Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen*93
2.B.Bystrica*93
3.Košice*92
4.Poprad*87
5.Nitra*86
6.Nové Zámky78
7.Trenčín76
8.Miškovec71
9.Budapešť54
10.Detva54
11.Lipt. Mikuláš52
12.Žilina44
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*86
2.SKA*81
3.Lokomotiv69
4.Jokerit68
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak57
7.Víťaz54
8.Soči53
9.Dinamo Riga48
10.Severstal38
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Salavat Yulaev Ufa v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1961
  • Štadión: Ufa-Arena
  • Kapacita štadióna: 8070
  • Tréner: Nikolaj Culygin
  • Majstrovský titul: 2008
  • Stránka klubu: http://www.hcsalavat.ru/
Salavat Yulaev Ufa
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 6.miesto
  • Počet bodov: 62
  • Zostáva zápasov: 10
  • Môže získať ešte: 20 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK METSOLA Juha 43 1264 1182 93.5 82 1.91 4 2
GK FEDOTOV Ivan 3 89 83 93.3 6 2 0 0
GK KAREJEV Andrej 13 263 242 92 21 1.62 0 0
GK CIRKUL Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SULEIMANOV Anvar 0 0 0 0 0 0 0 0
GK BRAGINSKY Dmitrij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK TARASOV Daniil
Zranený: bližšie nešpecifikované
0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F OMARK Linus508 39 47 28 5 0 0
F HARTIKAINEN Teemu5216 25 41 22 5 0 6
F BURDASOV Anton4319 12 31 114 9 0 6
F KEMPPAINEN Joonas5216 13 29 39 10 0 6
F KUGRYŠEV Dmitrij5114 14 28 2 4 0 0
F TKAČJOV Vladimir E.454 19 23 16 1 0 0
D LARSEN Philip487 16 23 14 3 0 2
F CHOCHRJAKOV Petr519 12 21 34 4 1 2
F KADEIKIN Alexander495 12 17 41 0 1 0
D ARZAMASCEV Zachar369 6 15 6 4 0 0
F MAJOROV Maxim368 6 14 8 0 3 0
F ŽARKOV Vladimir515 8 13 48 0 1 0
D SERGEYEV Arťom505 5 10 36 0 1 2
F SOLODUCHIN Vjačeslav285 2 7 4 0 0 1
D PANIN Grigorij391 6 7 73 0 0 1
D KOLEDOV Pavel413 4 7 2 1 0 0
F BURMISTROV Alexander O.181 5 6 10 0 0 0
F OSNOVIN Vjačeslav322 3 5 16 1 0 0
D SEMIONOV Alexej370 5 5 22 0 0 0
D OSIPOV Maxim80 2 2 6 0 0 0
F RYBIN Maxim80 2 2 36 0 0 0
F DUBROVSKY Jegor122 0 2 4 0 0 1
F FYODOROV Arťom160 2 2 2 0 0 0
D GAREYEV Stanislav280 2 2 12 0 0 0
D TEREŠČENKO Sergej320 2 2 6 0 0 0
F LUKIN Vladislav71 0 1 2 0 0 0
D NAZAREVIČ Iľja140 1 1 0 0 0 0
F KUZMIN Gleb00 0 0 0 0 0 0
F LAUTA Artur00 0 0 0 0 0 0
F LI Nikita00 0 0 0 0 0 0
D PETRIŠČEV Ruslan00 0 0 0 0 0 0
F PIMENOV Arťom00 0 0 0 0 0 0
F BARANOV Iľja00 0 0 0 0 0 0
F BOBYLYOV Vladimir00 0 0 0 0 0 0
F GIMATOV Eduard60 0 0 30 0 0 0
F BUSAROV Georgy70 0 0 0 0 0 0
F FILATOV Nikita70 0 0 0 0 0 0
D SERGIYENKO Jurij80 0 0 6 0 0 0
D ĽACHOV Alexander100 0 0 0 0 0 0
F ŠEN Pavel160 0 0 0 0 0 0
D JELIZAROV Anatoly300 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
12.1.2019 TARASOV Daniil Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
11.1.2019 BURDASOV Anton Strelil víťazný gól v zápase proti tímu HC Soči
10.1.2019 BURDASOV Anton Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Dinamo Riga
8.1.2019 BURDASOV Anton Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Červená hviezda Kunlun
6.1.2019 NAZAREVIČ Iľja Prestúpil z tímu Salavat Yulaev Ufa do tímu Torpedo Nižnij Novgorod
6.1.2019 KEMPPAINEN Joonas Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Amur Chabarovsk
6.1.2019 KEMPPAINEN Joonas Dosiahol hattrick v zápase proti Amur Chabarovsk
5.1.2019 BURDASOV Anton Uzdravil sa
29.12.2018 SERGIYENKO Jurij Prestúpil z tímu Torpedo Nižnij Novgorod do tímu Salavat Yulaev Ufa
28.12.2018 METSOLA Juha Vychytal čisté konto v zápase proti Červená hviezda Kunlun
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Ne, 2.sep 2018 16:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Ut, 4.sep 2018 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:5
Št, 6.sep 2018 18:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
So, 8.sep 2018 16:00 SKA PetrohradPET vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:4
St, 12.sep 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TNNNižnij Novgorod 4:3
Pi, 14.sep 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 4:5
Ne, 16.sep 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. NKHNižnekamsk 1:3
Ut, 18.sep 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SIBSibir Novosibirsk 3:1
So, 22.sep 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. BARBarys Astana 7:3
Po, 24.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 0:5
St, 26.sep 2018 18:30 Dinamo MinskDMN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:3
Pi, 28.sep 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
Po, 1.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. CSKCSKA Moskva 1:2
Pi, 5.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SBASlovan Bratislava 4:1
Ut, 9.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk 3:2
Št, 11.okt 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 5:0
Ne, 14.okt 2018 14:00 JekaterinburgAVT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
Ut, 16.okt 2018 16:00 MagnitogorskMMG vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Št, 18.okt 2018 18:30 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Po, 22.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk 0:1
St, 24.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. PETSKA Petrohrad 2:1
Ne, 28.okt 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
Po, 29.okt 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DYNDynamo Moskva 2:3
Št, 1.nov 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SPASpartak Moskva 3:4
So, 3.nov 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Po, 5.nov 2018 15:00 NižnekamskNKH vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Pi, 16.nov 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:1
Ne, 18.nov 2018 12:00 Barys AstanaBAR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 0:3
Ut, 20.nov 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
Ne, 25.nov 2018 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DMNDinamo Minsk 6:1
Ut, 27.nov 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVTJekaterinburg 0:2
Št, 29.nov 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 0:4
So, 1.dec 2018 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:2
Po, 3.dec 2018 17:30 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
St, 5.dec 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:5
Pi, 7.dec 2018 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:4
Ne, 9.dec 2018 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:0
Ut, 11.dec 2018 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Ut, 18.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:2
Št, 20.dec 2018 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:1
So, 22.dec 2018 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:2
Po, 24.dec 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:4
St, 26.dec 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
Pi, 28.dec 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. KUNČervená hviezda Kunlun 5:0
Pi, 4.jan 2019 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Ne, 6.jan 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 6:1
Ut, 8.jan 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. KUNČervená hviezda Kunlun 7:4
Št, 10.jan 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DIRDinamo Riga 3:2
Pi, 11.jan 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SOCHC Soči 5:4
Ne, 13.jan 2019 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
Ut, 15.jan 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:4
Št, 17.jan 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
Ut, 22.jan 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Št, 24.jan 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SALSalavat Yulaev Ufa
So, 26.jan 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Ut, 29.jan 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. JOKJokerit Helsinki
So, 2.feb 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk
Po, 4.feb 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. BARBarys Astana
Ut, 12.feb 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa
Št, 14.feb 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. SALSalavat Yulaev Ufa
So, 16.feb 2019 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. SALSalavat Yulaev Ufa
St, 20.feb 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen*93
2.B.Bystrica*93
3.Košice*92
4.Poprad*87
5.Nitra*86
6.Nové Zámky78
7.Trenčín76
8.Miškovec71
9.Budapešť54
10.Detva54
11.Lipt. Mikuláš52
12.Žilina44
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*86
2.SKA*81
3.Lokomotiv69
4.Jokerit68
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak57
7.Víťaz54
8.Soči53
9.Dinamo Riga48
10.Severstal38
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2