Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

Playoff - Semifinále
HC 05 Banská Bystrica BBS 0:0 POP HK Poprad
HKM Zvolen ZVO 0:0 NIT HK Nitra

NHL 18/19

# Tím Body
1.Tampa Bay*112
2.Boston97
3.Toronto93
4.Washington91
5.NY Islanders91
6.Pittsburgh89
7.Carolina85
8.Columbus84
9.Montreal83
10.Philadelphia77
11.Florida73
12.Buffalo71
13.NY Rangers65
14.New Jerseyx63
15.Detroitx62
16.Ottawax56
* - istá účasť v playoff
x - nedostane sa do playoff
celá tabuľka »

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2
Detail tímu SKA Petrohrad v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Ice Palace
  • Kapacita štadióna: 12000
  • Tréner: Iľja Vorobjov
  • Majstrovský titul: 2016/2017
  • Stránka klubu: http://www.ska.ru/
SKA Petrohrad
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 2.miesto
  • Počet bodov: 103
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK ŠESŤORKIN Igor 31 706 669 94.8 37 1.19 10 29
GK HELLBERG Magnus 42 908 853 93.9 55 1.31 9 0
GK BOGDANOV Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ASKAROV Jaroslav 0 0 0 0 0 0 0 0
GK DAVYDYUK Pavel 0 0 0 0 0 0 0 0
GK CHVOSTOV Jevgenij 0 0 0 0 0 0 0 0
GK LYSENKOV Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK MELNIČUK Alexej 0 0 0 0 0 0 0 0
GK MELNICHUK Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F GUSEV Nikita7221 71 92 10 5 0 4
F DACIUK Pavel6413 36 49 10 5 0 6
F BARABANOV Alexander6619 30 49 14 5 0 3
F PLOTNIKOV Sergej7120 26 46 52 4 1 7
F PROCHORKIN Nikolaj4821 21 42 14 4 0 5
F JAKUPOV Nail5725 14 39 38 8 0 7
D HERSLEY Patrik4314 21 35 10 11 0 7
F KUZMENKO Andrej6612 19 31 24 1 0 0
F KARPOV Maxim A.4311 15 26 4 6 0 2
D CHAFIZULLIN Dinar577 17 24 39 1 0 1
D GAVRIKOV Vladislav706 15 21 10 1 0 1
D RUNDBLAD David469 11 20 12 7 0 6
D BELOV Anton506 11 17 10 2 0 1
F KOSKIRANTA Jarno5710 6 16 8 2 1 2
F TICHONOV Viktor466 8 14 36 0 2 1
D TOKRANOV Vasilij333 10 13 10 2 0 1
F KRUČININ Alexej395 8 13 10 1 0 2
F BYVALCEV Alexej506 6 12 20 1 0 0
D ZUB Arťom592 8 10 24 0 0 0
F KABLUKOV Iľja593 5 8 21 0 0 0
F DERGAČJOV Alexander355 2 7 30 2 1 0
F KETOV Jevgenij471 6 7 22 0 0 0
F MALCEV Michail222 3 5 6 0 0 0
D ZEMČJONOK Arťom282 3 5 10 0 0 0
D RUKAVIŠNIKOV Roman362 3 5 7 0 0 0
D ZUBAREV Andrej271 3 4 7 0 0 0
F LI Oleg302 1 3 10 0 0 0
F KURBATOV Vladislav00 0 0 0 0 0 0
F KVARTALNOV Danila00 0 0 0 0 0 0
F ORLOVIČ-GRUDKOV Denis00 0 0 0 0 0 0
D SOLYANNIKOV Georgy00 0 0 0 0 0 0
D TICHONOV Michail00 0 0 0 0 0 0
D VALENCOV Vladislav00 0 0 0 0 0 0
F VOLODIN Ivan00 0 0 0 0 0 0
D JUKSEJEV Alexander00 0 0 0 0 0 0
D ŽIGALOV Nikita00 0 0 0 0 0 0
F GREBENŠČIKOV Svjatoslav00 0 0 0 0 0 0
D GALENYUK Danila00 0 0 0 0 0 0
F KONOZOV Albert00 0 0 0 0 0 0
D RYKOV Jegor00 0 0 6 0 0 0
F KOMAROV Viktor00 0 0 6 0 0 0
F MARČENKO Kirill10 0 0 0 0 0 0
F PODKOLZIN Vasilij30 0 0 0 0 0 0
F OGIRCHUK Daniil30 0 0 0 0 0 0
F NIKOLAYEV Arťom130 0 0 0 0 0 0
F MOROZOV Ivan130 0 0 0 0 0 0
D SYOMIN Vladislav360 0 0 16 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
19.3.2019 KETOV Jevgenij Uzdravil sa
19.3.2019 RUNDBLAD David Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Lokomotiv
15.3.2019 KOSKIRANTA Jarno Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
15.3.2019 GUSEV Nikita Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Lokomotiv
13.3.2019 HELLBERG Magnus Vychytal čisté konto v zápase proti Lokomotiv
13.3.2019 RUNDBLAD David Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Lokomotiv
8.3.2019 GUSEV Nikita Dosiahol jubilejný 20.gól v sezóne
8.3.2019 PLOTNIKOV Sergej Dosiahol jubilejný 20.gól v sezóne
8.3.2019 PLOTNIKOV Sergej Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Spartak
6.3.2019 KARPOV Maxim A. Dosiahol jubilejný 10.gól v sezóne
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
So, 1.sep 2018 16:00 Ak Bars KazaňAKB vs. PETSKA Petrohrad 1:6
Po, 3.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad 4:3
So, 8.sep 2018 16:00 SKA PetrohradPET vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:4
Po, 10.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SOCHC Soči 3:1
St, 12.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. JOKJokerit Helsinki 4:3
Pi, 14.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 2:1
Ut, 18.sep 2018 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad 0:5
Št, 20.sep 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 0:4
So, 22.sep 2018 16:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. PETSKA Petrohrad 0:2
St, 26.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SIBSibir Novosibirsk 5:0
Pi, 28.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. AVAAvangard Omsk 2:3
Ut, 2.okt 2018 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad 0:6
Št, 4.okt 2018 18:30 HC SočiSOC vs. PETSKA Petrohrad 1:3
So, 6.okt 2018 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. PETSKA Petrohrad 2:6
St, 10.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 0:1
Pi, 12.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec 2:0
Po, 15.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 3:2
Št, 18.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva 3:2
Ne, 21.okt 2018 16:00 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva 1:2
St, 24.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. PETSKA Petrohrad 2:1
Pi, 26.okt 2018 18:30 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad 1:2
Ne, 28.okt 2018 18:00 Slovan BratislavaSBA vs. PETSKA Petrohrad 0:7
Ut, 30.okt 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. KUNČervená hviezda Kunlun 5:1
Pi, 2.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. AMUAmur Chabarovsk 3:2
Po, 5.nov 2018 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad 3:1
Po, 12.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. AVTJekaterinburg 5:2
St, 14.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. VLAAdmiral Vladivostok 8:2
Pi, 16.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk 1:0
Ne, 18.nov 2018 15:00 SKA PetrohradPET vs. MMGMagnitogorsk 2:1
Št, 22.nov 2018 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad 1:6
So, 24.nov 2018 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad 3:1
Po, 26.nov 2018 19:30 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad 1:3
St, 28.nov 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. PETSKA Petrohrad 0:6
Ut, 4.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod 6:0
Št, 6.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. AKBAk Bars Kazaň 5:1
Po, 10.dec 2018 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad 0:2
Ut, 18.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. SBASlovan Bratislava 4:1
Št, 20.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga 2:3
So, 22.dec 2018 15:00 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva 1:4
Ut, 25.dec 2018 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. PETSKA Petrohrad 3:5
Št, 27.dec 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. PETSKA Petrohrad 0:2
So, 29.dec 2018 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. PETSKA Petrohrad 2:3
Pi, 4.jan 2019 17:30 Dinamo MinskDMN vs. PETSKA Petrohrad 0:2
Ne, 6.jan 2019 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. PETSKA Petrohrad 1:4
Ut, 8.jan 2019 13:00 JekaterinburgAVT vs. PETSKA Petrohrad 0:6
Št, 10.jan 2019 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. PETSKA Petrohrad 0:4
Ne, 13.jan 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. VITVíťaz Podolsk 3:1
Ut, 15.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. NKHNižnekamsk 2:3
Št, 17.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva 3:1
Ut, 22.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. DMNDinamo Minsk 5:1
Št, 24.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. BARBarys Astana 3:2
So, 26.jan 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga 7:1
Ut, 29.jan 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. PETSKA Petrohrad 1:3
Št, 31.jan 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. PETSKA Petrohrad 2:3
So, 2.feb 2019 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. PETSKA Petrohrad 1:0
Po, 4.feb 2019 17:30 Avangard OmskAVA vs. PETSKA Petrohrad 2:0
Po, 11.feb 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec 4:1
St, 13.feb 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad 0:2
Pi, 15.feb 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. JOKJokerit Helsinki 5:2
Po, 18.feb 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. LOKLokomotiv Jarosľavl 4:0
St, 20.feb 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. PETSKA Petrohrad 0:4
Pi, 22.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad 1:3
Ut, 26.feb 2019 17:30 SKAPET vs. SPASpartak 0:2
Št, 28.feb 2019 17:30 SKAPET vs. SPASpartak 2:3
So, 2.mar 2019 15:00 SpartakSPA vs. PETSKA 2:5
Po, 4.mar 2019 17:30 SpartakSPA vs. PETSKA 2:3
St, 6.mar 2019 17:30 SKAPET vs. SPASpartak 2:1
Pi, 8.mar 2019 15:00 SpartakSPA vs. PETSKA 1:2
St, 13.mar 2019 17:30 SKAPET vs. LOKLokomotiv 1:0
Pi, 15.mar 2019 17:30 SKAPET vs. LOKLokomotiv 6:1
Ne, 17.mar 2019 15:00 LokomotivLOK vs. PETSKA 3:1
Ut, 19.mar 2019 17:00 LokomotivLOK vs. PETSKA 1:3
Št, 21.mar 2019 17:30 SKAPET vs. LOKLokomotiv
So, 23.mar 2019 15:00 LokomotivLOK vs. PETSKA
Po, 25.mar 2019 17:30 SKAPET vs. LOKLokomotiv

Tipsport Liga 18/19

Playoff - Semifinále
HC 05 Banská Bystrica BBS 0:0 POP HK Poprad
HKM Zvolen ZVO 0:0 NIT HK Nitra

Kaufland Cup 2019

# Tím Body
1.Slovensko5
2.Rusko3
3.Bielorusko1

Swiss Ice Hockey Challenge 2018

# Tím Body
1.Rusko6
2.Slovensko3
3.Švajčiarsko3
4.Rakúsko0

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Rusko8
2.Švajčiarsko5
3.Slovensko3
4.Nemecko2