Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

Playoff - Finále
HC 05 Banská Bystrica BBS 4:1 NIT HK Nitra

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Amur Chabarovsk v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1958
  • Štadión: Platinum Arena
  • Kapacita štadióna: 7100
  • Tréner: Nikolaj Borščevskij
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcamur.ru/
Amur Chabarovsk
Sezóna
  • Konečné umiestnenie: 12.miesto
  • Počet bodov: 49
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK LANGHAMER Marek
Dnes oslavuje 25 rokov
Blahoželáme!
19 509 473 92.9 36 1.89 3 2
GK ALIKIN Jevgenij 31 812 742 91.4 70 2.26 1 2
GK MURYGIN Alexej 13 319 289 90.6 30 2.31 1 0
GK KAŠÍK Libor 8 232 201 86.6 31 3.88 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F ZOHORNA Tomáš6214 15 29 26 4 2 4
F PJANOV Valentin586 21 27 20 2 0 1
F RUDENKOV Igor5613 12 25 20 2 0 0
F UŠENIN Vjačeslav618 15 23 44 2 0 2
F UŠENIN Vladislav5110 12 22 18 4 0 2
F GORŠKOV Alexander5710 12 22 14 3 0 1
F DEDUNOV Pavel5513 8 21 15 2 1 4
F FAIZULLIN Danil4411 8 19 10 2 0 2
F RASSKAZOV Kirill365 10 15 8 1 0 0
D JORDÁN Michal542 13 15 16 0 0 0
D KOLÁŘ Jan414 9 13 12 1 0 1
D AŤUŠOV Vitalij442 10 12 28 0 0 1
F ŽELEZKOV Arťom503 8 11 23 0 0 0
F LAZAREV Anton244 4 8 2 1 0 1
F KUZNECOV Alexander475 2 7 8 1 0 0
F GOLUBEV Denis193 3 6 13 0 0 0
D KAMALOV Nikita172 3 5 10 2 0 0
F POTECHIN Bogdan241 4 5 8 0 0 1
D VOROBJEV Dmitrij S.381 4 5 16 0 0 0
D KORJAGIN Gleb491 4 5 28 0 0 0
F FILIPPI Tomáš102 2 4 2 0 0 0
D KONDRATIEV Maxim342 2 4 16 0 0 0
F BERESTENNIKOV Iľja110 3 3 15 0 0 0
D TURBIN Pavel190 3 3 4 0 0 0
D HRBAS Marek251 2 3 12 0 0 0
D ŠVIDENKO Dmitrij151 1 2 6 0 0 0
F VELIČKIN Igor190 2 2 4 0 0 0
D ŽURAVĽOV Jegor180 1 1 10 0 0 0
F KACUBA Stanislav211 0 1 2 0 0 0
F POPUGAYEV Nikita A.371 0 1 20 0 0 0
F ZASEDA Matvei10 0 0 0 0 0 0
D LISOV Nikita10 0 0 0 0 0 0
F BOLTANOV Artur20 0 0 0 0 0 0
F GIZDATULLIN Artur150 0 0 2 0 0 0
D KUZMIN Denis330 0 0 12 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
7.5.2019 KOLÁŘ Jan Bol nominovaný na turnaj MS 2019
7.5.2019 ZOHORNA Tomáš Bol nominovaný na turnaj MS 2019
23.3.2019 VOROBJEV Dmitrij S. Uzdravil sa
23.3.2019 MURYGIN Alexej Uzdravil sa
20.2.2019 DEDUNOV Pavel Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Barys Astana
20.2.2019 LANGHAMER Marek Vychytal čisté konto v zápase proti Barys Astana
18.2.2019 FAIZULLIN Danil Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
18.2.2019 UŠENIN Vladislav Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
16.2.2019 RUDENKOV Igor Uzdravil sa
16.2.2019 VOROBJEV Dmitrij S. Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Ne, 2.sep 2018 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. AMUAmur Chabarovsk 6:3
St, 5.sep 2018 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. AMUAmur Chabarovsk 3:1
Pi, 7.sep 2018 18:30 HC SočiSOC vs. AMUAmur Chabarovsk 4:1
St, 12.sep 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:1
Pi, 14.sep 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. VLAAdmiral Vladivostok 0:2
Po, 17.sep 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. DIRDinamo Riga 2:1
St, 19.sep 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. SBASlovan Bratislava 3:2
Pi, 21.sep 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. CSKCSKA Moskva 0:4
Po, 24.sep 2018 18:00 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
St, 26.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Pi, 28.sep 2018 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AMUAmur Chabarovsk 3:1
Ne, 30.sep 2018 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
Pi, 5.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. AVTJekaterinburg 2:5
Ne, 7.okt 2018 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. MMGMagnitogorsk 3:4
Ut, 9.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 3:1
Ne, 14.okt 2018 16:00 CSKA MoskvaCSK vs. AMUAmur Chabarovsk 5:0
Ut, 16.okt 2018 18:00 Dinamo RigaDIR vs. AMUAmur Chabarovsk 0:1
Št, 18.okt 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Po, 22.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
St, 24.okt 2018 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk 5:3
Pi, 26.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. AKBAk Bars Kazaň 2:4
Po, 29.okt 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. AMUAmur Chabarovsk 3:6
St, 31.okt 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AMUAmur Chabarovsk 4:1
Pi, 2.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
Ne, 4.nov 2018 13:00 MagnitogorskMMG vs. AMUAmur Chabarovsk 3:0
Po, 12.nov 2018 17:30 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk 3:0
St, 14.nov 2018 14:30 Barys AstanaBAR vs. AMUAmur Chabarovsk 5:6
Pi, 16.nov 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Po, 19.nov 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. DMNDinamo Minsk 3:4
St, 21.nov 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SPASpartak Moskva 1:0
Po, 26.nov 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk 2:3
Št, 29.nov 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SOCHC Soči 2:3
Po, 3.dec 2018 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
St, 5.dec 2018 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AMUAmur Chabarovsk 3:0
Pi, 7.dec 2018 15:00 JekaterinburgAVT vs. AMUAmur Chabarovsk 5:4
Po, 10.dec 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. BARBarys Astana 2:1
Po, 17.dec 2018 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AMUAmur Chabarovsk 3:1
Ut, 18.dec 2018 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AMUAmur Chabarovsk 2:3
Št, 20.dec 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
So, 22.dec 2018 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. DYNDynamo Moskva 0:2
Ut, 25.dec 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
Št, 27.dec 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. PETSKA Petrohrad 0:2
Pi, 4.jan 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk 3:0
Ne, 6.jan 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 6:1
Ut, 8.jan 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. AMUAmur Chabarovsk 4:2
Št, 10.jan 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. AMUAmur Chabarovsk 3:1
Ne, 13.jan 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:3
Ut, 15.jan 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 0:2
Št, 17.jan 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. JOKJokerit Helsinki 4:5
Ut, 22.jan 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk 2:4
Št, 24.jan 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk 0:3
So, 26.jan 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:0
Po, 28.jan 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. AMUAmur Chabarovsk 0:7
Št, 31.jan 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. KUNČervená hviezda Kunlun 3:2
So, 2.feb 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 3:1
Po, 4.feb 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AMUAmur Chabarovsk 5:0
Ut, 12.feb 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
Št, 14.feb 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk 3:2
So, 16.feb 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. KUNČervená hviezda Kunlun 3:2
Po, 18.feb 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. KUNČervená hviezda Kunlun 7:2
St, 20.feb 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. BARBarys Astana 2:0
Pi, 22.feb 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. AMUAmur Chabarovsk 1:0

Tipsport Liga 18/19

Playoff - Finále
HC 05 Banská Bystrica BBS 4:1 NIT HK Nitra

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2