Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen*93
2.B.Bystrica*93
3.Košice*92
4.Poprad*87
5.Nitra*86
6.Nové Zámky78
7.Trenčín76
8.Miškovec71
9.Budapešť54
10.Detva54
11.Lipt. Mikuláš52
12.Žilina44
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*86
2.SKA*81
3.Lokomotiv69
4.Jokerit68
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak57
7.Víťaz54
8.Soči53
9.Dinamo Riga48
10.Severstal38
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Víťaz Podolsk v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1996
  • Štadión: Víťaz Ice Palace
  • Kapacita štadióna: 5500
  • Tréner: Valerij Belov
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcvityaz.ru/
Víťaz Podolsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 7.miesto
  • Počet bodov: 54
  • Zostáva zápasov: 12
  • Môže získať ešte: 24 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK ORTIO Joni 42 1307 1214 92.9 93 2.21 2 6
GK SAMONOV Alexander 9 252 232 92.1 20 2.22 1 2
GK SAPRYKIN Igor
Zranený: bližšie nešpecifikované
2 71 63 88.7 8 4 0 0
GK ČEČELEV Daniil 0 0 0 0 0 0 0 0
GK BESPALOV Nikita A. 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F AALTONEN Miro4919 20 39 18 5 0 5
F SEMIN Alexander4618 19 37 37 6 0 6
F ŠVEC-ROGOVOI Arťom4913 10 23 34 1 1 4
D MOZÍK Vojtěch455 17 22 57 3 0 1
F MAKEJEV Alexej5012 9 21 14 1 1 1
F RENDULIC Borna489 8 17 59 4 0 2
F KOKAREV Denis496 11 17 22 0 1 0
F HRIVÍK Marek268 7 15 4 2 0 1
F NIKULIN Alexander412 11 13 2 0 0 1
D JEVSEJENKOV Alexander451 12 13 14 0 0 1
F STOLJAROV Gennady473 9 12 17 2 0 0
F ČERNOV Pavel304 4 8 6 2 0 0
F KOMAROV Nikita372 4 6 40 2 0 0
D STASENKO Nikolaj431 5 6 28 0 0 1
D VORONKOV Jegor311 3 4 11 0 0 0
D GOLOVKOV Igor490 4 4 56 0 0 0
F ŘEPÍK Michal72 1 3 0 2 0 1
D ŠINKEVIČ Iľja311 2 3 53 0 0 0
F VYGLAZOV Nikita411 2 3 12 0 0 0
F ŠEVČENKO Alexander102 0 2 0 0 0 1
F POTECHIN Bogdan131 1 2 8 0 0 0
D ROMANOV Stanislav250 2 2 13 0 0 0
F MOISEYEV Danila330 2 2 8 0 0 0
F LAZAREV Anton70 1 1 0 0 0 0
F MONS Jevgenij91 0 1 2 0 0 0
D JEPIŠIN Michail170 1 1 10 0 0 0
D KATIČEV Jevgenij440 1 1 42 0 0 0
D BUCHANKO Anton00 0 0 0 0 0 0
F DENEŽKIN Alexandr00 0 0 0 0 0 0
D PAUTOV Jurij00 0 0 0 0 0 0
F PETRAKOV Ivan00 0 0 0 0 0 0
D DEDOV Georgy10 0 0 0 0 0 0
F VERBA Mark10 0 0 0 0 0 0
F KULAGIN Alexander10 0 0 0 0 0 0
D KOŽEMJAKIN Gleb30 0 0 0 0 0 0
F DVUREČENSKY Nikita50 0 0 2 0 0 0
F PETRAKOV Ivan V.50 0 0 8 0 0 0
F GONČAROV Nikita70 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
18.1.2019 LAZAREV Anton Uzdravil sa
17.1.2019 ŘEPÍK Michal Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnekamsk
15.1.2019 STASENKO Nikolaj Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
13.1.2019 MAKEJEV Alexej Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
11.1.2019 ČERNOV Pavel Uzdravil sa
11.1.2019 SEMIN Alexander Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Slovan Bratislava
10.1.2019 SAPRYKIN Igor Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
9.1.2019 ŠVEC-ROGOVOI Arťom Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Avangard Omsk
7.1.2019 AALTONEN Miro Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Ak Bars Kazaň
27.12.2018 ŘEPÍK Michal Prestúpil z tímu HC Slovan Bratislava do tímu Víťaz Podolsk
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Po, 3.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. VITVíťaz Podolsk 0:1
St, 5.sep 2018 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. VITVíťaz Podolsk 3:5
Pi, 7.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk 4:1
Po, 10.sep 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SPASpartak Moskva 2:3
St, 12.sep 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči 3:1
Pi, 14.sep 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. JOKJokerit Helsinki 1:4
So, 15.sep 2018 16:30 Víťaz PodolskVIT vs. SBASlovan Bratislava 6:4
Ut, 18.sep 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. VITVíťaz Podolsk 4:2
Št, 20.sep 2018 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. VITVíťaz Podolsk 4:3
So, 22.sep 2018 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
St, 26.sep 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. BARBarys Astana 3:4
Pi, 28.sep 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
Ne, 30.sep 2018 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. SIBSibir Novosibirsk 3:4
Ut, 2.okt 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. AVAAvangard Omsk 0:6
So, 6.okt 2018 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Po, 8.okt 2018 18:30 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
St, 10.okt 2018 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. VITVíťaz Podolsk 4:1
Ut, 16.okt 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:1
Št, 18.okt 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. NKHNižnekamsk 3:1
So, 20.okt 2018 16:00 Víťaz PodolskVIT vs. DIRDinamo Riga 1:2
St, 24.okt 2018 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. VITVíťaz Podolsk 4:2
Pi, 26.okt 2018 15:30 Barys AstanaBAR vs. VITVíťaz Podolsk 3:1
Ne, 28.okt 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
St, 31.okt 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AMUAmur Chabarovsk 4:1
So, 3.nov 2018 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. KUNČervená hviezda Kunlun 1:2
Po, 5.nov 2018 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:3
Po, 12.nov 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 2:4
St, 14.nov 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TRAČeľjabinsk 3:4
Pi, 16.nov 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. MMGMagnitogorsk 1:4
St, 21.nov 2018 18:30 Dinamo RigaDIR vs. VITVíťaz Podolsk 1:2
Pi, 23.nov 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Po, 26.nov 2018 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. VITVíťaz Podolsk 3:1
St, 28.nov 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. PETSKA Petrohrad 0:6
Pi, 30.nov 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SBASlovan Bratislava 3:2
Ne, 2.dec 2018 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. DMNDinamo Minsk 3:4
Št, 6.dec 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. NKHNižnekamsk 3:1
So, 8.dec 2018 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. DYNDynamo Moskva 2:1
Po, 10.dec 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. VITVíťaz Podolsk 0:1
Ut, 18.dec 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. CSKCSKA Moskva 2:0
Št, 20.dec 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči 3:2
Ne, 23.dec 2018 8:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. VITVíťaz Podolsk 1:3
Ut, 25.dec 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
Št, 27.dec 2018 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. VITVíťaz Podolsk 4:2
Pi, 4.jan 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. CSKCSKA Moskva 1:2
Po, 7.jan 2019 15:00 Víťaz PodolskVIT vs. AKBAk Bars Kazaň 2:1
St, 9.jan 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Pi, 11.jan 2019 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. VITVíťaz Podolsk 1:3
Ne, 13.jan 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. VITVíťaz Podolsk 3:1
Ut, 15.jan 2019 17:30 Dinamo MinskDMN vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Št, 17.jan 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. VITVíťaz Podolsk 1:2
St, 23.jan 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod
Pi, 25.jan 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SEVSeverstal Čerepovec
Po, 28.jan 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. VITVíťaz Podolsk
St, 30.jan 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. VITVíťaz Podolsk
So, 2.feb 2019 13:00 JekaterinburgAVT vs. VITVíťaz Podolsk
Po, 4.feb 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. VLAAdmiral Vladivostok
Po, 11.feb 2019 17:30 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk
St, 13.feb 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. VITVíťaz Podolsk
Pi, 15.feb 2019 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. VITVíťaz Podolsk
Po, 18.feb 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. VITVíťaz Podolsk
St, 20.feb 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. DMNDinamo Minsk
Pi, 22.feb 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AVTJekaterinburg

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen*93
2.B.Bystrica*93
3.Košice*92
4.Poprad*87
5.Nitra*86
6.Nové Zámky78
7.Trenčín76
8.Miškovec71
9.Budapešť54
10.Detva54
11.Lipt. Mikuláš52
12.Žilina44
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*86
2.SKA*81
3.Lokomotiv69
4.Jokerit68
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak57
7.Víťaz54
8.Soči53
9.Dinamo Riga48
10.Severstal38
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Bielorusko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2