Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen56
2.Košice52
3.Poprad47
4.Nové Zámky46
5.B.Bystrica42
6.Nitra37
7.Trenčín35
8.Lipt. Mikuláš29
9.Detva29
10.Budapešť28
11.Miškovec28
12.Žilina23
13.SR 20x1
x - nedostane sa do playoff

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rakúsko0
2.Rusko0
3.Slovensko0
4.Švajčiarsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Amur Chabarovsk v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1958
  • Štadión: Platinum Arena
  • Kapacita štadióna: 7100
  • Tréner: Nikolaj Borščevskij
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://www.hcamur.ru/
Amur Chabarovsk
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 11.miesto
  • Počet bodov: 19
  • Zostáva zápasov: 34
  • Môže získať ešte: 68 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK ALIKIN Jevgenij 19 532 488 91.7 44 2.32 1 2
GK MURYGIN Alexej 3 92 83 90.2 9 3 0 0
GK KAŠÍK Libor 8 232 201 86.6 31 3.88 0 0
GK ANDRJUCHOV Iľja 0 0 0 0 0 0 0 0
GK KISEĽOV Jevgenij 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F GORŠKOV Alexander287 8 15 6 2 0 0
F PJANOV Valentin273 10 13 10 1 0 0
F RUDENKOV Igor288 5 13 4 1 0 0
F UŠENIN Vjačeslav283 9 12 18 0 0 1
F FAIZULLIN Danil164 7 11 8 1 0 0
F DEDUNOV Pavel218 3 11 5 0 1 2
F UŠENIN Vladislav195 5 10 6 3 0 1
F ZOHORNA Tomáš283 4 7 16 1 0 1
D AŤUŠOV Vitalij181 5 6 4 0 0 1
D KOLÁŘ Jan261 5 6 10 0 0 0
D JORDÁN Michal221 4 5 6 0 0 0
F ŽELEZKOV Arťom231 4 5 14 0 0 0
F POTECHIN Bogdan241 4 5 8 0 0 1
F FILIPPI Tomáš102 2 4 2 0 0 0
D KORJAGIN Gleb261 3 4 8 0 0 0
D TURBIN Pavel180 3 3 4 0 0 0
F BERESTENNIKOV Iľja80 2 2 8 0 0 0
F RASSKAZOV Kirill131 1 2 0 0 0 0
D KONDRATIEV Maxim182 0 2 10 0 0 0
F KUZNECOV Alexander212 0 2 4 0 0 0
D VOROBJEV Dmitrij S.241 1 2 12 0 0 0
F LAZAREV Anton21 0 1 0 0 0 1
F GOLUBEV Denis81 0 1 4 0 0 0
F VELIČKIN Igor80 1 1 4 0 0 0
F NAZAROV Jurij00 0 0 0 0 0 0
F SEVANKAYEV Arťom00 0 0 0 0 0 0
D ŠVIDENKO Dmitrij00 0 0 0 0 0 0
F BELYAKOV Ivan00 0 0 0 0 0 0
F BOLTANOV Artur00 0 0 0 0 0 0
D BUKAREV Semion00 0 0 0 0 0 0
D ALEXANDROV Nikita D.00 0 0 0 0 0 0
D KAMALOV Nikita00 0 0 0 0 0 0
F ZASEDA Matvei10 0 0 0 0 0 0
F KACUBA Stanislav
Zranený: bližšie nešpecifikované
90 0 0 0 0 0 0
D ŽURAVĽOV Jegor90 0 0 4 0 0 0
F GIZDATULLIN Artur100 0 0 2 0 0 0
D KUZMIN Denis110 0 0 2 0 0 0
F POPUGAYEV Nikita A.140 0 0 4 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
14.11.2018 POTECHIN Bogdan Prestúpil z tímu Amur Chabarovsk do tímu Víťaz Podolsk
14.11.2018 LAZAREV Anton Prestúpil z tímu Víťaz Podolsk do tímu Amur Chabarovsk
14.11.2018 LAZAREV Anton Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Barys Astana
13.11.2018 MURYGIN Alexej Prestúpil z tímu Avangard Omsk do tímu Amur Chabarovsk
13.11.2018 AŤUŠOV Vitalij Uzdravil sa
13.11.2018 ŽELEZKOV Arťom Uzdravil sa
29.10.2018 DEDUNOV Pavel Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Minsk
27.10.2018 ZASEDA Matvei Prestúpil z tímu Amur Chabarovsk do tímu Avangard Omsk
27.10.2018 ŽELEZKOV Arťom Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
24.10.2018 AŤUŠOV Vitalij Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Ne, 2.sep 2018 16:00 Spartak MoskvaSPA vs. AMUAmur Chabarovsk 6:3
St, 5.sep 2018 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. AMUAmur Chabarovsk 3:1
Pi, 7.sep 2018 18:30 HC SočiSOC vs. AMUAmur Chabarovsk 4:1
St, 12.sep 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:1
Pi, 14.sep 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. VLAAdmiral Vladivostok 0:2
Po, 17.sep 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. DIRDinamo Riga 2:1
St, 19.sep 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. SBASlovan Bratislava 3:2
Pi, 21.sep 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. CSKCSKA Moskva 0:4
Po, 24.sep 2018 18:00 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
St, 26.sep 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Pi, 28.sep 2018 18:00 Ak Bars KazaňAKB vs. AMUAmur Chabarovsk 3:1
Ne, 30.sep 2018 16:00 Nižnij NovgorodTNN vs. AMUAmur Chabarovsk 4:3
Pi, 5.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. AVTJekaterinburg 2:5
Ne, 7.okt 2018 9:00 Amur ChabarovskAMU vs. MMGMagnitogorsk 3:4
Ut, 9.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. TRAČeľjabinsk 3:1
Ne, 14.okt 2018 16:00 CSKA MoskvaCSK vs. AMUAmur Chabarovsk 5:0
Ut, 16.okt 2018 18:00 Dinamo RigaDIR vs. AMUAmur Chabarovsk 0:1
Št, 18.okt 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Po, 22.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. TNNNižnij Novgorod 3:4
St, 24.okt 2018 11:00 Amur ChabarovskAMU vs. NKHNižnekamsk 5:3
Pi, 26.okt 2018 11:30 Amur ChabarovskAMU vs. AKBAk Bars Kazaň 2:4
Po, 29.okt 2018 17:30 Dinamo MinskDMN vs. AMUAmur Chabarovsk 3:6
St, 31.okt 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. AMUAmur Chabarovsk 4:1
Pi, 2.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
Ne, 4.nov 2018 13:00 MagnitogorskMMG vs. AMUAmur Chabarovsk 3:0
Po, 12.nov 2018 17:30 Avangard OmskAVA vs. AMUAmur Chabarovsk 3:0
St, 14.nov 2018 14:30 Barys AstanaBAR vs. AMUAmur Chabarovsk 5:6
Pi, 16.nov 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk 2:1
Po, 19.nov 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. DMNDinamo Minsk
St, 21.nov 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SPASpartak Moskva
Po, 26.nov 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 29.nov 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SOCHC Soči
Po, 3.dec 2018 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. AMUAmur Chabarovsk
St, 5.dec 2018 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. AMUAmur Chabarovsk
Pi, 7.dec 2018 15:00 JekaterinburgAVT vs. AMUAmur Chabarovsk
Po, 10.dec 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. BARBarys Astana
Po, 17.dec 2018 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 18.dec 2018 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 20.dec 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. AMUAmur Chabarovsk
So, 22.dec 2018 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. DYNDynamo Moskva
Ut, 25.dec 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. VITVíťaz Podolsk
Št, 27.dec 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 4.jan 2019 13:00 ČeľjabinskTRA vs. AMUAmur Chabarovsk
Ne, 6.jan 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 8.jan 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 10.jan 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. AMUAmur Chabarovsk
Ne, 13.jan 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SEVSeverstal Čerepovec
Ut, 15.jan 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Št, 17.jan 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. JOKJokerit Helsinki
Ut, 22.jan 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SIBSibir Novosibirsk
Št, 24.jan 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk
So, 26.jan 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Po, 28.jan 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. AMUAmur Chabarovsk
Št, 31.jan 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. KUNČervená hviezda Kunlun
So, 2.feb 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk
Po, 4.feb 2019 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. AMUAmur Chabarovsk
Ut, 12.feb 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Št, 14.feb 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. AVAAvangard Omsk
So, 16.feb 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Po, 18.feb 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. KUNČervená hviezda Kunlun
St, 20.feb 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. BARBarys Astana
Pi, 22.feb 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. AMUAmur Chabarovsk

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen56
2.Košice52
3.Poprad47
4.Nové Zámky46
5.B.Bystrica42
6.Nitra37
7.Trenčín35
8.Lipt. Mikuláš29
9.Detva29
10.Budapešť28
11.Miškovec28
12.Žilina23
13.SR 20x1
x - nedostane sa do playoff

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rakúsko0
2.Rusko0
3.Slovensko0
4.Švajčiarsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2