lipt. Mikuláš39
11.Detva34
12.Žilina29
13.SR 20x2
x - nedostane sa do playoff

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Salavat Yulaev Ufa v sezóne 2017/2018
  • Rok založenia: 1961
  • Štadión: Ufa-Arena
  • Kapacita štadióna: 8070
  • Tréner: Nikolaj Culygin
  • Majstrovský titul: 2008
  • Stránka klubu: http://www.hcsalavat.ru/
Salavat Yulaev Ufa
Sezóna
  • Konečné umiestnenie: 2.miesto
  • Počet bodov: 93
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK KAREJEV Andrej 21 610 563 92.3 47 2.24 1 0
GK SCRIVENS Ben 46 1189 1092 91.8 97 2.11 5 4
GK FEDOTOV Ivan 1 24 22 91.7 2 2 0 0
GK NALIMOV Ivan 9 274 249 90.9 25 2.78 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F OMARK Linus6920 52 72 53 93 13 0
F HARTIKAINEN Teemu6925 28 53 51 38 15 1
F KEMPPAINEN Joonas6920 26 46 56 16 16 0
D LARSEN Philip6713 31 44 52 18 4 0
F LISIN Enver6715 12 27 27 42 12 0
F BURDASOV Anton4314 10 24 15 20 5 0
F ZUBOV Iľja487 16 23 25 33 5 0
F FYODOROV Arťom534 14 18 16 18 2 1
D PANIN Grigorij567 11 18 42 107 6 1
D ARZAMASCEV Zachar695 13 18 38 26 3 1
F MAKAROV Igor628 8 16 23 58 6 1
F MAJOROV Maxim666 8 14 24 2 5 1
F TKAČJOV Vladimir E.265 8 13 15 24 3 0
D LOGINOV Alexander585 8 13 34 36 2 0
F SOLODUCHIN Vjačeslav556 5 11 13 14 5 0
F KOROTKOV Jevgenij564 7 11 17 66 4 0
F KOKAREV Denis236 3 9 11 4 6 0
D GONČAROV Maxim484 3 7 14 56 3 1
F LAZAREV Anton162 3 5 5 6 2 0
D KUĽAŠ Denis162 3 5 10 20 1 0
F BODROV Jevgenij202 3 5 7 12 2 0
F JUNKOV Michail304 0 4 8 4 4 0
D GAREYEV Stanislav581 3 4 29 8 1 0
F SAJUSTOV Dmitrij181 2 3 10 4 0 0
F KUZMIN Gleb282 1 3 5 4 2 0
D BELJAKOV Fjodor100 1 1 2 8 0 0
D BARTULIS Oskars140 1 1 6 8 0 0
D YELIZAROV Anatoly300 1 1 7 2 0 0
F BUSAROV Georgy311 0 1 6 6 1 0
D OSIPOV Maxim440 1 1 17 18 0 0
F CHRIPUNOV Stepan10 0 0 0 0 0 0
F BARANOV Iľja10 0 0 0 0 0 0
F GIMATOV Eduard10 0 0 0 0 0 0
F BOBYLYOV Vladimir30 0 0 0 4 0 0
F SKORIKOV Daniil50 0 0 0 0 0 0
D PETRIŠČEV Ruslan230 0 0 5 4 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
dnes GONČAROV Maxim Uzdravil sa
včera KOROTKOV Jevgenij Prestúpil z tímu Severstal Čerepovec do tímu Lokomotiv Jaroslavľ
14.12.2018 FYODOROV Arťom Bol nominovaný na turnaj Swiss Ice Hockey Challenge 2018
12.12.2018 LAZAREV Anton Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
11.12.2018 LISIN Enver Uzdravil sa
11.12.2018 KOROTKOV Jevgenij Uzdravil sa
11.12.2018 HARTIKAINEN Teemu Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
11.12.2018 HARTIKAINEN Teemu Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jokerit Helsinki
9.12.2018 CHRIPUNOV Stepan Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
8.12.2018 BODROV Jevgenij Prestúpil z tímu Sibir Novosibirsk do tímu Severstal Čerepovec
Zápasy 2017/2018
Dátum Zápas Výsledok
Ut, 22.aug 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:1
So, 26.aug 2017 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 4:5
Po, 28.aug 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. KUNČervená hviezda Kunlun 1:2
Št, 31.aug 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SOCHC Soči 11:3
Ne, 3.sep 2017 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. NKHNižnekamsk 6:0
Ut, 5.sep 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. BARBarys Astana 3:5
Pi, 8.sep 2017 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:4
Ut, 12.sep 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DIRDinamo Riga 2:1
Št, 14.sep 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TNNNižnij Novgorod 2:1
So, 16.sep 2017 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SPASpartak Moskva 5:4
Po, 18.sep 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SEVSeverstal Čerepovec 0:2
Pi, 22.sep 2017 16:00 MagnitogorskMMG vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:4
Ne, 24.sep 2017 14:00 JekaterinburgAVT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:0
Ut, 26.sep 2017 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
Št, 28.sep 2017 17:00 Lada TogliattiLAD vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Po, 2.okt 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. YUGChanty-Mansijsk 1:2
St, 4.okt 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. PETSKA Petrohrad 1:6
Pi, 6.okt 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk 1:3
Ne, 8.okt 2017 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SIBSibir Novosibirsk 3:0
St, 11.okt 2017 18:30 Dinamo MinskDMN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:4
Pi, 13.okt 2017 18:30 SKA PetrohradPET vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
Ne, 15.okt 2017 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:0
Ut, 17.okt 2017 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Pi, 20.okt 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVTJekaterinburg 5:3
Ne, 22.okt 2017 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 3:4
Ut, 24.okt 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. LADLada Togliatti 4:1
Št, 26.okt 2017 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 1:4
Ut, 31.okt 2017 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:1
Št, 2.nov 2017 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
So, 4.nov 2017 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Po, 13.nov 2017 19:30 Slovan BratislavaSBA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
St, 15.nov 2017 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:0
Pi, 17.nov 2017 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
Ne, 19.nov 2017 15:00 HC SočiSOC vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:3
St, 22.nov 2017 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 0:5
Po, 27.nov 2017 17:00 NižnekamskNKH vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
St, 29.nov 2017 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 0:1
So, 2.dec 2017 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DMNDinamo Minsk 2:0
Po, 4.dec 2017 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DYNDynamo Moskva 3:2
Ne, 10.dec 2017 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:2
Po, 18.dec 2017 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:1
St, 20.dec 2017 17:00 HC SočiSOC vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:1
So, 23.dec 2017 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:6
Po, 25.dec 2017 14:30 Barys AstanaBAR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 0:2
St, 27.dec 2017 14:00 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Pi, 29.dec 2017 15:00 Chanty-MansijskYUG vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:4
Št, 4.jan 2018 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
So, 6.jan 2018 16:00 Dinamo RigaDIR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:4
Po, 8.jan 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:4
St, 10.jan 2018 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
St, 17.jan 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VITVíťaz Podolsk 4:1
Pi, 19.jan 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. CSKCSKA Moskva 2:1
Ne, 21.jan 2018 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SBASlovan Bratislava 5:3
Ut, 23.jan 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. JOKJokerit Helsinki 4:5
Ut, 27.feb 2018 17:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SOCHC Soči 3:1
Št, 1.mar 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 4:2
Ne, 4.mar 2018 12:30 UfaSAL vs. AVAAvangard 6:4
Po, 5.mar 2018 15:00 UfaSAL vs. AVAAvangard 2:7
St, 7.mar 2018 14:00 AvangardAVA vs. SALUfa 5:3
Št, 8.mar 2018 12:00 AvangardAVA vs. SALUfa 2:4
So, 10.mar 2018 12:30 UfaSAL vs. AVAAvangard 2:1
Po, 12.mar 2018 14:00 AvangardAVA vs. SALUfa 3:2
St, 14.mar 2018 15:00 UfaSAL vs. AVAAvangard 3:2
Pi, 16.mar 2018 15:00 UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 1:2
So, 17.mar 2018 12:30 UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 3:2
Ut, 20.mar 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SALUfa 2:3
St, 21.mar 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SALUfa 4:1
Pi, 23.mar 2018 12:30 UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 1:0
Ne, 25.mar 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SALUfa 7:1
Ut, 27.mar 2018 12:30 UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 1:2

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Košice68
2.Zvolen66
3.B.Bystrica66
4.Poprad66
5.Nitra64
6.Nové Zámky57
7.Trenčín54
8.Miškovec49
9.Budapešť39
10.Lipt. Mikuláš39
11.Detva34
12.Žilina29
13.SR 20x2
x - nedostane sa do playoff

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2