Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen*93
2.B.Bystrica*93
3.Košice*92
4.Poprad*87
5.Nitra*86
6.Nové Zámky78
7.Trenčín76
8.Miškovec71
9.Budapešť54
10.Detva54
11.Lipt. Mikuláš52
12.Žilina44
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*86
2.SKA*81
3.Lokomotiv69
4.Jokerit68
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak57
7.Víťaz54
8.Soči53
9.Dinamo Riga48
10.Severstal38
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Bielorusko0
3.Rusko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Neftechimik Nižnekamsk v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1968
  • Štadión: Neftekhim Arena
  • Kapacita štadióna: 6000
  • Tréner: Andrej Nazarov
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcnh.ru/
Neftechimik Nižnekamsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 11.miesto
  • Počet bodov: 40
  • Zostáva zápasov: 12
  • Môže získať ešte: 24 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK KOROTAYEV Fjodor 12 265 241 90.9 24 2 0 0
GK JEŽOV Iľja 39 965 875 90.7 90 2.31 0 18
GK MAKAROV Andrej 6 136 122 89.7 14 2.33 0 0
GK ABDULCHAKOV Ilnur 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F PUUSTINEN Juuso5120 16 36 18 6 0 2
F RUOHOMAA Mikael396 22 28 16 4 0 1
D POLÁŠEK Adam487 17 24 45 6 0 1
F NATTINEN Joonas4414 9 23 44 6 0 3
F NESTRAŠIL Andrej449 11 20 18 4 0 1
D ŠARIPZJANOV Damir508 11 19 14 5 0 2
F PADAKIN Pavel418 9 17 18 1 1 3
F GALIMOV Emil398 6 14 24 1 0 1
D SERGEJEV Andrej403 11 14 16 0 0 0
D BRYNCEV Alexander500 12 12 20 0 0 0
F CHAIRULLIN Marat474 5 9 22 0 0 1
F KULIKOV Pavel475 3 8 14 3 0 2
F PORYADIN Pavel281 6 7 10 1 0 0
F ŠIKSATDAROV Ildar295 2 7 30 1 1 0
F ARKALOV Iľja412 2 4 14 0 0 0
D OGURCOV Dmitrij421 3 4 30 1 0 0
D MUSIN Damir211 2 3 6 0 0 0
F BIKMULLIN Rafael223 0 3 87 1 0 0
F JAKIMOV Bogdan271 2 3 16 0 0 0
F ZDUNOV Pavel471 2 3 32 0 0 0
F MICHNOV Alexej61 1 2 0 1 0 0
F AVCIN Alexander121 1 2 2 0 0 0
D SEMYONOV Gleb161 1 2 29 0 0 0
F SHARIFYANOV Timur240 2 2 4 0 0 0
F ŠAFIGULLIN Bulat310 2 2 14 0 0 0
F PODŠENĎALOV Arťom30 1 1 0 0 0 0
F KOSOV Jaroslav40 1 1 0 0 0 0
D TIMAŠOV Nikolaj320 1 1 29 0 0 0
D GUSEV Maxim00 0 0 0 0 0 0
D ISLYAMOV Nadir00 0 0 0 0 0 0
F NABIULLIN Bulat00 0 0 0 0 0 0
F CHISAMUTDINOV Arsen10 0 0 0 0 0 0
D FAZYLZYANOV Kamil10 0 0 0 0 0 0
D FATKULLIN Timur30 0 0 0 0 0 0
D VOLGIN Alexej390 0 0 30 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
15.1.2019 PADAKIN Pavel Strelil víťazný gól v zápase proti tímu SKA Petrohrad
13.1.2019 MICHNOV Alexej Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Amur Chabarovsk
13.1.2019 PUUSTINEN Juuso Dosiahol jubilejný 20.gól v sezóne
7.1.2019 PADAKIN Pavel Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Nižnij Novgorod
5.1.2019 KOSOV Jaroslav Uzdravil sa
27.12.2018 JAKIMOV Bogdan Prestúpil z tímu Neftechimik Nižnekamsk do tímu Severstal Čerepovec
27.12.2018 KOSOV Jaroslav Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
25.12.2018 PODŠENĎALOV Arťom Prestúpil z tímu HC Soči do tímu Neftechimik Nižnekamsk
18.12.2018 KOSOV Jaroslav Prestúpil z tímu Spartak Moskva do tímu Neftechimik Nižnekamsk
10.12.2018 CHAIRULLIN Marat Strelil víťazný gól v zápase proti tímu HC Soči
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Po, 3.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. VITVíťaz Podolsk 0:1
St, 5.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. BARBarys Astana 1:6
Pi, 7.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. DMNDinamo Minsk 2:1
Po, 10.sep 2018 18:00 Avangard OmskAVA vs. NKHNižnekamsk 4:2
St, 12.sep 2018 15:30 Barys AstanaBAR vs. NKHNižnekamsk 4:5
Pi, 14.sep 2018 14:30 Sibir NovosibirskSIB vs. NKHNižnekamsk 3:4
Ne, 16.sep 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. NKHNižnekamsk 1:3
Pi, 21.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. AKBAk Bars Kazaň 1:2
Po, 24.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. KUNČervená hviezda Kunlun 0:2
St, 26.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Pi, 28.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:2
Ut, 2.okt 2018 18:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. NKHNižnekamsk 2:4
Št, 4.okt 2018 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. NKHNižnekamsk 3:4
So, 6.okt 2018 16:00 Dynamo MoskvaDYN vs. NKHNižnekamsk 3:0
Ut, 9.okt 2018 18:30 NižnekamskNKH vs. SPASpartak Moskva 4:1
So, 13.okt 2018 16:00 NižnekamskNKH vs. JOKJokerit Helsinki 2:1
Po, 15.okt 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. SOCHC Soči 2:4
Št, 18.okt 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. NKHNižnekamsk 3:1
So, 20.okt 2018 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. NKHNižnekamsk 2:4
Po, 22.okt 2018 11:30 Admiral VladivostokVLA vs. NKHNižnekamsk 4:1
St, 24.okt 2018 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk 5:3
So, 27.okt 2018 16:30 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 4:1
St, 31.okt 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. DYNDynamo Moskva 3:4
So, 3.nov 2018 15:00 NižnekamskNKH vs. AKBAk Bars Kazaň 3:2
Po, 5.nov 2018 15:00 NižnekamskNKH vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Ut, 13.nov 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. DIRDinamo Riga 3:4
Št, 15.nov 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. SBASlovan Bratislava 2:3
So, 17.nov 2018 15:00 NižnekamskNKH vs. CSKCSKA Moskva 1:2
Ut, 20.nov 2018 15:00 JekaterinburgAVT vs. NKHNižnekamsk 2:6
Št, 22.nov 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 3:2
So, 24.nov 2018 13:00 MagnitogorskMMG vs. NKHNižnekamsk 4:3
Po, 26.nov 2018 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. NKHNižnekamsk 3:1
St, 28.nov 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:4
So, 1.dec 2018 15:00 NižnekamskNKH vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:3
Ut, 4.dec 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. NKHNižnekamsk 1:2
Št, 6.dec 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. NKHNižnekamsk 3:1
So, 8.dec 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk 5:3
Po, 10.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. NKHNižnekamsk 2:3
Po, 17.dec 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 0:1
St, 19.dec 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. AVTJekaterinburg 1:2
Pi, 21.dec 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. MMGMagnitogorsk 2:4
Po, 24.dec 2018 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. NKHNižnekamsk 4:3
St, 26.dec 2018 16:00 Dinamo RigaDIR vs. NKHNižnekamsk 2:0
Pi, 28.dec 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. NKHNižnekamsk 3:1
So, 5.jan 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. AVAAvangard Omsk 1:2
Po, 7.jan 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod 4:3
St, 9.jan 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. NKHNižnekamsk 3:2
Ne, 13.jan 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. NKHNižnekamsk 5:2
Ut, 15.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. NKHNižnekamsk 2:3
Št, 17.jan 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. VITVíťaz Podolsk 1:2
Po, 21.jan 2019 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. NKHNižnekamsk
St, 23.jan 2019 17:30 HC SočiSOC vs. NKHNižnekamsk
Pi, 25.jan 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. AVTJekaterinburg
Ne, 27.jan 2019 15:00 NižnekamskNKH vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 29.jan 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. SOCHC Soči
Ne, 3.feb 2019 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. NKHNižnekamsk
Ut, 5.feb 2019 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. NKHNižnekamsk
Po, 11.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk
Št, 14.feb 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. SIBSibir Novosibirsk
So, 16.feb 2019 13:00 NižnekamskNKH vs. MMGMagnitogorsk
Po, 18.feb 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. NKHNižnekamsk
St, 20.feb 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. PETSKA Petrohrad

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen*93
2.B.Bystrica*93
3.Košice*92
4.Poprad*87
5.Nitra*86
6.Nové Zámky78
7.Trenčín76
8.Miškovec71
9.Budapešť54
10.Detva54
11.Lipt. Mikuláš52
12.Žilina44
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*86
2.SKA*81
3.Lokomotiv69
4.Jokerit68
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak57
7.Víťaz54
8.Soči53
9.Dinamo Riga48
10.Severstal38
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko0
2.Bielorusko0
3.Rusko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2