Iba čísla a písmená
Musí mať aspoň 6 znakov
Musí mať aspoň 6 znakov
Neplatný e-mail
Hlavné menu

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Nové Zámky12
2.Košice9
3.Nitra6
4.Trenčín6
5.Detva6
6.Lipt. Mikuláš5
7.B.Bystrica4
8.Zvolen3
9.Poprad3
10.Miškovec3
11.Budapešť3
12.Žilina3
13.SR 20x0
x - nedostane sa do playoff

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Švajčiarsko0
2.Nemecko0
3.Rusko0
4.Slovensko0
Detail tímu SKA Petrohrad v sezóne 2018/2019
  • Rok založenia: 1946
  • Štadión: Ice Palace
  • Kapacita štadióna: 12000
  • Tréner: Iľja Vorobjov
  • Majstrovský titul: 2016/2017
  • Stránka klubu: http://www.ska.ru/
SKA Petrohrad
Sezóna
  • Aktuálne umiestnenie: 4.miesto
  • Počet bodov: 10
  • Zostáva zápasov: 55
  • Môže získať ešte: 110 bodov
Brankári
POS
Pozícia
Meno GP
Odohratých zápasov
SOG
Striel na brankára
SVS
Zásahov
SV%
Úspešnosť zásahov
GA
Obdržaných gólov
GAA
Priemer obdržaných gólov na zápas
SO
Čistých kont
PIM
Minút vylúčení
GK ŠESŤORKIN Igor 2 54 50 92.6 4 2 0 0
GK HELLBERG Magnus 5 101 92 91.1 9 1.8 1 0
GK BOGDANOV Nikita 0 0 0 0 0 0 0 0
GK ASKAROV Jaroslav 0 0 0 0 0 0 0 0
Hráči
POS
Pozícia
MenoGP
Odohratých zápasov
G
Góly
A
Asistencie
P
Body
PIM
Minút vylúčení
PPG
Góly v presilovkách
SHG
Góly v oslabeniach
GWG
Víťazné góly
F GUSEV Nikita74 7 11 4 1 0 1
D HERSLEY Patrik74 5 9 0 3 0 2
F DACIUK Pavel70 7 7 0 0 0 0
F PROCHORKIN Nikolaj55 0 5 0 1 0 1
F JAKUPOV Nail43 1 4 4 1 0 0
F TICHONOV Viktor62 2 4 0 0 1 0
F BARABANOV Alexander60 4 4 0 0 0 0
F KABLUKOV Iľja62 1 3 0 0 0 0
D TOKRANOV Vasilij70 3 3 2 0 0 0
D CHAFIZULLIN Dinar51 1 2 0 0 0 0
F PLOTNIKOV Sergej61 1 2 2 0 0 1
F KUZMENKO Andrej60 2 2 2 0 0 0
D ZUB Arťom51 0 1 4 0 0 0
F DERGAČJOV Alexander61 0 1 4 0 0 0
D GAVRIKOV Vladislav60 1 1 2 0 0 0
F KVARTALNOV Danila00 0 0 0 0 0 0
F ORLOVIČ-GRUDKOV Denis00 0 0 0 0 0 0
D RYKOV Jegor00 0 0 0 0 0 0
D SOLYANNIKOV Georgy00 0 0 0 0 0 0
D TICHONOV Michail00 0 0 0 0 0 0
D VALENCOV Vladislav00 0 0 0 0 0 0
F VOLODIN Ivan00 0 0 0 0 0 0
D JUKSEJEV Alexander00 0 0 0 0 0 0
D ŽIGALOV Nikita00 0 0 0 0 0 0
F GREBENŠČIKOV Svjatoslav00 0 0 0 0 0 0
F KOMAROV Viktor00 0 0 0 0 0 0
F KONOZOV Albert00 0 0 0 0 0 0
F KURBATOV Vladislav00 0 0 0 0 0 0
D RUNDBLAD David10 0 0 2 0 0 0
F KARPOV Maxim A.10 0 0 2 0 0 0
D SYOMIN Vladislav10 0 0 6 0 0 0
D BELOV Anton20 0 0 0 0 0 0
F LI Oleg30 0 0 0 0 0 0
D RUKAVIŠNIKOV Roman30 0 0 0 0 0 0
F MALCEV Michail30 0 0 0 0 0 0
F BYVALCEV Alexej30 0 0 2 0 0 0
F KRUČININ Alexej40 0 0 0 0 0 0
D ZUBAREV Andrej40 0 0 2 0 0 0
D ZEMČJONOK Arťom50 0 0 0 0 0 0
F KOSKIRANTA Jarno50 0 0 0 0 0 0
F NIKOLAYEV Arťom60 0 0 0 0 0 0
F KETOV Jevgenij60 0 0 0 0 0 0
Tímové aktuality
Dátum Hráč Udalosť
18.9.2018 HELLBERG Magnus Vychytal čisté konto v zápase proti Severstal Čerepovec
18.9.2018 HERSLEY Patrik Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Severstal Čerepovec
14.9.2018 PLOTNIKOV Sergej Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Spartak Moskva
12.9.2018 HERSLEY Patrik Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Jokerit Helsinki
10.9.2018 PROCHORKIN Nikolaj Strelil víťazný gól v zápase proti tímu HC Soči
3.9.2018 RUKAVIŠNIKOV Roman Uzdravil sa
1.9.2018 GUSEV Nikita Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Ak Bars Kazaň
7.5.2018 DACIUK Pavel Strelil víťazný gól v zápase proti tímu Bielorusko
1.5.2018 DACIUK Pavel Bol nominovaný na turnaj MS 2018
1.5.2018 GUSEV Nikita Bol nominovaný na turnaj MS 2018
Zápasy 2018/2019
Dátum Zápas Výsledok
So, 1.sep 2018 16:00 Ak Bars KazaňAKB vs. PETSKA Petrohrad 1:6
Po, 3.sep 2018 18:00 Nižnij NovgorodTNN vs. PETSKA Petrohrad 4:3
So, 8.sep 2018 16:00 SKA PetrohradPET vs. SALSalavat Yulaev Ufa 1:4
Po, 10.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SOCHC Soči 3:1
St, 12.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. JOKJokerit Helsinki 4:3
Pi, 14.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva 2:1
Ut, 18.sep 2018 18:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad 0:5
Št, 20.sep 2018 18:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad
So, 22.sep 2018 16:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. PETSKA Petrohrad
St, 26.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SIBSibir Novosibirsk
Pi, 28.sep 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. AVAAvangard Omsk
Ut, 2.okt 2018 18:30 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad
Št, 4.okt 2018 18:30 HC SočiSOC vs. PETSKA Petrohrad
So, 6.okt 2018 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. PETSKA Petrohrad
St, 10.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
Pi, 12.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec
Po, 15.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. SPASpartak Moskva
Št, 18.okt 2018 18:30 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva
Ne, 21.okt 2018 16:00 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva
St, 24.okt 2018 16:00 Salavat Yulaev UfaSAL vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 26.okt 2018 18:30 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad
Ne, 28.okt 2018 18:00 Slovan BratislavaSBA vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 30.okt 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. KUNČervená hviezda Kunlun
Pi, 2.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. AMUAmur Chabarovsk
Po, 5.nov 2018 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad
Po, 12.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. AVTJekaterinburg
St, 14.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. VLAAdmiral Vladivostok
Pi, 16.nov 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. TRAČeľjabinsk
Ne, 18.nov 2018 15:00 SKA PetrohradPET vs. MMGMagnitogorsk
Št, 22.nov 2018 17:00 Severstal ČerepovecSEV vs. PETSKA Petrohrad
So, 24.nov 2018 15:00 CSKA MoskvaCSK vs. PETSKA Petrohrad
Po, 26.nov 2018 18:30 Dinamo RigaDIR vs. PETSKA Petrohrad
St, 28.nov 2018 17:30 Víťaz PodolskVIT vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 4.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. TNNNižnij Novgorod
Št, 6.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. AKBAk Bars Kazaň
Po, 10.dec 2018 17:30 Dynamo MoskvaDYN vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 18.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. SBASlovan Bratislava
Št, 20.dec 2018 17:30 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga
So, 22.dec 2018 15:00 SKA PetrohradPET vs. CSKCSKA Moskva
Ut, 25.dec 2018 12:30 Červená hviezda KunlunKUN vs. PETSKA Petrohrad
Št, 27.dec 2018 10:30 Amur ChabarovskAMU vs. PETSKA Petrohrad
So, 29.dec 2018 8:00 Admiral VladivostokVLA vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 4.jan 2019 17:30 Dinamo MinskDMN vs. PETSKA Petrohrad
Ne, 6.jan 2019 15:00 Jokerit HelsinkiJOK vs. PETSKA Petrohrad
Ut, 8.jan 2019 13:00 JekaterinburgAVT vs. PETSKA Petrohrad
Št, 10.jan 2019 17:00 Lokomotiv JarosľavlLOK vs. PETSKA Petrohrad
Ne, 13.jan 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. VITVíťaz Podolsk
Ut, 15.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. NKHNižnekamsk
Št, 17.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. DYNDynamo Moskva
Ut, 22.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. DMNDinamo Minsk
Št, 24.jan 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. BARBarys Astana
So, 26.jan 2019 15:00 SKA PetrohradPET vs. DIRDinamo Riga
Ut, 29.jan 2019 15:00 MagnitogorskMMG vs. PETSKA Petrohrad
Št, 31.jan 2019 14:30 Barys AstanaBAR vs. PETSKA Petrohrad
So, 2.feb 2019 11:30 Sibir NovosibirskSIB vs. PETSKA Petrohrad
Po, 4.feb 2019 17:00 Avangard OmskAVA vs. PETSKA Petrohrad
Po, 11.feb 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. SEVSeverstal Čerepovec
St, 13.feb 2019 17:30 Spartak MoskvaSPA vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 15.feb 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. JOKJokerit Helsinki
Po, 18.feb 2019 17:30 SKA PetrohradPET vs. LOKLokomotiv Jarosľavl
St, 20.feb 2019 17:00 NižnekamskNKH vs. PETSKA Petrohrad
Pi, 22.feb 2019 15:00 ČeľjabinskTRA vs. PETSKA Petrohrad

Tipsport Liga 18/19

# Tím Body
1.Nové Zámky12
2.Košice9
3.Nitra6
4.Trenčín6
5.Detva6
6.Lipt. Mikuláš5
7.B.Bystrica4
8.Zvolen3
9.Poprad3
10.Miškovec3
11.Budapešť3
12.Žilina3
13.SR 20x0
x - nedostane sa do playoff

Nemecký pohár 2018

# Tím Body
1.Švajčiarsko0
2.Nemecko0
3.Rusko0
4.Slovensko0