Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen*93
2.B.Bystrica*93
3.Košice*92
4.Poprad*87
5.Nitra*86
6.Nové Zámky78
7.Trenčín76
8.Miškovec71
9.Budapešť54
10.Detva54
11.Lipt. Mikuláš52
12.Žilina44
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*86
2.SKA*81
3.Lokomotiv69
4.Jokerit68
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak57
7.Víťaz54
8.Soči53
9.Dinamo Riga48
10.Severstal38
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu HC Soči v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 2014
  • Štadión: Bolshoy Ice Dome
  • Kapacita štadióna: 12000
  • Tréner: Sergej Zubov
  • Majstrovský titul:
  • Stránka klubu: http://hcsochi.ru/
HC Soči
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 8.miesto
  • Počet bodov: 53
  • Zostáva zápasov: 11
  • Môže získať ešte: 22 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK ACHMETOV Arsenij 1 3 3 100 0 0 0 0
GK ŠIKIN Dmitrij 31 959 885 92.3 74 2.39 0 6
GK BARULIN Konstantin 21 518 470 90.7 48 2.29 1 2
GK KOČETKOV Pjotr 1 30 26 86.7 4 4 0 0
GK BEREZINSKY Andrej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK PAKIN Vladislav 0 0 0 0 0 0 0 0
GK MICHAILOV Arťom 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F ROSEN Robert5112 26 38 26 5 0 2
F O`DELL Eric5021 16 37 32 9 3 5
F BOČAROV Stanislav4512 13 25 24 4 2 3
D JOKIPAKKA Jyrki499 14 23 8 4 0 1
F COLLINS Sean387 10 17 10 1 1 3
F ŠMELJOV Sergej446 10 16 2 1 1 2
F ARCHIPOV Dmitrij406 9 15 16 1 1 0
F POLUNIN Alexander463 8 11 26 1 1 0
D PAIGIN Ziyat142 7 9 0 2 0 0
F KAPUSTIN Kirill344 5 9 6 2 0 1
F TOČITSKIJ Nikita404 5 9 8 0 0 2
D ALEXANDROV Jurij291 7 8 8 0 0 0
F BAKOŠ Martin113 4 7 2 0 0 0
F AKMALDINOV Alexander261 6 7 11 0 0 0
D RYKOV Jegor361 6 7 6 0 0 1
D ŠČITOV Nikita
Zranený: bližšie nešpecifikované
443 4 7 36 1 0 0
D AUVITU Yohann252 4 6 8 1 0 0
F STARKOV Stepan
Zranený: bližšie nešpecifikované
283 3 6 6 0 0 0
F ALTYBARMAKYAN Andrej302 4 6 10 0 0 0
F TOMILIN Arťom313 3 6 10 0 0 1
F RACHIMULLIN Damir386 0 6 88 0 0 1
F MOSAĽOV Denis263 2 5 10 0 1 0
F KALETNIK Vladislav253 1 4 8 0 0 0
D VOROBYOV Kirill371 3 4 33 0 0 0
D MUSIN Damir232 1 3 2 1 0 0
D POGORIŠNY Oleg
Zranený: bližšie nešpecifikované
141 1 2 2 1 0 0
D CHOMICKY Vadim172 0 2 16 0 0 0
F CHLOPOTOV Vadim251 1 2 8 0 0 0
D ALEXANDROV Denis320 2 2 6 0 0 0
F BELJAJEV Kirill71 0 1 2 0 0 0
D ZBOROVSKY Sergej190 1 1 6 0 0 0
D BUDKIN Alexander270 1 1 6 0 0 0
D KUZNECOV Sergej00 0 0 0 0 0 0
F LUGIN Dmitrij
Zranený: bližšie nešpecifikované
00 0 0 0 0 0 0
D MALCEV Arťom S.00 0 0 0 0 0 0
F ZHILIN Alexej30 0 0 0 0 0 0
F LARIČEV Ivan30 0 0 4 0 0 0
F PODŠENĎALOV Arťom50 0 0 2 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
17.1.2019 COLLINS Sean Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Avangard Omsk
16.1.2019 AUVITU Yohann Uzdravil sa
11.1.2019 ŠČITOV Nikita Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
11.1.2019 CHOMICKY Vadim Uzdravil sa
11.1.2019 O`DELL Eric Dosiahol jubilejný 20.gól v sezóne
10.1.2019 STARKOV Stepan Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
8.1.2019 CHOMICKY Vadim Zranil sa (bližšie nešpecifikované)
8.1.2019 RACHIMULLIN Damir Uzdravil sa
7.1.2019 TOČITSKIJ Nikita Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Sibir Novosibirsk
7.1.2019 O`DELL Eric Dosiahol hattrick v zápase proti Sibir Novosibirsk
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
Po, 3.sep 2018 18:30 HC SočiSOC vs. VLAAdmiral Vladivostok 4:5
St, 5.sep 2018 18:30 HC SočiSOC vs. KUNČervená hviezda Kunlun 2:1
Pi, 7.sep 2018 18:30 HC SočiSOC vs. AMUAmur Chabarovsk 4:1
Po, 10.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SOCHC Soči 3:1
St, 12.sep 2018 18:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči 3:1
Pi, 14.sep 2018 18:30 Dinamo MinskDMN vs. SOCHC Soči 1:3
Po, 17.sep 2018 18:30 HC SočiSOC vs. MMGMagnitogorsk 1:2
St, 19.sep 2018 18:30 HC SočiSOC vs. AVTJekaterinburg 1:5
Pi, 21.sep 2018 18:30 HC SočiSOC vs. TRAČeľjabinsk 3:4
Ut, 25.sep 2018 18:30 CSKA MoskvaCSK vs. SOCHC Soči 2:1
Št, 27.sep 2018 18:30 Dinamo RigaDIR vs. SOCHC Soči 1:4
So, 29.sep 2018 17:00 Slovan BratislavaSBA vs. SOCHC Soči 1:4
Po, 1.okt 2018 17:30 Jokerit HelsinkiJOK vs. SOCHC Soči 4:2
Št, 4.okt 2018 18:30 HC SočiSOC vs. PETSKA Petrohrad 1:3
So, 6.okt 2018 15:00 HC SočiSOC vs. DMNDinamo Minsk 4:3
Po, 8.okt 2018 18:30 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk 2:3
Št, 11.okt 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. SOCHC Soči 2:3
So, 13.okt 2018 16:00 Ak Bars KazaňAKB vs. SOCHC Soči 5:1
Po, 15.okt 2018 18:00 NižnekamskNKH vs. SOCHC Soči 2:4
Pi, 19.okt 2018 18:30 HC SočiSOC vs. CSKCSKA Moskva 1:2
Po, 22.okt 2018 18:30 HC SočiSOC vs. SBASlovan Bratislava 4:2
Št, 25.okt 2018 18:30 HC SočiSOC vs. DYNDynamo Moskva 1:5
Po, 29.okt 2018 17:30 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SOCHC Soči 1:2
St, 31.okt 2018 15:00 MagnitogorskMMG vs. SOCHC Soči 4:1
Pi, 2.nov 2018 15:00 JekaterinburgAVT vs. SOCHC Soči 4:1
Ne, 4.nov 2018 13:00 ČeľjabinskTRA vs. SOCHC Soči 2:4
Ut, 6.nov 2018 17:30 HC SočiSOC vs. DMNDinamo Minsk 1:2
St, 14.nov 2018 17:30 HC SočiSOC vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 3:2
Pi, 16.nov 2018 17:30 HC SočiSOC vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:0
Po, 19.nov 2018 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. SOCHC Soči 4:5
St, 21.nov 2018 17:30 CSKA MoskvaCSK vs. SOCHC Soči 2:0
Ne, 25.nov 2018 8:00 Červená hviezda KunlunKUN vs. SOCHC Soči 3:0
Ut, 27.nov 2018 10:30 Admiral VladivostokVLA vs. SOCHC Soči 4:2
Št, 29.nov 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. SOCHC Soči 2:3
Po, 3.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. CSKCSKA Moskva 1:3
St, 5.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. DIRDinamo Riga 3:2
So, 8.dec 2018 15:00 HC SočiSOC vs. AVAAvangard Omsk 3:2
Po, 10.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. NKHNižnekamsk 2:3
Ut, 18.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. SALSalavat Yulaev Ufa 5:2
Št, 20.dec 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. SOCHC Soči 3:2
So, 22.dec 2018 15:00 Spartak MoskvaSPA vs. SOCHC Soči 3:2
Po, 24.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. TNNNižnij Novgorod 5:2
St, 26.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. AKBAk Bars Kazaň 3:1
Pi, 28.dec 2018 17:30 HC SočiSOC vs. JOKJokerit Helsinki 3:4
Ne, 30.dec 2018 15:00 HC SočiSOC vs. SPASpartak Moskva 1:2
So, 5.jan 2019 15:00 HC SočiSOC vs. BARBarys Astana 0:3
Po, 7.jan 2019 15:00 HC SočiSOC vs. SIBSibir Novosibirsk 5:3
Pi, 11.jan 2019 15:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. SOCHC Soči 5:4
Ne, 13.jan 2019 12:00 Barys AstanaBAR vs. SOCHC Soči 3:2
Ut, 15.jan 2019 13:30 Sibir NovosibirskSIB vs. SOCHC Soči 5:4
Št, 17.jan 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. SOCHC Soči 2:4
St, 23.jan 2019 17:30 HC SočiSOC vs. NKHNižnekamsk
Ne, 27.jan 2019 15:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. SOCHC Soči
Ut, 29.jan 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. SOCHC Soči
Št, 31.jan 2019 18:30 Slovan BratislavaSBA vs. SOCHC Soči
Ne, 3.feb 2019 15:00 HC SočiSOC vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Ut, 5.feb 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. SOCHC Soči
Po, 11.feb 2019 17:30 HC SočiSOC vs. VITVíťaz Podolsk
Pi, 15.feb 2019 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. SOCHC Soči
Ne, 17.feb 2019 15:00 Dinamo MinskDMN vs. SOCHC Soči
St, 20.feb 2019 17:30 HC SočiSOC vs. SPASpartak Moskva
Pi, 22.feb 2019 17:30 HC SočiSOC vs. SBASlovan Bratislava

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Zvolen*93
2.B.Bystrica*93
3.Košice*92
4.Poprad*87
5.Nitra*86
6.Nové Zámky78
7.Trenčín76
8.Miškovec71
9.Budapešť54
10.Detva54
11.Lipt. Mikuláš52
12.Žilina44
13.SR 20x2
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff

KHL 18/19

# Tím Body
1.CSKA*86
2.SKA*81
3.Lokomotiv69
4.Jokerit68
5.Dyn. Moskva58
6.Spartak57
7.Víťaz54
8.Soči53
9.Dinamo Riga48
10.Severstal38
11.Dinamo Minsk33
12.Slovanx27
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Bielorusko0
2.Rusko0
3.Slovensko0

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2