Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

Playoff - Semifinále
HC 05 Banská Bystrica BBS 0:0 POP HK Poprad
HKM Zvolen ZVO 0:0 NIT HK Nitra

NHL 18/19

# Tím Body
1.Tampa Bay*112
2.Boston97
3.Toronto93
4.Washington91
5.NY Islanders91
6.Pittsburgh89
7.Carolina85
8.Columbus84
9.Montreal83
10.Philadelphia77
11.Florida73
12.Buffalo71
13.NY Rangers65
14.New Jerseyx63
15.Detroitx62
16.Ottawax56
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu Salavat Yulaev Ufa v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1961
  • Štadión: Ufa-Arena
  • Kapacita štadióna: 8070
  • Tréner: Nikolaj Culygin
  • Majstrovský titul: 2008
  • Stránka klubu: http://www.hcsalavat.ru/
Salavat Yulaev Ufa
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 6.miesto
  • Počet bodov: 72
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK METSOLA Juha 58 1786 1679 94 107 1.84 5 4
GK FEDOTOV Ivan 3 89 83 93.3 6 2 0 0
GK KAREJEV Andrej 17 378 350 92.6 28 1.65 0 0
GK TARASOV Daniil 2 48 44 91.7 4 2 0 0
GK CIRKUL Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK SULEIMANOV Anvar 0 0 0 0 0 0 0 0
GK BRAGINSKY Dmitrij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK KULEŠOV Alexander 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F OMARK Linus6612 47 59 32 5 0 1
F HARTIKAINEN Teemu6922 34 56 26 6 0 7
F KEMPPAINEN Joonas6923 18 41 45 13 0 9
F KUGRYŠEV Dmitrij6818 20 38 10 6 0 2
F TKAČJOV Vladimir E.637 25 32 32 1 0 1
F BURDASOV Anton
Zranený: bližšie nešpecifikované
5219 12 31 116 9 0 6
D LARSEN Philip6310 18 28 16 3 0 4
F CHOCHRJAKOV Petr649 15 24 34 4 1 2
F KADEIKIN Alexander667 17 24 51 0 1 0
F ŽARKOV Vladimir667 11 18 52 0 1 0
F MAJOROV Maxim5210 7 17 8 0 3 1
D ARZAMASCEV Zachar509 7 16 8 4 0 0
D SERGEYEV Arťom676 8 14 46 0 1 2
F BURMISTROV Alexander O.382 10 12 18 0 0 0
F SOLODUCHIN Vjačeslav476 3 9 6 0 0 1
D PANIN Grigorij541 7 8 113 0 0 1
D KOLEDOV Pavel543 4 7 12 1 0 0
F RYBIN Maxim231 5 6 48 0 0 0
D SEMIONOV Alexej511 5 6 24 1 0 0
F OSNOVIN Vjačeslav322 3 5 16 1 0 0
D GAREYEV Stanislav470 4 4 14 0 0 0
D TEREŠČENKO Sergej360 3 3 20 0 0 0
D OSIPOV Maxim80 2 2 6 0 0 0
F LUKIN Vladislav122 0 2 6 0 0 0
F DUBROVSKY Jegor132 0 2 4 0 0 1
F FYODOROV Arťom160 2 2 2 0 0 0
F KUZMIN Gleb40 1 1 0 0 0 0
F GIMATOV Eduard81 0 1 32 0 0 0
F BUSAROV Georgy111 0 1 2 0 0 0
D NAZAREVIČ Iľja140 1 1 0 0 0 0
D SERGIYENKO Jurij150 1 1 8 0 0 0
F ŠEN Pavel200 1 1 0 0 0 0
F LAUTA Artur00 0 0 0 0 0 0
F LI Nikita00 0 0 0 0 0 0
F PIMENOV Arťom00 0 0 0 0 0 0
F BARANOV Iľja00 0 0 0 0 0 0
F PAČIN Anton20 0 0 0 0 0 0
D PETRIŠČEV Ruslan30 0 0 0 0 0 0
F BOBYLYOV Vladimir30 0 0 0 0 0 0
D CULYGIN Kirill30 0 0 0 0 0 0
F ČEBYKIN Nikolaj30 0 0 2 0 0 0
F SKORIKOV Daniil50 0 0 0 0 0 0
F FILATOV Nikita70 0 0 0 0 0 0
D ĽACHOV Alexander100 0 0 0 0 0 0
D JELIZAROV Anatoly450 0 0 8 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
včera LARSEN Philip Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
včera LARSEN Philip Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jekaterinburg
18.3.2019 KOLEDOV Pavel Uzdravil sa
18.3.2019 KEMPPAINEN Joonas Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jekaterinburg
14.3.2019 METSOLA Juha Vychytal čisté konto v zápase proti Jekaterinburg
14.3.2019 KEMPPAINEN Joonas Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jekaterinburg
7.3.2019 KEMPPAINEN Joonas Dosiahol jubilejný 20.gól v sezóne
7.3.2019 KEMPPAINEN Joonas Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Magnitogorsk
5.3.2019 TKAČJOV Vladimir E. Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Magnitogorsk
3.3.2019 KOLEDOV Pavel Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Ne, 2.sep 2018 16:00 Dynamo MoskvaDYN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Ut, 4.sep 2018 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:5
Št, 6.sep 2018 18:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
So, 8.sep 2018 16:00 SKA PetrohradPET vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:4
St, 12.sep 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TNNNižnij Novgorod 4:3
Pi, 14.sep 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 4:5
Ne, 16.sep 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. NKHNižnekamsk 1:3
Ut, 18.sep 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SIBSibir Novosibirsk 3:1
So, 22.sep 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. BARBarys Astana 7:3
Po, 24.sep 2018 16:00 ČeľjabinskTRA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 0:5
St, 26.sep 2018 18:30 Dinamo MinskDMN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:3
Pi, 28.sep 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
Po, 1.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. CSKCSKA Moskva 1:2
Pi, 5.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SBASlovan Bratislava 4:1
Ut, 9.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk 3:2
Št, 11.okt 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. TRAČeľjabinsk 5:0
Ne, 14.okt 2018 14:00 JekaterinburgAVT vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
Ut, 16.okt 2018 16:00 MagnitogorskMMG vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
Št, 18.okt 2018 18:30 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Po, 22.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVAAvangard Omsk 0:1
St, 24.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. PETSKA Petrohrad 2:1
Ne, 28.okt 2018 13:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VITVíťaz Podolsk 2:1
Po, 29.okt 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DYNDynamo Moskva 2:3
Št, 1.nov 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SPASpartak Moskva 3:4
So, 3.nov 2018 15:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Po, 5.nov 2018 15:00 NižnekamskNKH vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Pi, 16.nov 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VLAAdmiral Vladivostok 3:1
Ne, 18.nov 2018 12:00 Barys AstanaBAR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 0:3
Ut, 20.nov 2018 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
Ne, 25.nov 2018 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DMNDinamo Minsk 6:1
Ut, 27.nov 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AVTJekaterinburg 0:2
Št, 29.nov 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 0:4
So, 1.dec 2018 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. VLAAdmiral Vladivostok 1:2
Po, 3.dec 2018 17:30 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
St, 5.dec 2018 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:5
Pi, 7.dec 2018 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:4
Ne, 9.dec 2018 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:0
Ut, 11.dec 2018 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Ut, 18.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:2
Št, 20.dec 2018 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:1
So, 22.dec 2018 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SEVSeverstal Čerepovec 3:2
Po, 24.dec 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:4
St, 26.dec 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SIBSibir Novosibirsk 1:2
Pi, 28.dec 2018 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. KUNČervená hviezda Kunlun 5:0
Pi, 4.jan 2019 15:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:1
Ne, 6.jan 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 6:1
Ut, 8.jan 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. KUNČervená hviezda Kunlun 7:4
Št, 10.jan 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. DIRDinamo Riga 3:2
Pi, 11.jan 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SOCHC Soči 5:4
Ne, 13.jan 2019 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SALSalavat Yulaev Ufa 4:2
Ut, 15.jan 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:4
Št, 17.jan 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:0
Ut, 22.jan 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 2:3
Št, 24.jan 2019 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:2
So, 26.jan 2019 8:00 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:0
Ut, 29.jan 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. JOKJokerit Helsinki 1:4
So, 2.feb 2019 12:30 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AMUAmur Chabarovsk 3:1
Po, 4.feb 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. BARBarys Astana 2:3
Ut, 12.feb 2019 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
Št, 14.feb 2019 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:0
So, 16.feb 2019 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. SALSalavat Yulaev Ufa 3:2
St, 20.feb 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. AKBAk Bars Kazaň 3:2
Po, 25.feb 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. SALUfa 2:1
St, 27.feb 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. SALUfa 1:4
Pi, 1.mar 2019 15:00 UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 5:1
Ne, 3.mar 2019 12:30 UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 1:2
Ut, 5.mar 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. SALUfa 1:2
Št, 7.mar 2019 15:00 UfaSAL vs. MMGMagnitogorsk 3:2
Št, 14.mar 2019 15:00 JekaterinburgAVT vs. SALUfa 0:1
So, 16.mar 2019 13:00 JekaterinburgAVT vs. SALUfa 2:0
Po, 18.mar 2019 15:00 UfaSAL vs. AVTJekaterinburg 2:1
St, 20.mar 2019 15:00 UfaSAL vs. AVTJekaterinburg 4:2
Pi, 22.mar 2019 13:00 JekaterinburgAVT vs. SALUfa
Ne, 24.mar 2019 15:00 UfaSAL vs. AVTJekaterinburg
Ut, 26.mar 2019 13:00 JekaterinburgAVT vs. SALUfa

Tipsport Liga 18/19

Playoff - Semifinále
HC 05 Banská Bystrica BBS 0:0 POP HK Poprad
HKM Zvolen ZVO 0:0 NIT HK Nitra

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2