Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen56
2.Košice52
3.Poprad47
4.Nové Zámky46
5.B.Bystrica42
6.Nitra37
7.Trenčín35
8.Lipt. Mikuláš29
9.Detva29
10.Budapešť28
11.Miškovec28
12.Žilina23
13.SR 20x1
x - nedostane sa do playoff

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Švajčiarsko0
2.Rakúsko0
3.Rusko0
4.Slovensko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Torpedo Nižnij Novgorod v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Nagorny Arena
  • Kapacita štadióna: 5500
  • Tréner: David Nemirovsky
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hctorpedo.ru/
Torpedo Nižnij Novgorod
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 6.miesto
  • Počet bodov: 36
  • Zostáva zápasov: 34
  • Môže získať ešte: 68 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK GALIMOV Stanislav 18 547 511 93.4 36 2 0 2
GK TICHOMIROV Andrej 8 220 201 91.4 19 2.38 0 2
GK KOSTIN Denis 6 144 129 89.6 15 2.5 0 0
GK MOLKOV Nikolaj 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SUCHANOV Andrej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ANDREYEV Daniil 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F PARŠIN Denis2810 12 22 32 3 0 4
F MIELE Andy277 9 16 40 0 0 0
D HOLM Philip283 13 16 26 1 0 0
F GALUZIN Vladimir197 7 14 16 2 1 1
F ŠENFELD Anton
Zranený: bližšie nešpecifikované
223 11 14 2 1 0 1
F CALOF Andrew256 8 14 12 3 0 2
F ILYIN Daniil286 8 14 16 1 0 0
F ŽAFJAROV Damir255 8 13 10 1 0 0
F VARNAKOV Michail288 5 13 8 4 0 3
D BARANCEV Denis283 10 13 20 1 0 1
F SABOLIČ Robert288 4 12 11 2 0 3
F VERYAYEV Danil282 6 8 6 0 0 0
D BODIE Mathew202 5 7 10 1 0 0
F SEMIN Dmitrij143 3 6 4 1 0 0
F URAKOV Kirill282 4 6 14 0 0 0
D ORLOV Michail281 5 6 8 0 0 0
F SETDIKOV Nikita132 3 5 2 0 0 0
D KOROBOV Dmitrij210 4 4 14 0 0 0
D SERGIYENKO Jurij263 1 4 26 0 0 0
F MAKARENKO Pavel101 2 3 6 0 1 0
F MARKOVIN Dmitrij112 1 3 0 0 0 0
D VOLČENKOV Anton160 3 3 0 0 0 0
F STALNOV Donat20 1 1 4 0 0 0
F ŠURAKOV Denis60 1 1 2 0 0 0
D RODIONYČEV Dmitrij131 0 1 2 0 0 0
D MEDVEDEV Pavel S.00 0 0 0 0 0 0
D MELJAKOV Kirill00 0 0 0 0 0 0
D OGIYENKO Jegor00 0 0 0 0 0 0
F JESAJAN Michail00 0 0 0 0 0 0
F SMOLIN Michail30 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
včera VARNAKOV Michail Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Slovan Bratislava
13.11.2018 GALIMOV Stanislav Uzdravil sa
13.11.2018 GALUZIN Vladimir Uzdravil sa
8.11.2018 ILYIN Daniil Bol nominovaný na turnaj Nemecký pohár 2018
8.11.2018 URAKOV Kirill Bol nominovaný na turnaj Nemecký pohár 2018
5.11.2018 GALIMOV Stanislav Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
3.11.2018 PARŠIN Denis Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
3.11.2018 PARŠIN Denis Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Salavat Yulaev Ufa
1.11.2018 SABOLIČ Robert Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Severstal Čerepovec
31.10.2018 ŠENFELD Anton Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Po, 3.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad 4:3
St, 5.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DMNDinamo Minsk 3:2
Pi, 7.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VITVíťaz Podolsk 4:1
Ne, 9.sep 2018 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. BARBarys Astana 6:5
St, 12.sep 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TNNNižnij Novgorod 4:3
Pi, 14.sep 2018 15:30 Barys AstanaBAR vs. TNNNižnij Novgorod 4:1
Ne, 16.sep 2018 12:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TNNNižnij Novgorod 2:3
Ut, 18.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AKBAk Bars Kazaň 2:4
Pi, 21.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. MMGMagnitogorsk 3:2
St, 26.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. VLAAdmiral Vladivostok 5:1
Pi, 28.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. KUNČervená hviezda Kunlun 3:2
Ne, 30.sep 2018 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
Št, 4.okt 2018 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TNNNižnij Novgorod 4:3
So, 6.okt 2018 16:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TNNNižnij Novgorod 2:1
Po, 8.okt 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod 4:3
Št, 11.okt 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči 2:3
So, 13.okt 2018 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SPASpartak Moskva 1:3
Št, 18.okt 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. JOKJokerit Helsinki 4:5
Po, 22.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
St, 24.okt 2018 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. TNNNižnij Novgorod 3:2
Pi, 26.okt 2018 13:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. TNNNižnij Novgorod 1:2
Ne, 28.okt 2018 16:00 Avangard OmskAVA vs. TNNNižnij Novgorod 1:3
Št, 1.nov 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SEVSeverstal Čerepovec 7:2
So, 3.nov 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Po, 5.nov 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AKBAk Bars Kazaň 3:4
Ut, 13.nov 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Št, 15.nov 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DIRDinamo Riga 2:3
So, 17.nov 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SBASlovan Bratislava 4:1
Po, 19.nov 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVAAvangard Omsk
Št, 22.nov 2018 15:00 JekaterinburgAVT vs. TNNNižnij Novgorod
So, 24.nov 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod
Po, 26.nov 2018 15:00 MagnitogorskMMG vs. TNNNižnij Novgorod
St, 28.nov 2018 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TNNNižnij Novgorod
So, 1.dec 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva
Ut, 4.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 6.dec 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. TNNNižnij Novgorod
So, 8.dec 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk
Po, 10.dec 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Po, 17.dec 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. MMGMagnitogorsk
St, 19.dec 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk
Pi, 21.dec 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVTJekaterinburg
Po, 24.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod
St, 26.dec 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. TNNNižnij Novgorod
Pi, 28.dec 2018 18:30 Dinamo RigaDIR vs. TNNNižnij Novgorod
Ne, 30.dec 2018 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. TNNNižnij Novgorod
So, 5.jan 2019 13:00 MagnitogorskMMG vs. TNNNižnij Novgorod
Po, 7.jan 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod
Pi, 11.jan 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AVTJekaterinburg
Ne, 13.jan 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. DYNDynamo Moskva
Ut, 15.jan 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 17.jan 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod
Po, 21.jan 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. TNNNižnij Novgorod
St, 23.jan 2019 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TNNNižnij Novgorod
Pi, 25.jan 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. TNNNižnij Novgorod
Ne, 27.jan 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod
Pi, 1.feb 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Ne, 3.feb 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk
Po, 11.feb 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. TNNNižnij Novgorod
St, 13.feb 2019 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TNNNižnij Novgorod
So, 16.feb 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SIBSibir Novosibirsk
Ut, 19.feb 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk
Pi, 22.feb 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. TNNNižnij Novgorod

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen56
2.Košice52
3.Poprad47
4.Nové Zámky46
5.B.Bystrica42
6.Nitra37
7.Trenčín35
8.Lipt. Mikuláš29
9.Detva29
10.Budapešť28
11.Miškovec28
12.Žilina23
13.SR 20x1
x - nedostane sa do playoff

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Švajčiarsko0
2.Rakúsko0
3.Rusko0
4.Slovensko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2