Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.B.Bystrica*110
2.Zvolen*105
3.Košice*103
4.Poprad*102
5.Nitra*101
6.Nové Zámky*92
7.Miškovec*85
8.Trenčín*84
9.Detvax62
10.Budapešťx61
11.Lipt. Mikulášx55
12.Žilinax49
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*104
2.SKA*103
3.Lokomotiv*86
4.Jokerit*80
5.Dyn. Moskva*70
6.Spartak64
7.Soči64
8.Víťaz63
9.Dinamo Riga62
10.Severstalx49
11.Dinamo Minskx40
12.Slovanx33
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Traktor Čeľjabinsk v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1947
  • Štadión: Traktor Arena
  • Kapacita štadióna: 7500
  • Tréner: German Titov
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hctraktor.org/
Traktor Čeľjabinsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 8.miesto
  • Počet bodov: 58
  • Zostáva zápasov: 0
  • Môže získať ešte: 0 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK DEMČENKO Vasilij 46 1361 1269 93.2 92 2 5 4
GK SUCHAČJOV Vladislav
Zranený: bližšie nešpecifikované
3 70 65 92.9 5 1.67 0 0
GK SUDNICIN Alexander 26 595 549 92.3 46 1.77 4 2
GK FRANCOUZ Pavel 0 0 0 0 0 0 0 0
GK KUZMIN Kirill 0 0 0 0 0 0 0 0
GK MYLNIKOV Sergej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK PODSKREBALIN Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SELIVYORSTOV Viktor 0 0 0 0 0 0 0 0
GK GORBUNOV Iľja 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F STOA Ryan5911 16 27 30 1 0 2
D BAILEN Nick647 17 24 39 3 0 1
F KRAVCOV Vitalij528 13 21 6 3 0 3
F GLINKIN Anton517 13 20 8 1 0 2
F THOMAS Christian379 10 19 26 2 0 2
F POLYGALOV Igor429 10 19 18 2 0 4
F ENLUND Jonas475 13 18 14 0 0 1
F BERGSTRÖM Alexander434 12 16 14 3 0 2
F SZCZECHURA Paul
Zranený: bližšie nešpecifikované
4110 5 15 14 7 0 2
F ŠAROV Alexander P.537 8 15 18 0 0 3
F RYBAKOV Alexander V.646 8 14 28 1 1 0
D ISAYEV Igor611 9 10 16 0 0 1
F KOKUJOV Semion643 5 8 18 0 0 0
D PETROV Alexej450 7 7 49 0 0 0
F ŠOLOCHOV Marsel584 2 6 20 0 0 1
F GYNGE Richard112 3 5 6 1 0 1
D BORODKIN Arťom591 3 4 14 0 0 0
D NIKITIN Nikita282 1 3 29 0 0 1
F DUGIN Jegor381 2 3 10 0 0 0
D ŽELDAKOV Grigorij490 3 3 14 0 0 0
F PENKOVSKY Arťom142 0 2 8 0 0 0
F JEROFEJEV Andrej242 0 2 14 0 0 0
D ŠININ Alexander
Zranený: bližšie nešpecifikované
280 2 2 4 0 0 0
D KARPUCHIN Iľja331 1 2 8 0 0 1
F GUBAREV Danil421 1 2 17 0 0 1
F LAPENKOV Jevgenij170 1 1 5 0 0 0
D RJASENSKY Jevgenij
Zranený: bližšie nešpecifikované
360 1 1 35 0 0 0
D CHLYSTOV Nikita430 1 1 14 0 0 0
F PODKORYTOV Alexander00 0 0 0 0 0 0
F KONOVALOV Michail00 0 0 0 0 0 0
D ŠEPELEV Alexander00 0 0 0 0 0 0
F KORINEVSKY Maxim00 0 0 0 0 0 0
F MELICHOV Arťom00 0 0 0 0 0 0
F MOGILNIKOV Jurij00 0 0 0 0 0 0
D PETRIKOV Jevgenij00 0 0 0 0 0 0
F SHADRIN Jurij00 0 0 0 0 0 0
D ŽULDIKOV Nikita00 0 0 0 0 0 0
F ZINOVJEV Iľja00 0 0 0 0 0 0
F AFONASJEVSKY Semion00 0 0 0 0 0 0
F BEZRUKOV Ivan00 0 0 0 0 0 0
D MYAKISHEV Dmitrij00 0 0 0 0 0 0
D BARTULIS Oskars
Zranený: bližšie nešpecifikované
00 0 0 8 0 0 0
F MOŠAROV Denis20 0 0 0 0 0 0
F ŠIPIN Maxim20 0 0 0 0 0 0
F TERTYŠNY Nikita40 0 0 0 0 0 0
D ALEXEYEV Dmitrij70 0 0 2 0 0 0
F TRIDČIKOV Alexander70 0 0 6 0 0 0
F SENŤURIN Sergej80 0 0 4 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
17.2.2019 SUDNICIN Alexander Vychytal čisté konto v zápase proti Dynamo Moskva
17.2.2019 GLINKIN Anton Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dynamo Moskva
4.2.2019 SZCZECHURA Paul Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
2.2.2019 KRAVCOV Vitalij Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Magnitogorsk
1.2.2019 SUCHAČJOV Vladislav Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
31.1.2019 NIKITIN Nikita Uzdravil sa
30.1.2019 RJASENSKY Jevgenij Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
28.1.2019 KRAVCOV Vitalij Bol nominovaný na turnaj Kaufland Cup 2019
26.1.2019 THOMAS Christian Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Ak Bars Kazaň
18.1.2019 POLYGALOV Igor Uzdravil sa
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Ne, 2.sep 2018 14:00 ČeľjabinskTRA vs. CSKCSKA Moskva 0:3
Ut, 4.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SBASlovan Bratislava 3:0
Ut, 11.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk 1:2
Št, 13.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg 1:4
So, 15.sep 2018 14:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk 5:6
Po, 17.sep 2018 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. TRAČeľjabinsk 8:0
St, 19.sep 2018 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. TRAČeľjabinsk 6:1
Pi, 21.sep 2018 18:30 HC SočiSOC vs. TRAČeľjabinsk 3:4
Po, 24.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 0:5
Št, 27.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 1:2
So, 29.sep 2018 14:00 ČeľjabinskTRA vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:1
Po, 1.okt 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. DYNDynamo Moskva 1:0
Pi, 5.okt 2018 9:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. TRAČeľjabinsk 2:0
Ne, 7.okt 2018 9:00 Admiral VladivostokVLA vs. TRAČeľjabinsk 2:7
Ut, 9.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 3:1
Št, 11.okt 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 5:0
Ut, 16.okt 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SIBSibir Novosibirsk 2:1
Št, 18.okt 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. BARBarys Astana 4:5
So, 20.okt 2018 13:30 ČeľjabinskTRA vs. AVAAvangard Omsk 2:1
Ut, 23.okt 2018 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TRAČeľjabinsk 4:0
Št, 25.okt 2018 18:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. TRAČeľjabinsk 1:0
So, 27.okt 2018 16:30 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 4:1
Ut, 30.okt 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SPASpartak Moskva 4:1
Št, 1.nov 2018 14:30 Barys AstanaBAR vs. TRAČeľjabinsk 3:4
Ne, 4.nov 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SOCHC Soči 2:4
Po, 12.nov 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. TRAČeľjabinsk 3:1
St, 14.nov 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. TRAČeľjabinsk 3:4
Pi, 16.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk 1:0
Ut, 20.nov 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň 0:3
Št, 22.nov 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 3:2
So, 24.nov 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod 3:5
Št, 29.nov 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. VLAAdmiral Vladivostok 2:1
So, 1.dec 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. DIRDinamo Riga 1:0
Ut, 4.dec 2018 17:30 Avangard OmskAVA vs. TRAČeľjabinsk 2:3
Št, 6.dec 2018 14:30 Barys AstanaBAR vs. TRAČeľjabinsk 3:1
So, 8.dec 2018 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Po, 17.dec 2018 17:00 NižnekamskNKH vs. TRAČeľjabinsk 0:1
St, 19.dec 2018 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk 2:3
Pi, 21.dec 2018 17:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk 5:3
Ne, 23.dec 2018 13:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk 3:2
St, 26.dec 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. DMNDinamo Minsk 2:1
Pi, 28.dec 2018 15:00 ČeľjabinskTRA vs. BARBarys Astana 0:3
Ne, 30.dec 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. KUNČervená hviezda Kunlun 0:2
Pi, 4.jan 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk 3:0
Ne, 6.jan 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AVTJekaterinburg 0:2
St, 9.jan 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. AKBAk Bars Kazaň 1:0
Pi, 11.jan 2019 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. TRAČeľjabinsk 6:0
Ne, 13.jan 2019 16:00 Dinamo RigaDIR vs. TRAČeľjabinsk 1:2
Ut, 15.jan 2019 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. TRAČeľjabinsk 0:2
Št, 17.jan 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. TNNNižnij Novgorod 3:2
Ut, 22.jan 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. TRAČeľjabinsk 3:0
Št, 24.jan 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. TRAČeľjabinsk 2:0
So, 26.jan 2019 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. TRAČeľjabinsk 1:2
St, 30.jan 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
So, 2.feb 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. MMGMagnitogorsk 3:1
Po, 4.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. JOKJokerit Helsinki 0:1
Po, 11.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. NKHNižnekamsk 1:3
St, 13.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. SEVSeverstal Čerepovec 1:2
So, 16.feb 2019 15:00 Severstal ČerepovecSEV vs. TRAČeľjabinsk 4:2
Ne, 17.feb 2019 15:00 Dynamo MoskvaDYN vs. TRAČeľjabinsk 0:1
Ut, 19.feb 2019 17:00 Nižnij NovgorodTNN vs. TRAČeľjabinsk 2:0
Pi, 22.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad 1:3

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.B.Bystrica*110
2.Zvolen*105
3.Košice*103
4.Poprad*102
5.Nitra*101
6.Nové Zámky*92
7.Miškovec*85
8.Trenčín*84
9.Detvax62
10.Budapešťx61
11.Lipt. Mikulášx55
12.Žilinax49
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*104
2.SKA*103
3.Lokomotiv*86
4.Jokerit*80
5.Dyn. Moskva*70
6.Spartak64
7.Soči64
8.Víťaz63
9.Dinamo Riga62
10.Severstalx49
11.Dinamo Minskx40
12.Slovanx33
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2