Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen31
2.Nové Zámky30
3.Košice28
4.B.Bystrica26
5.Poprad25
6.Nitra23
7.Trenčín19
8.Detva18
9.Lipt. Mikuláš14
10.Miškovec14
11.Žilina13
12.Budapešť11
13.SR 20x0
x - nedostane sa do playoff

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Švajčiarsko0
4.Nemecko0
Detail tímu Traktor Čeľjabinsk v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1947
  • Štadión: Traktor Arena
  • Kapacita štadióna: 7500
  • Tréner: German Titov
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hctraktor.org/
Traktor Čeľjabinsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 10.miesto
  • Počet bodov: 13
  • Zostáva zápasov: 46
  • Môže získať ešte: 92 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK DEMČENKO Vasilij 10 233 208 89.3 25 2.5 1 0
GK SUDNICIN Alexander 9 231 206 89.2 25 2.78 1 0
GK KUZMIN Kirill 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SUCHAČJOV Vladislav 0 0 0 0 0 0 0 0
GK MYLNIKOV Sergej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK PODSKREBALIN Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK FRANCOUZ Pavel 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F BERGSTRÖM Alexander162 7 9 6 2 0 2
F SZCZECHURA Paul147 1 8 6 5 0 0
F POLYGALOV Igor164 3 7 8 1 0 0
D BAILEN Nick161 6 7 2 1 0 1
F KRAVCOV Vitalij163 3 6 4 1 0 1
F STOA Ryan162 4 6 18 0 0 0
F GYNGE Richard
Zranený: bližšie nešpecifikované
112 3 5 6 1 0 1
F GLINKIN Anton160 5 5 2 0 0 0
F ENLUND Jonas41 3 4 2 0 0 0
D ISAYEV Igor131 2 3 4 0 0 1
F RYBAKOV Alexander V.161 2 3 4 0 0 0
F PENKOVSKY Arťom
Zranený: bližšie nešpecifikované
132 0 2 8 0 0 0
F ŠOLOCHOV Marsel101 0 1 6 0 0 0
D ŽELDAKOV Grigorij110 1 1 2 0 0 0
D NIKITIN Nikita121 0 1 27 0 0 0
D BORODKIN Arťom130 1 1 6 0 0 0
D ŠININ Alexander140 1 1 0 0 0 0
F KOKUJOV Semion160 1 1 2 0 0 0
F ZINOVJEV Iľja00 0 0 0 0 0 0
F AFONASJEVSKY Semion
Dnes oslavuje 22 rokov
Blahoželáme!
00 0 0 0 0 0 0
F BEZRUKOV Ivan00 0 0 0 0 0 0
D MYAKISHEV Dmitrij00 0 0 0 0 0 0
F KONOVALOV Michail00 0 0 0 0 0 0
F KORINEVSKY Maxim00 0 0 0 0 0 0
F MELICHOV Arťom00 0 0 0 0 0 0
F MOGILNIKOV Jurij00 0 0 0 0 0 0
D PETRIKOV Jevgenij00 0 0 0 0 0 0
F SENŤURIN Sergej00 0 0 0 0 0 0
F SHADRIN Jurij00 0 0 0 0 0 0
F TRIDČIKOV Alexander00 0 0 0 0 0 0
D ŽULDIKOV Nikita00 0 0 0 0 0 0
D KARPUCHIN Iľja10 0 0 0 0 0 0
F MOŠAROV Denis20 0 0 0 0 0 0
F ŠIPIN Maxim20 0 0 0 0 0 0
F JEROFEJEV Andrej30 0 0 2 0 0 0
F ŠAROV Alexander P.50 0 0 2 0 0 0
D PETROV Alexej60 0 0 0 0 0 0
F GUBAREV Danil
Dnes oslavuje 27 rokov
Blahoželáme!
70 0 0 2 0 0 0
F LAPENKOV Jevgenij130 0 0 5 0 0 0
D CHLYSTOV Nikita140 0 0 4 0 0 0
D RJASENSKY Jevgenij160 0 0 8 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
13.10.2018 PENKOVSKY Arťom Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
13.10.2018 ŠAROV Alexander P. Uzdravil sa
7.10.2018 KRAVCOV Vitalij Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Admiral Vladivostok
7.10.2018 SZCZECHURA Paul Dosiahol hattrick v zápase proti Admiral Vladivostok
2.10.2018 GYNGE Richard Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
1.10.2018 SUDNICIN Alexander Vychytal čisté konto v zápase proti Dynamo Moskva
1.10.2018 BERGSTRÖM Alexander Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dynamo Moskva
29.9.2018 ŠAROV Alexander P. Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
29.9.2018 BAILEN Nick Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Severstal Čerepovec
21.9.2018 ISAYEV Igor Strelil víťazný gól v zápase proti tímu HC Soči
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Ne, 2.sep 2018 14:00 ČeľjabinskTRA vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Ut, 4.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SBASlovan Bratislava 3:0
Ut, 11.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk 1:2
Št, 13.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg 1:4
So, 15.sep 2018 14:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk 5:6
Po, 17.sep 2018 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. TRAČeľjabinsk 8:0
St, 19.sep 2018 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. TRAČeľjabinsk 6:1
Pi, 21.sep 2018 18:30 HC SočiSOC vs. TRAČeľjabinsk 3:4
Po, 24.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 0:5
Št, 27.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:2
So, 29.sep 2018 14:00 ČeľjabinskTRA vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:1
Po, 1.okt 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DYNDynamo Moskva 1:0
Pi, 5.okt 2018 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. TRAČeľjabinsk 2:0
Ne, 7.okt 2018 9:00 Admiral VladivostokVLA vs. TRAČeľjabinsk 2:7
Ut, 9.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 3:1
Št, 11.okt 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 5:0
Ut, 16.okt 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 18.okt 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. BARBarys Astana
So, 20.okt 2018 13:30 ČeľjabinskTRA vs. AVAAvangard Omsk
Ut, 23.okt 2018 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TRAČeľjabinsk
Št, 25.okt 2018 18:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TRAČeľjabinsk
So, 27.okt 2018 16:30 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk
Ut, 30.okt 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SPASpartak Moskva
Št, 1.nov 2018 14:30 Barys AstanaBAR vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 4.nov 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SOCHC Soči
Po, 12.nov 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. TRAČeľjabinsk
St, 14.nov 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TRAČeľjabinsk
Pi, 16.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk
Ut, 20.nov 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň
Št, 22.nov 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk
So, 24.nov 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 29.nov 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. VLAAdmiral Vladivostok
So, 1.dec 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. DIRDinamo Riga
Ut, 4.dec 2018 17:30 Avangard OmskAVA vs. TRAČeľjabinsk
Št, 6.dec 2018 14:30 Barys AstanaBAR vs. TRAČeľjabinsk
So, 8.dec 2018 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk
Po, 17.dec 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk
St, 19.dec 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk
Pi, 21.dec 2018 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 23.dec 2018 13:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk
St, 26.dec 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. DMNDinamo Minsk
Pi, 28.dec 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. BARBarys Astana
Ne, 30.dec 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Pi, 4.jan 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk
Ne, 6.jan 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg
St, 9.jan 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň
Pi, 11.jan 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 13.jan 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. TRAČeľjabinsk
Ut, 15.jan 2019 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. TRAČeľjabinsk
Št, 17.jan 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod
Ut, 22.jan 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk
Št, 24.jan 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk
So, 26.jan 2019 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk
St, 30.jan 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. VITVíťaz Podolsk
So, 2.feb 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk
Po, 4.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. JOKJokerit Helsinki
Po, 11.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk
St, 13.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SEVSeverstal Čerepovec
Pi, 15.feb 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 17.feb 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. TRAČeľjabinsk
Ut, 19.feb 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk
Pi, 22.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen31
2.Nové Zámky30
3.Košice28
4.B.Bystrica26
5.Poprad25
6.Nitra23
7.Trenčín19
8.Detva18
9.Lipt. Mikuláš14
10.Miškovec14
11.Žilina13
12.Budapešť11
13.SR 20x0
x - nedostane sa do playoff

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko0
2.Slovensko0
3.Švajčiarsko0
4.Nemecko0